Kr������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ken - Register
Här kan du gratis söka i Norrlands största relationsdatabas
KRÅKEN

Men den bästa och säkraste sökningen har du med att gå tillbaka till
www.kråken.se


Efternamn:
\ A B C D E F G H I J K L M
N0 N1 N2 N3 N4
O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö

Register: N
Nr Efternamn Förnamn Datum Försam Adress
20001NilssonRolf Martin1945-11-09ÖverklintenÖverklinten
20002NilssonRolf Olof Ossian1889-04-07FredrikaHolmsele
20003NilssonRolf Oskar1930-04-18NysätraKlintsjön
20004NilssonRolf Peter1973-03-30RobertsforsRobertsfors
20005NilssonRolf Peter Augustin1952-09-08Skellefteå landsSkellefteå lands
20006NilssonRolf Sune1931-01-02DoroteaLajksjö
20007NilssonRolf Yngve1933-07-21Umeå landsVästerhiske
20008NilssonRosa Maria1906-03-07DoroteaHäggås
20009NilssonRosa Vilhelmina1911-06-06VilhelminaLiden
20010NilssonRosa Viola1915-08-30VilhelminaS Bäsksjö
20011NilssonRose Ingegärd1932-12-25VännäsPengsjö
20012NilssonRoy Bertil1940-01-12SävarHemmesmark
20013NilssonRoy Gabriel1915-05-30LövångerRisböle
20014NilssonRoy Sigvar1928-09-20VännäsSpöland
20015NilssonRuben Alarik1931-02-03DikanäsDikanäs
20016NilssonRuben Alarik1934-12-22DikanäsDikanäs
20017NilssonRubert Volgan Nikolaus1911-09-02DegerforsDegerfors
20018NilssonRudina1907-10-08SjälevadÖversjäla
20019NilssonRudolf1914-09-01SjälevadÖversjäla
20020NilssonRudolf1907-07-31NordmalingNorrbyskär
20021NilssonRudolf Amandus1905-09-01NordmalingNorrbyskär
20022NilssonRudolf Anshelm1909-04-25NysätraEstermark
20023NilssonRudolf Johannes1919-11-18BygdeåÖvre Åkulla
20024NilssonRuna1905-04-26SjälevadÖversjäla
20025NilssonRune1931-05-19Björksele (AC)Vormsele
20026NilssonRune1924-07-02BodumBodum
20027NilssonRune Alexander1925-01-13SävarGravmark
20028NilssonRune Alexius1922-04-29DoroteaFjälltuna
20029NilssonRune Augustin1928-07-24NysätraBrände
20030NilssonRune Axel Nikolaus1921-04-19NysätraÅnäset
20031NilssonRune Valter1926-11-17LyckseleLedningsvall
20032NilssonRut1889-08-08SjälevadDomsjö
20033NilssonRut1921-04-14Umeå landsRöbäck
20034NilssonRut1900-05-12Umeå landsUmeå lands
20035NilssonRut1901-11-06NysätraGumboda
20036NilssonRut1908-11-19SävarGunnismark
20037NilssonRut1916-06-24NordmalingLedusjö
20038NilssonRut Adele1925-07-06VilhelminaFianberg
20039NilssonRut Alexia Serafina1896-05-29LyckseleRusksele
20040NilssonRut Alfrida1901-01-03StenseleKaskeluogt
20041NilssonRut Anna Birgitta1940-06-01TärnaTärna
20042NilssonRut Anna Matilda1924-03-16RobertsforsRobertsfors
20043NilssonRut Astrid Augusta1927-07-01TavelsjöHammarkulla
20044NilssonRut Aurora1920-05-05LyckseleÄlgträsk
20045NilssonRut Barbro1932-09-20LövångerKåsböle
20046NilssonRut Berit1934-06-30RobertsforsRobertsfors
20047NilssonRut Cecilia1917-02-28Umeå landsUmeå lands
20048NilssonRut Dagmar1915-07-12HörneforsNorrbyskär
20049NilssonRut Desideria1897-10-22NordmalingHörnsjö
20050NilssonRut Elisabet1898-01-05Umeå landsSandvik
20051NilssonRut Elisabet1914-05-26VilhelminaLaxbäcken
20052NilssonRut Elisabet1905-04-27LyckseleBergviken
20053NilssonRut Elise1914-05-10VännäsJämtböle
20054NilssonRut Ellen Ottilia1911-09-01GrundsundaDombäck
20055NilssonRut Elonora1923-05-11NorrbottenHietaniemi
20056NilssonRut Elsa Amalia1923-01-08RobertsforsBergnäs
20057NilssonRut Elvira1917-02-13LyckseleTannfors
20058NilssonRut Emeli Kristina1899-01-06DoroteaLavsjö
20059NilssonRut Ester1916-04-03GideåGetingstabodum
20060NilssonRut Eva Marianne1939-07-29ÅseleLångvattnet
20061NilssonRut Gerda Kristina1897-09-09TärnaGardvik
20062NilssonRut Gunborg1898-10-13SjälevadÖversjäla
20063NilssonRut Gurli Karolina1922-03-20DegerforsHelsingfors
20064NilssonRut Gördis1930-01-03ÅseleHälla
20065NilssonRut Hedvig Maria1931-02-07ÖverklintenInre Ultervattnet
20066NilssonRut Helga Matilda1898-10-15Umeå landsStöcksjö
20067NilssonRut Herta1919-07-29FredrikaLövås
20068NilssonRut Hildegard1911-02-20LuleåLuleå
20069NilssonRut Hilma Johanna1909-12-06FredrikaTallsjö
20070NilssonRut Ingeborg1901-06-17Umeå landsUmeå lands
20071NilssonRut Ingeborg1900-10-17HolmsundHolmsund
20072NilssonRut Ingeborg1901-06-04Umeå landsDegernäs
20073NilssonRut Ingeborg1903-01-16LyckseleTannfors
20074NilssonRut Ingeborg1915-09-27SävarGunnismark
20075NilssonRut Ingegerd1915-07-13VilhelminaSjöberg
20076NilssonRut Ingegerd1926-11-07BygdeåRatu
20077NilssonRut Ingegärd1918-09-09Umeå stadsUmeå stads
20078NilssonRut Ingrid Charlotta1915-06-26Umeå landsStöcke
20079NilssonRut Ingrid Lairis1921-03-29VilhelminaNästansjö
20080NilssonRut Johanna1913-01-02SävarBotsmark
20081NilssonRut Johanna1899-08-28Umeå LandsÖstteg
20082NilssonRut Katarina1898-08-23TärnaTärna
20083NilssonRut Kristina1909-01-05TimråTimrå
20084NilssonRut Linnea1932-05-13ÖverklintenNorrfors
20085NilssonRut Magdalena1916-05-16DegerforsRödå
20086NilssonRut Maj-Britt1935-02-06Piteå landsPiteå lands
20087NilssonRut Margareta1916-10-09VilhelminaS Bäsksjö
20088NilssonRut Margit Elisabet1928-01-04ÖrträskLångsele
20089NilssonRut Maria1918-11-02VännäsMunicip
20090NilssonRut Maria1910-07-16SjälevadSörvåge
20091NilssonRut Maria1904-02-24JörnStorträsk
20092NilssonRut Maria1922-01-28ArnäsÖstereldsmark
20093NilssonRut Marianne1933-09-13BurträskLappvattnet
20094NilssonRut Marianne1933-08-30NordmalingRundvik
20095NilssonRut Marie1924-03-22BygdeåÖndebyn
20096NilssonRut Matilda1905-04-22ÅseleÅsele
20097NilssonRut Ninni Amanda1922-02-19BurträskGammelbyn
20098NilssonRut Olga Elisabet1915-05-08DegerforsLillsele
20099NilssonRut Olivia1902-04-03FredrikaNordanås
20100NilssonRut Olivia1903-05-02GrundsundaÄllön
20101NilssonRut Olivia Aurora1908-11-10Umeå landsUmeå lands
20102NilssonRut Signe Emelinda1910-10-17Umeå landsUmeå lands
20103NilssonRut Sofia Gudrun1911-04-17DegerforsSkurträsk
20104NilssonRut Teresia1900-02-21VilhelminaGrundfors
20105NilssonRut Valborg1920-05-08BjurholmKyrktjärn
20106NilssonRut Valborg Vilhelmina1908-05-01DegerforsRamsele
20107NilssonRut Viktoria1921-07-31GideåFlygsjö
20108NilssonRut Vivi Gerorgina1927-04-24ÅseleInsjö
20109NilssonRuth Gunhild1933-05-30VilhelminaNästansjö
20110NilssonRuth Gunhild1933-05-30VilhelminaNästansjö
20111NilssonSabina Margareta1928-02-14SävarBotsmark
20112NilssonSaga Augusta1899-03-09NordmalingRundvik
20113NilssonSaga Maj-Britt1926-10-13ÖrträskLångsele
20114NilssonSaga Viktoria1905-07-05NordmalingMo
20115NilssonSaga Viola1904-01-21NordmalingRundvik
20116NilssonSally Augusta1893-03-29Umeå landsLöfön
20117NilssonSally Irene1937-05-26TrehörningsjöNordsjö
20118NilssonSally Kristina1906-07-19TåsjöTannsjö
20119NilssonSally Lenovia Selinda1920-01-21DegerforsDegerfors
20120NilssonSally Margareta1912-06-09ÅseleÄlgsjö
20121NilssonSally Mimmie1907-06-09JunseleVästerås
20122NilssonSally Viola1930-03-07DegerforsHällnäs
20123NilssonSalmon August1857-09-27ÅseleYxsjö
20124NilssonSalmon Gustav1857-12-18ÅseleHälla
20125NilssonSalomon1863-09-03LövångerVallen
20126NilssonSalomon1788-11-25SidensjöBredåker
20127NilssonSalomon1837-12-16NordmalingBrattsbacka
20128NilssonSalomon1814-04-11AnundsjöNordsjö
20129NilssonSalomon1807-08-20AnundsjöÖsterfannby
20130NilssonSalomon1886-04-28AnundsjöMellansel
20131NilssonSalomon1820-09-14AnundsjöFällkäl
20132NilssonSalomon1877-11-05AnundsjöÖsterfannbyn
20133NilssonSalomon1879-08-13AnundsjöHädanberg
20134NilssonSalomon1830-01-04BurträskKalvträsk
20135NilssonSalomon1829-07-26LövångerVallen
20136NilssonSalomon1830-04-21VilhelminaLatikberg
20137NilssonSalomon1819-12-13BurträskÅbyn
20138NilssonSalomon1866-01-20V. Torsås (G)V. Torsås
20139NilssonSalomon1813-03-12FredrikaViska
20140NilssonSalomon Gottfrid1895-07-11BjurholmBredträsk
20141NilssonSam Ingemar1914-01-14DegerforsDegerfors
20142NilssonSamuel1836-11-02BurträskLjusvattnet
20143NilssonSamuel1799-12-28Skellefteå landsBureå
20144NilssonSamuel1869-11-24BurträskBurträsk
20145NilssonSamuel1808-01-05ArvidsjaurMyrträsk
20146NilssonSamuel1850-10-11LyckseleKönigslund
20147NilssonSamuel1820-04-10SjälevadVästeralnäs
20148NilssonSamuel1781-04-13Umeå landsRöbäck
20149NilssonSamuel1865-05-24Holm (Y)Holm
20150NilssonSamuel1847-06-09DegerforsHjuken
20151NilssonSamuel Alfred1875-12-09NysätraSkäran
20152NilssonSamuel Anselm1869-04-29ÅseleYxsjö
20153NilssonSamuel Jonas1857-11-14VilhelminaVilhelmina
20154NilssonSamuel Ulrik1838-11-09LyckseleÖrtorp
20155NilssonSancho Algot Valdemar1893-06-07TärnaÄngesdal
20156NilssonSandra Eugenia1897-05-01ÅseleSiksjö
20157NilssonSanfrid Engelbert1885-02-08BygdeåRickleå
20158NilssonSanna Kristina1891-12-19DegerforsDegerfors
20159NilssonSanna Tyra Kornelia1914-11-12BjurholmBredträsk
20160NilssonSanna Vilhelmina1901-08-05SorseleTjulträsk
20161NilssonSannrid Lise-Lott1959-09-02ÅseleÅsele
20162NilssonSanny Alfrida1909-08-18DegerforsLillsele
20163NilssonSanny Elvira Charlotta1898-07-30DegerforsLillsele
20164NilssonSanny Inga Augusta1916-10-25Skellefteå landsSkellefteå lands
20165NilssonSanny Linea1913-06-29Umeå landsKasamark
20166NilssonSanny Margareta1899-02-07DegerforsKrånged
20167NilssonSanny Sofia1913-10-05BygdeåÖverklinten
20168NilssonSanny Valborg1905-10-29Umeå landsRöbäck
20169NilssonSara1900-03-26AnundsjöVästergensjö
20170NilssonSara Alfrida1904-05-18MalåTalliden
20171NilssonSara Alfrida1920-07-04DoroteaLångsele
20172NilssonSara Amalia1912-07-25TåsjöHoting
20173NilssonSara Amanda1888-02-14BjörnaAspsele
20174NilssonSara Amanda1907-03-07AnundsjöYttersel
20175NilssonSara Andrietta1896-12-13FjällsjöStensvattnet
20176NilssonSara Augusta1929-07-01BurträskSvarttjärn
20177NilssonSara Brita1884-05-14BjörnaLeding
20178NilssonSara Elisabet1903-02-06Örebro länAsker
20179NilssonSara Ellen1915-08-21AnundsjöRemmarbäcken
20180NilssonSara Evelina1914-12-26AnundsjöHolmsjö
20181NilssonSara Helena1912-01-09AnundsjöHolmträsk
20182NilssonSara Ingeborg1922-12-25BurträskBygdeträsk
20183NilssonSara Irene1923-12-17StrömStröm
20184NilssonSara Kristina1883-03-31AnundsjöBrattsjö
20185NilssonSara Kristina1887-11-13AnundsjöBrattsjö
20186NilssonSara Linnea1921-11-21AnundsjöAnundsjö
20187NilssonSara Lisa1916-09-08BjörnaNyliden
20188NilssonSara Lovia1871-07-11Skellefteå landsFinnforsen
20189NilssonSara Lovisa1895-06-27TåsjöTåsjö
20190NilssonSara Lovisa1863-06-04SjälevadÖverhörnäs
20191NilssonSara Margareta1942-12-17BurträskLjusvattnet
20192NilssonSara Margareta1803-01-15Skellefteå landsStensjön
20193NilssonSara Margareta1888-06-17BygdeåÖverklinten
20194NilssonSara Matilda1883-07-15SorseleSaxnäs
20195NilssonSara Mirjam1914-08-21DegerforsGranön
20196NilssonSara Paulina1913-11-12AnundsjöTvärlandsböle
20197NilssonSara Sofia1874-01-03SorseleAha
20198NilssonSara Sofia1845-01-03Örebro länKarlskoga
20199NilssonSara Vilhelmina1898-11-18NorsjöRisliden
20200NilssonSara Viola1897-10-01ÅseleHolmträsk
20201NilssonSara Viola1905-12-24AnundsjöSolberg
20202NilssonSara Viola Truende1927-05-04StenseleHällnäs
20203NilssonSarola Nansina1917-09-27BjurholmBredträsk
20204NilssonSegrid Kristina1917-07-05AnundsjöNäs
20205NilssonSegrid Märta1898-11-11AnundsjöHädanberg
20206NilssonSelina Adelina1898-02-20LövångerVallen
20207NilssonSelinda Gärdine Elvige1922-10-24Umeå landsUmeå lands
20208NilssonSelm Rubert1897-03-27SorseleKrutträsk
20209NilssonSelma Alice1924-06-27BygdeåJunkboda
20210NilssonSelma Augusta1879-11-29ÖverLuleåÖverLuleå
20211NilssonSelma Augustina1885-10-29LyckseleÖravan
20212NilssonSelma Aurora1907-07-06NysätraSkäran
20213NilssonSelma Charlotta1889-04-12SävarTäfteå
20214NilssonSelma Elvira Ingeborg1909-06-28GävleHanebo
20215NilssonSelma Erika1881-04-28BjurholmLångvattnet
20216NilssonSelma Gudrun1891-08-29Umeå landsGrisbacka
20217NilssonSelma Gunhild1912-05-03Umeå landsKasamark
20218NilssonSelma Ingrid Zoraida1909-06-27BygdeåRickleå
20219NilssonSelma Karolina1896-11-23DegerforsHägglund
20220NilssonSelma Karolina1877-05-07LövångerVebomark
20221NilssonSelma Kristina1875-11-06Umeå landsBjensjön
20222NilssonSelma Kristina1886-01-28MoMo
20223NilssonSelma Kristina1893-08-09BygdeåÅkullsjön
20224NilssonSelma Kristina1903-12-28HolmönHolmön
20225NilssonSelma Margareta1912-10-04NordmalingDjupsjö
20226NilssonSelma Maria1899-03-10Umeå landsObbola
20227NilssonSelma Maria1901-05-30VännäsStation
20228NilssonSelma Maria1900-02-05JunseleVästerås
20229NilssonSelma Naemi1921-01-19VilhelminaKlimpfjäll
20230NilssonSelma Nikolina1894-12-06BygdeåBjensjöå
20231NilssonSelma Paulina1885-08-21Umeå landsSkravelsjö
20232NilssonSelma Paulina1901-01-25Umeå landsKasamark
20233NilssonSelma Serudia1906-12-25DegerforsLillsele
20234NilssonSelma Sofia1896-09-26SävarTväråmark
20235NilssonSelma Viktoria1899-07-10DegerforsKvarntorp
20236NilssonSelma Viktoria1900-01-22Umeå stadsUmeå stad
20237NilssonSelma Viktoria1934-03-18DoroteaLajksjö
20238NilssonSem Verner Antonius1896-08-19LövångerVallen
20239NilssonSeres Sorajda1932-11-01Umeå landsLasarettet
20240NilssonSet Adrian1914-09-10SävarBotsmark
20241NilssonSet Agaton1890-12-21SorseleÖvre Sansele
20242NilssonSet Alf Börje1933-10-03TavelsjöStorhäggsjö
20243NilssonSet Elov1922-12-30DoroteaAvaträsk
20244NilssonSet Emanuel1894-07-22BurträskStenträsk
20245NilssonSet Gustav1918-08-22HörneforsSörmjöle
20246NilssonSet Hjalmar Emanuel1915-01-16SorseleHemnäs
20247NilssonSet Holger1907-07-15BygdeåBobacken
20248NilssonSet Holger Eugen1914-04-19Umeå landsStöcke
20249NilssonSet Johan1901-03-22JörnLillgranberget
20250NilssonSet Johan Eugen1896-12-17VännäsSpöland
20251NilssonSet Mauritz1918-09-23ÅseleGafsele
20252NilssonSet Nikolaus1899-10-13BurträskBygdsiljum
20253NilssonSet Paul1930-01-25LövångerKåsböle
20254NilssonSet Sune1921-12-11DoroteaLavsjö
20255NilssonSet tage1923-12-05LyckseleÅttonträsk
20256NilssonSeth Erland1923-10-25VilhelminaS Bäsksjö
20257NilssonSeth Johan1899-09-20LövångerVallen
20258NilssonSeth Verner1924-06-18Umeå landsBaggböle
20259NilssonSeth Vilhelm1925-12-25Umeå landsStorhäggsjö
20260NilssonSeuta1905-05-07NorgeMo
20261NilssonSibylla Vilhelmina1948-06-16ÅbySorunda
20262NilssonSigbritt Elisabet1946-03-22VilhelminaNästansjö
20263NilssonSigfrid1897-09-27Umeå landsObbola
20264NilssonSigfrid1918-10-18VännäsBerg
20265NilssonSigfrid1909-11-18StenseleNordanås
20266NilssonSigfrid Artur1923-01-17Umeå landsBaggböle
20267NilssonSigfrid Krister1945-04-22ÖvertorneåÖvertorneå
20268NilssonSignar1923-05-15VännäsSpöland
20269NilssonSignar1915-05-18LyckseleRusele
20270NilssonSignar Fridolf1902-04-05BurträskSmåbacka
20271NilssonSigne1904-08-03TåsjöTåsjö
20272NilssonSigne1900-09-05DegerforsMalträsk
20273NilssonSigne Adela1914-09-12NysätraPellboda
20274NilssonSigne Adele1910-03-01Umeå landsTavelsjö
20275NilssonSigne Adelia1901-04-30BygdeåBäcksjön
20276NilssonSigne Alexandra1894-06-09DegerforsKrånged
20277NilssonSigne Alfa Marie1897-01-26VännäsVännäs
20278NilssonSigne Augusta1887-03-11Umeå landsStöcke
20279NilssonSigne Charlotta1894-09-18VännäsHjoggsjö
20280NilssonSigne Charlotta1891-11-21Umeå landsBjensjö
20281NilssonSigne Charlotta Vilhelmina1891-06-20ByskeByske
20282NilssonSigne Desideria1898-01-30VännäsKlintsjö
20283NilssonSigne Elfrida1912-05-29DegerforsVidelund
20284NilssonSigne Elfrida1898-01-30VännäsStation
20285NilssonSigne Elina1912-08-14NordmalingNorrbyskär
20286NilssonSigne Elisabet1916-08-16BurträskBodbyn
20287NilssonSigne Elisabet1913-07-26Umeå landsVästeteg
20288NilssonSigne Elisabet1895-08-20DoroteaVägsjö
20289NilssonSigne Emelie1894-01-29BjurholmStrömsjöliden
20290NilssonSigne Emelinda1905-08-23Umeå landsUmeå lands
20291NilssonSigne Erika1904-01-27SävarPålböle
20292NilssonSigne Erika1914-03-21AnundsjöStorborgaren
20293NilssonSigne Ester Maria1902-04-10TärnaLaxvik
20294NilssonSigne Helena1904-01-19LyckseleVänjaurbäck
20295NilssonSigne Irene Margareta1919-04-08VilhelminaJärvsjö
20296NilssonSigne Johanna1909-12-19NysätraNysätra
20297NilssonSigne Josefina1900-03-15Umeå landsStöcksjö
20298NilssonSigne Karolina1914-08-23VilhelminaGrytsjö
20299NilssonSigne Karolina1885-03-31Umeå landsSörfors
20300NilssonSigne Karolina Margareta1883-05-05BygdeåBobacken
20301NilssonSigne Katarina1905-08-10BodumBöle
20302NilssonSigne Katarina1885-01-09Umeå landsHörnefors
20303NilssonSigne Kristina1914-04-10BygdeåSödra Stortjärn
20304NilssonSigne Kristina1901-12-13BygdeåNäs
20305NilssonSigne Kristina1893-06-08BygdeåRatu
20306NilssonSigne Kristina1893-12-20Umeå landsGrubbe
20307NilssonSigne Kristina1895-07-18BygdeåJunkboda
20308NilssonSigne Lilian Harriet1935-09-27ÅseleGärdsjö
20309NilssonSigne Loide1888-12-14VilhelminaBäsksele
20310NilssonSigne Margareta1902-04-25DoroteaBellvik
20311NilssonSigne Margareta1894-01-23BygdeåÖverklinten
20312NilssonSigne Margareta1903-12-10AnundsjöHädanberg
20313NilssonSigne Margeet Maria1928-11-29FredrikaLöfås
20314NilssonSigne Margit1912-03-09LyckseleTannfors
20315NilssonSigne Maria1915-02-02NorsjöRisliden
20316NilssonSigne Maria1896-08-02DegerforsHjuken
20317NilssonSigne Maria1894-10-15Umeå landsStöcksjö
20318NilssonSigne Maria1919-02-11StenseleGrannäs
20319NilssonSigne Maria1904-04-10BjörnaKrokvattnet
20320NilssonSigne Maria1901-12-12VännäsPengsjö
20321NilssonSigne Maria1893-07-26TunaSkallböle
20322NilssonSigne Maria1888-01-12NordmalingMo
20323NilssonSigne Martina1910-08-23VilhelminaVilhelmina
20324NilssonSigne Matilda1894-11-28DegerforsKullsjön
20325NilssonSigne Sofia1886-04-15DegerforsKullsjön
20326NilssonSigne Sofia1905-01-18VännäsSelet
20327NilssonSigne Sofia1890-09-10TunaSkallböle
20328NilssonSigne Sofia1892-09-23DegerforsNyåkertjärn
20329NilssonSigne Teolinda1921-10-28Umeå landsAnsmark
20330NilssonSigne Teresia1913-12-28AnundsjöNäs
20331NilssonSigne Viktoria1903-01-14Umeå landsÅdala
20332NilssonSigne Viktoria1892-07-21SkönMaland
20333NilssonSigne Vilhelmina1918-05-26VilhelminaGrytsjö
20334NilssonSigne Vilhelmina1893-05-21DegerforsKrånged
20335NilssonSignhild Anette1931-02-12TavelsjöStorhäggsjö
20336NilssonSignhild Irene1933-03-17VilhelminaJärvsjö
20337NilssonSignhild Maria1921-12-24VännäsFällforsheden
20338NilssonSignhild Maria1924-06-21LyckseleLycksele
20339NilssonSignhild Viola1923-05-10VännäsNyby
20340NilssonSignild Kristina1906-06-01VilhelminaGransjö
20341NilssonSigrid1890-05-29AnundsjöNäs
20342NilssonSigrid1885-11-18Norra MellbyNorra Mellby
20343NilssonSigrid Anna Maria1929-01-16BjurholmNäsland
20344NilssonSigrid Augusta Ingegärd1897-01-21NysätraRisvattnet
20345NilssonSigrid Charlotta1906-06-12Umeå landsUmeå lands
20346NilssonSigrid Charlotta1914-12-02Umeå landsSandvik
20347NilssonSigrid Eline1923-09-24BjurholmBredträsk
20348NilssonSigrid Elisabet1933-08-20Piteå landsPiteå lands
20349NilssonSigrid Erika1857-06-30StödeStöde
20350NilssonSigrid Eugenia1925-03-27VilhelminaJärvsjö
20351NilssonSigrid Fredrika1915-10-16NysätraPellboda
20352NilssonSigrid Gunborg1922-06-24AnundsjöHädanberg
20353NilssonSigrid Gunhild1920-03-08AnundsjöHädanberg
20354NilssonSigrid Ingeborg1904-06-08LyckseleTuggensele
20355NilssonSigrid Ingegärd1925-05-28GideåNorrgidsjö
20356NilssonSigrid Inger Maria1929-02-07GideåNorrgidsjö
20357NilssonSigrid Jeanni Maria1897-03-01DoroteaHäggås
20358NilssonSigrid Johanna1927-12-11BygdeåFloremark
20359NilssonSigrid Kristina1906-11-10AnundsjöBrandtjäl
20360NilssonSigrid Kristina1908-10-09HolmönHolmön
20361NilssonSigrid Kristina1908-03-05BjörnaBjörna
20362NilssonSigrid Maidy1934-07-24TavelsjöTavelsjö
20363NilssonSigrid Margareta1911-03-14DoroteaHäggås
20364NilssonSigrid Margareta1900-03-28AnundsjöHolmsjö
20365NilssonSigrid Maria1904-12-19DegerforsStrandåker
20366NilssonSigrid Maria1906-08-28Umeå landsLöfön
20367NilssonSigrid Maria1908-09-13TärnaRönnbäck
20368NilssonSigrid Maria1922-02-18VännäsSelet
20369NilssonSigrid Maria1903-05-27LyckseleTuggensele
20370NilssonSigrid Matilda1896-01-06NysätraEstersmark
20371NilssonSigrid Märta1912-04-23AnundsjöNäs
20372NilssonSigrid Märta1889-04-30AnundsjöHädanberg
20373NilssonSigrid Nikolina1908-03-06Umeå landsRöbäck
20374NilssonSigrid Ottilia1886-06-10AnundsjöSörflärke
20375NilssonSigrid Rebecka1907-10-28BygdeåNya Ånäset
20376NilssonSigrid Valborg1906-09-12BygdeåGransjö
20377NilssonSigurd1914-05-23DoroteaGranås
20378NilssonSigurd1912-07-13NordmalingNorrbyskär
20379NilssonSigurd Henning1921-05-27AnundsjöMalma
20380NilssonSigurd Tore Augustina1912-11-27Umeå landsStöcke
20381NilssonSigurd Valdemar1926-04-13VännäsSpöland
20382NilssonSigvard1925-07-10LövångerKåsböle
20383NilssonSigvard1849-04-06VilhelminaVilhelmina
20384NilssonSigvard Niklas1919-03-14BygdeåÅkullsjön
20385NilssonSigvard Nikolaus1904-03-19Umeå landsBrännland
20386NilssonSimon1848-04-18VärmlandJernskog
20387NilssonSimon1851-04-30VilhelminaDalasjö
20388NilssonSimon Leander1890-03-25NorsjöGranström
20389NilssonSimon Nils1806-04-12Skellefteå landsGranfors
20390NilssonSimon Petrus1782-08-04Skellefteå landsBoviken
20391NilssonSimon Petter1789-09-01BurträskMjövattnet
20392NilssonSira Emelia1928-04-22LyckseleRusele
20393NilssonSiri1937-05-09Umeå stadsUmeå stads
20394NilssonSiri Alice1911-08-29NordmalingNorrbyskär
20395NilssonSiri Birgitta1945-01-27VilhelminaJärvsjö
20396NilssonSiri Elvira1924-07-26HörneforsHörnefors
20397NilssonSiri Evelina1914-10-18NordmalingRundvik
20398NilssonSiri Hillevi1910-03-06DegerforsÅmsele
20399NilssonSiri Ingeborg Maria1917-03-28JukkasjärviJukkasjärvi
20400NilssonSiri Kontantia1909-06-13GideåFlärke
20401NilssonSiri Kristina1937-04-24StenseleGrannäs
20402NilssonSiri Margareta1919-05-17AnundsjöSelsmo
20403NilssonSiri Maria1917-01-19Umeå landsKasamark
20404NilssonSiri Marta Elisabet1909-02-01GällivariGällivari
20405NilssonSiri Matilda1913-01-16DegerforsBergnäs
20406NilssonSiri Viktoria1926-09-29BygdeåFloremark
20407NilssonSiris Laura1913-04-29SävarBotsmark
20408NilssonSiv Adelina1927-12-18DegerforsGranön
20409NilssonSiv Dagmar1938-03-18DikanäsDikanäs
20410NilssonSiv Ellinor1952-12-09BjurholmBjurholm
20411NilssonSiv Hjördis1932-06-18ÅseleÅsele
20412NilssonSiv Ingegärd1926-03-06DegerforsStrandåker
20413NilssonSiv Kerstin1944-12-02Umeå landsBöleå
20414NilssonSiv Marianne1936-09-10Umeå stadsUmeå stad
20415NilssonSiv Selma Johanna1925-07-04GideåFlygsjö
20416NilssonSixten Alexander1907-10-20DegerforsBergnäs
20417NilssonSixten Alexander1908-07-19JukkasjärviKiruna
20418NilssonSixten Ebron Mauritz1913-02-22VännäsSpöland
20419NilssonSjul1819-10-27ArvidsjaurWuorbejaur
20420NilssonSjul1794LappmarkenLappmarken
20421NilssonSjul1793ÅseleÅsele
20422NilssonSjul1855-11-30SorseleKraddsele
20423NilssonSjul1818-11-29LyckseleVapsten
20424NilssonSjul1848-12-27StenseleRan
20425NilssonSjul1870-11-16TärnaSödra Fjällnäs
20426NilssonSjul1861LappmarkenLappmarken
20427NilssonSjul1797-11-30LyckseleRan
20428NilssonSjul1796-02-20SorseleGran
20429NilssonSjul1795SorseleSorsele
20430NilssonSjul1814-07-31SorseleGran
20431NilssonSjul1809ArjeplogArjeplog
20432NilssonSjul1808-12-21LyckseleGran
20433NilssonSjul1789ArjeplogArjeplog
20434NilssonSjul1774-01-04LyckseleRan
20435NilssonSjul Aron1884-07-02VilhelminaVilhelmina
20436NilssonSjul Johan1868-11-17NorgeTystvattensfjäll
20437NilssonSofia Albertina1876-11-16LövångerRisböle
20438NilssonSofia Augusta1884-03-27TärnaVästansjö
20439NilssonSofia Axelia Lovisa1885-01-30BygdeåKroksjösundet
20440NilssonSofia Elisabet1882-11-12SkönSkön
20441NilssonSofia Emelinda1900-10-01VilhelminaRönnäs
20442NilssonSofia Eugenia1880-12-08BjurholmHögland
20443NilssonSofia Eulina1882-10-22VännäsHedlund
20444NilssonSofia Gustava1891-06-10LyckseleAvanäs
20445NilssonSofia Johanna1885-11-01SävarSävar
20446NilssonSofia Josefina1891-01-12DegerforsStorsävarträk
20447NilssonSofia Josefina1873-01-17SävarBotsmark
20448NilssonSofia Linnea Margareta1920-07-09BurträskBodbyn
20449NilssonSofia Marianne1927-09-23TavelsjöRödå
20450NilssonSolveg Märta Karolina1912-10-15TärnaJoesjö
20451NilssonSolveig1925-03-04Umeå landsStöcke
20452NilssonSolveig Anita 1943-12-06VilhelminaHiberg
20453NilssonSolveig Anita1942-08-20ÅseleHälla
20454NilssonSolveig Ann Sofi1944-05-14Umeå landsBaggböle
20455NilssonSolveig Gunni Emilia1924-11-25VästmanlandHubbo
20456NilssonSolvig Aina Virgina1930-06-26DegerforsSöderbäck
20457NilssonSonja1932-09-21LövångerRisböle
20458NilssonSonja1918-11-27VilhelminaVilhelmina
20459NilssonSonja Adelina1917-03-05DegerforsSkurträsk
20460NilssonSonja Alice1921-12-11FredrikaLöfås
20461NilssonSonja Birgitta1944-05-09JukkasjärviJukkasjärvi
20462NilssonSonja Charlotta1922-01-10NordmalingHörnsjö
20463NilssonSonja Elvira1919-06-15VilhelminaDajkanvik
20464NilssonSonja Frideborg1925-04-26DegerforsBerglunda
20465NilssonSonja Ingeborg1926-09-07VännäsMunicip
20466NilssonSonja Ingegerd1940-11-09StenseleVallträsk
20467NilssonSonja Ingegärd1931-02-07NysätraEstermark
20468NilssonSonja Irene1934-07-04LyckseleRusele
20469NilssonSonja Irene1951-01-18VännäsPengfors
20470NilssonSonja Irene1936-04-25VilhelminaNästansjö
20471NilssonSonja Margareta1939-03-24BurträskLappvattnet
20472NilssonSonja Matilda1914-01-16NordmalingManhem
20473NilssonSonja Sofia1922-06-09LyckseleAvanäs
20474NilssonSonja Vivian1938-06-17DegerforsStrömsjönäs
20475NilssonStava1916-03-26SkellefteåNorrböle
20476NilssonStefan1788-03BurträskÅbyn
20477NilssonSten1914-08-28SkellefteåSkellefteå
20478NilssonSten Albert1905-02-23DegerforsDegerfors
20479NilssonSten Elis Rudolf1930-08-11DegerforsHjuken
20480NilssonSten Gustav1927-01-08BygdeåNorrfors
20481NilssonSten Gustf Halvard1911-05-02Skellefteå landsBjurliden
20482NilssonSten Olof1936-10-07NordmalingRundvik
20483NilssonSten Olof1915-07-18BygdeåLegdeå
20484NilssonSten Olof Edvard1934-06-21TavelsjöNäsland
20485NilssonSten Ove1932-04-14BjörnaRyssjö
20486NilssonSten Rickard1910-02-05RobertsforsRobertsfors
20487NilssonSten Sigvard Folke1920-05-10VännäsSelet
20488NilssonSten Sture1918-11-05ÅseleSiksjö
20489NilssonSten Åke1965-10-16VilhelminaVilhelmina
20490NilssonSten Åke1926-10-11VännäsInnergård
20491NilssonSten Åke Nikaolaus1923-12-14DegerforsKryckeltjärn
20492NilssonStig Arne1926-10-27SävarTäfteå
20493NilssonStig Gunnar Leopold1938-11-28BurträskÅbyn
20494NilssonStig Gustav Ingmar1940-02-28ÅseleGärdsjö
20495NilssonStig Göran1924-08-29VännäsMunicip
20496NilssonStig Göran1938-10-04Umeå stadsUmeå stad
20497NilssonStig Göte Ove1934-06-14Umeå landsDegernäs
20498NilssonStig Henning Abraham1919-01-17BurträskRönnliden
20499NilssonStig Ingemar1937-01-13Umeå landsUmeå lands
20500NilssonStig Ingvar1938-12-15Umeå landsRöbäck
20501NilssonStig Johannes1930-05-29NysätraBrände
20502NilssonStig Roland1938-09-20BurträskInnansjön
20503NilssonStig Sture1939-11-20VilhelminaVilhelmina
20504NilssonStig Sören1935-06-14FredrikaFredrika
20505NilssonStina1920-06-06DegerforsTvärålund
20506NilssonStina Berta Johanna1931-05-21StenseleHällnäs
20507NilssonStina Gunilla Matilda1938-06-01ÅseleHälla
20508NilssonStina Irene1934-04-02DikanäsDikanäs
20509NilssonStina Martina Eugenia1920-02-10HörneforsNorrmjöle
20510NilssonSture1919-06-06FredrikaHolmsele
20511NilssonSture Daniel1927-10-20NordmalingRundvik
20512NilssonSture Erling1917-04-28ÅseleÖverrissjö
20513NilssonSune1922-08-11VilhelminaVilhelmina
20514NilssonSune Allan1932-11-04NordmalingRundvik
20515NilssonSusanna Sofia1888-08-05Skellefteå landsBergnäset
20516NilssonSvante1929-01-31Umeå stadsUmeå stad
20517NilssonSvante1853-04-19BjurholmNyåker
20518NilssonSvante Torbjörn1932-01-07BjurholmBredträsk
20519NilssonSvea1908-03-16ÖrträskLångsele
20520NilssonSvea Adelina1907-03-24JörnBjörkliden
20521NilssonSvea Amalia1930-04-11BygdeåRatu
20522NilssonSvea Amanda1894-11-04ArnäsAlne
20523NilssonSvea Dagmar1920-12-14LyckseleAjaur
20524NilssonSvea Elisabet1916-08-19Nord AmerikaNord Amerika
20525NilssonSvea Elsy Ingegärd1926-06-10Umeå landsTavelsjö
20526NilssonSvea Elvira1905-08-19NordmalingSörbyn
20527NilssonSvea Emelia1916-01-22FredrikaVolmsjö
20528NilssonSvea Erena Ingegärd1896-04-09NysätraFlarken
20529NilssonSvea Haldini1912-04-11VilhelminaStrömnäs
20530NilssonSvea Hilmar1932-06-19FredrikaVolmsjö
20531NilssonSvea Ingegerd1915-11-17ÅseleSörstrand
20532NilssonSvea Johanna1909-05-01VilhelminaLiden
20533NilssonSvea Johanna1893-06-08Umeå landsSörmjöle
20534NilssonSvea Karolina Ingegärd1891-12-22NysätraFlarken
20535NilssonSvea Kristina1894-06-03GrundsundaÄllön
20536NilssonSvea Linnea1907-11-01LyckseleÖravan
20537NilssonSvea Lovisa1898-01-13NordmalingHåknäs
20538NilssonSvea Lydia Emelinda1901-12-25VilhelminaStrömnäs
20539NilssonSvea Margareta1905-07-30KalmarVästervik
20540NilssonSvea Maria1898-06-21BurträskLappvattnet
20541NilssonSvea Maria1898-10-13BurträskGammelbyn
20542NilssonSvea Matilda1924-04-13VilhelminaGrankulltången
20543NilssonSvea Nikolina Kristina1899-05-26NysätraJonasmarken
20544NilssonSvea Ragnhild Teolinda1918-03-24BygdeåBrednoret
20545NilssonSvea Sofia1908-11-04BygdeåÅsjön
20546NilssonSvea Viktoria1905-05-07NorsjöRisliden
20547NilssonSvea Viktoria1902-11-13DoroteaLavsjö
20548NilssonSvea Virgina1905-09-14VännäsÖstansjö
20549NilssonSven1794-02-02RamseleNordankäl
20550NilssonSven1799-09-22RamseleMeåfors
20551NilssonSven1875-08-03AnundsjöKubbe
20552NilssonSven1850-09-22AnundsjöKubbe
20553NilssonSven1816-01-17AnundsjöRisbäck
20554NilssonSven1858-11-22AnundsjöHädanberg
20555NilssonSven1828-05-26AnundsjöBrandkäl
20556NilssonSven1808-01-19StrömTullingsås
20557NilssonSven1852-08-30LövångerUttersjön
20558NilssonSven1810-09-11DoroteaBergvattnet
20559NilssonSven 1890-01-18Norra SandbySandby Kungsgård
20560NilssonSven1823-02-22AnundsjöNordsjö
20561NilssonSven1796Umeå landsDegernäs
20562NilssonSven1870-07-10AnundsjöÖstergensjö
20563NilssonSven1812-09-15AnundsjöStorborgaren
20564NilssonSven1789-08-10Umeå landsSörfors
20565NilssonSven1774-03-17AnundsjöLångsele
20566NilssonSven1841-06-01AnundsjöÖdsbyn
20567NilssonSven1889-10-30AnundsjöRisbäck
20568NilssonSven1832-01-12AnundsjöBredbyn
20569NilssonSven1779-07-01Skellefteå landsVaruträsk
20570NilssonSven1914-12-14AnundsjöVästergensjö
20571NilssonSven1818-01-31AnundsjöBrandkäl
20572NilssonSven1777-03-03AnundsjöSörflärke
20573NilssonSven1809-11-23AnundsjöLångsele
20574NilssonSven1868-01-14AnundsjöNorrböle
20575NilssonSven1850-03-31AnundsjöTvärlandsböle
20576NilssonSven1849-04-02VilhelminaUlvoberg
20577NilssonSven1912-05-08AnundsjöKubbe
20578NilssonSven1797-12-06AnundsjöSörflärke
20579NilssonSven1861-02-01AnundsjöBrattsjö
20580NilssonSven1879-07-26AnundsjöNäs
20581NilssonSven1910-11-28AnundsjöHolmsjö
20582NilssonSven1879-10-14AnundsjöÖsterfannbyn
20583NilssonSven1879-01-26AnundsjöVästersel
20584NilssonSven1878-12-27AnundsjöGrundtjärn
20585NilssonSven1825-02-27SjälevadVästeralnäs
20586NilssonSven1825-09-09AnundsjöBredbyn
20587NilssonSven1802-04-21AnundsjöÖsterfannbyn
20588NilssonSven1803-01-26SjälevadStensland
20589NilssonSven1902-12-22AnundsjöStorsele
20590NilssonSven1811AnundsjöÖnskan
20591NilssonSven1814-05-19SorseleGran
20592NilssonSven1812-09-14SjälevadÖsterbillsjö
20593NilssonSven1793-03-18BjörnaGideå
20594NilssonSven1797-01-28AnundsjöÖsterfannby
20595NilssonSven1876-09-07BjörnaBacke
20596NilssonSven1866-01-04BjörnaBjörnsjö
20597NilssonSven1783-01-25AnundsjöÖdsbyn
20598NilssonSven1812-08-19ÅseleVarpsjö
20599NilssonSven1840-09-24AnundsjöPengsjö
20600NilssonSven1850-02-13SjälevadVästergundsjö
20601NilssonSven1878-08-07BjörnaMattarbodum
20602NilssonSven1835-01-23AnundsjöÅbosjön
20603NilssonSven1887-06-08AnundsjöBrattsjö
20604NilssonSven1821-06-26JunseleLillselet
20605NilssonSven1845-03-29SjälevadVästergundsjö
20606NilssonSven1776-05-30NordmalingMjösjön
20607NilssonSven1804-12-16ArnäsArnäs
20608NilssonSven1816-09-24BjurholmGrannäs
20609NilssonSven1794-06-19ArnäsBodum
20610NilssonSven1855-12-31BlekingeGammelstorp
20611NilssonSven1803-04-26????
20612NilssonSven Agaton Eugen1898-12-04VilhelminaDalasjö
20613NilssonSven Albert1903-12-19DegerforsDegerfors
20614NilssonSven Albert1910-12-29SorseleRåstrand
20615NilssonSven Alfred1900-04-08AnundsjöLångsele
20616NilssonSven Alfred1891-03-07YtterlännäsNäs
20617NilssonSven Algot1908-09-09SorseleTväråträsk
20618NilssonSven Anders1917-06-16Umeå landsLövön
20619NilssonSven Andreas1880-08-06TärnaGardvik
20620NilssonSven Arne1944-10-09DoroteaSvanaby
20621NilssonSven Arne1915-03-09LyckseleÖravan
20622NilssonSven Arne Gustav1928-11-06HörneforsHörnefors
20623NilssonSven Artur1908-01-20VännäsNyby
20624NilssonSven Arvid1912-07-14ÖrträskGustavsberg
20625NilssonSven Asmund1919-07-30MoMo
20626NilssonSven August1886-07-21AnundsjöStavarn
20627NilssonSven Axel1911-01-15Umeå stadsUmeå stad
20628NilssonSven Axel Helge1919-11-11SkorpedSkorped
20629NilssonSven Bertil Alexis1923-08-25VännäsÖstanå
20630NilssonSven David1899-11-19SödermanlandNyköping
20631NilssonSven Edor1928-09-05SävarHögliden
20632NilssonSven Edvin1930-10-12Umeå landsFlurkmark
20633NilssonSven Edvin1929-04-27DoroteaLajksjö
20634NilssonSven Einar1901-06-27VilhelminaJärvsjö
20635NilssonSven Ejnar1924-03-22VännäsVännfors
20636NilssonSven Emanuel1900-09-08AnundsjöKubbe
20637NilssonSven Erik1926-08-11VännäsMunicip
20638NilssonSven Erik1945-06-09VilhelminaJärvsjö
20639NilssonSven Erik1926-03-01ÅseleDalsjöberg
20640NilssonSven erik Vilhelm1936-10-02Umeå stadUmeå stad
20641NilssonSven Ernfrid1912-12-05Umeå landsSörfors
20642NilssonSven Frisko1895-06-06ÖstersundÖstersund
20643NilssonSven Georg1910-03-21JörnSkärudden
20644NilssonSven Gunnar1914-11-17VännäsGullsjö
20645NilssonSven Gunnar1910-07-22AnundsjöNorrmesunda
20646NilssonSven Gunnar Ingemar1959-05-04Umeå stadsUmeå stad
20647NilssonSven Gustav1919-08-18HolmsundLövön
20648NilssonSven Göran1920-03-01HolmsundObbola
20649NilssonSven Gösta1908-10-31Kalmar länKristdala
20650NilssonSven Gösta1923-09-06GideåFlärke
20651NilssonSven Gösta Edmund1926-12-05SävarTväråmark
20652NilssonSven Harald1914-03-30DegerforsKvarntorp
20653NilssonSven Harald1913-08-05GideåSvedje
20654NilssonSven Helge1915-01-02BygdeåUltervattnet
20655NilssonSven Henrik1917-11-18Umeå landsStöcke
20656NilssonSven Henry1911-12-16JunseleHällby
20657NilssonSven Hilding1936-02-20ÅseleLångvattnet
20658NilssonSven Holger1922-08-12AnundsjöFjälltjäl
20659NilssonSven Ingemar1907-04-02SkönsmonSkönsmon
20660NilssonSven Ingvar1912-01-23NysätraSkäran
20661NilssonSven Ivan1919-01-24NorsjöRisliden
20662NilssonSven Ivar Alfons1908-12-12GällivariGällivari
20663NilssonSven Johan1909-10-28BygdeåFällfors
20664NilssonSven Johan1869-05-11TåsjöKroknäset
20665NilssonSven Johan Bertil1913-07-31AnundsjöHögtjäl
20666NilssonSven Johan Gunnar1928-04-07Umeå landsNäsland
20667NilssonSven Jonas1858-08-17DoroteaAvaträsk
20668NilssonSven Jonas1872-10-23DoroteaAvaträsk
20669NilssonSven Lennart1943-09-15Umeå stadsBB
20670NilssonSven Lennart1914-08-13VilhelminaBäsksele
20671NilssonSven Lennart1927-03-12BygdeåGamla Storbäcken
20672NilssonSven Leonard1916-09-03ÅseleLakasjö
20673NilssonSven Manfred1911-11-30SävarGunnismark
20674NilssonSven Olof1951-06-09StockholmOskar
20675NilssonSven Olof1951-06-09StockholmOskar
20676NilssonSven Olof1954-04-29VilhelminaVilhelmina
20677NilssonSven Olof1941-09-26VilhelminaNästansjö
20678NilssonSven Olof1864-10-20FredrikaSvartsjön
20679NilssonSven Olof1861-11-15FredrikaHalvpundsjö
20680NilssonSven Olof1913-01-21ÖrträskÖrträsk
20681NilssonSven Olof Anderas1930-11-29TavelsjöDjupbäck
20682NilssonSven Olof Göran1935-07-17Umeå stadUmeå stad
20683NilssonSven Olof Torgny1939-04-05BjurholmLillarmsjö
20684NilssonSven Oskar1915-07-03BygdeåKorssjön
20685NilssonSven Oskar1908-12-28SorseleHemnäs
20686NilssonSven Oskar1912-06-01SävarTäfteå
20687NilssonSven Otto 1891-02-02SjälevadÖrnsöldsvik
20688NilssonSven Otto1942-02-16DikanäsDikanäs
20689NilssonSven Ove Gösta1937-04-16NordmalingMo
20690NilssonSven Paul1913-06-22FjällsjöFjällsjö
20691NilssonSven Petrus1921-09-24RobertsforsLegdeå
20692NilssonSven Petter1844-01-19DoroteaAvaträsk
20693NilssonSven Petter1863-08-31Ådals LidenOmsjö
20694NilssonSven Ragnar1929-11-07BygdeåSkinnarbyn
20695NilssonSven Rikard1901-02-07Umeå landsLövön
20696NilssonSven Roger1919-04-16ÅseleGafsele
20697NilssonSven Rudolf1927-07-27HörneforsBjenberg
20698NilssonSven Rune1923-04-22BurträskBurträsk
20699NilssonSven Sigmund1912-05-06AnundsjöLunne
20700NilssonSven Signar1920-08-23VännäsNyby
20701NilssonSven Sigvard1917-08-20BygdeåSödra Stortjärn
20702NilssonSven Talbot1920-05-18ReseleResele
20703NilssonSven Torsten1930-05-28LyckseleDallund
20704NilssonSven Torvald1938-11-29VilhelminaNästansjö
20705NilssonSven Valdemar1903-04-18ÅseleÅsele Kyrkby
20706NilssonSven Verner1924-06-19TärnaNorra Fjällnäs
20707NilssonSven Viktor1896-04-29TåsjöHoting
20708NilssonSven Vilhelm1918-07-26NordmalingNyåker
20709NilssonSven Yngve1937-02-11AnundsjöAnundsjö
20710NilssonSylvia Amanda1938-06-14VilhelminaDjupdal
20711NilssonSylvia Elisabet1931-09-02Umeå landsVästerhiske
20712NilssonSylvia Hildegard1929-08-13VilhelminaMarsvik
20713NilssonSylvia Sirena1910-03-13JörnBjörkliden
20714NilssonSyster Alvhild Elina1918-04-20LyckseleVänjaurbäck
20715NilssonSyster Anna1900-01-02Umeå landsObbola
20716NilssonSyster Anna Lisa1922-02-17BurträskBursiljum
20717NilssonSyster Elna Lilian1925-01-19Umeå landsKvarnsvedjan
20718NilssonSyster Elvira1913-03-29Umeå landsUmeå lands
20719NilssonSyster Emelinda1905-04-07SorseleHemnäs
20720NilssonSyster Evelina1921-03-27LövångerVebomark
20721NilssonSyster Henny Margareta1919-03-26MalåMörttjärn/Springliden
20722NilssonSyster Hjördis1928-05-21TavelsjöVästansjö
20723NilssonSyster Katarina1911-12-04VilhelminaMalgomaj Västra
20724NilssonSyster Linnea1909-06-08Umeå landsDegernäs
20725NilssonSyster Maria1901-10-06DoroteaHäggås
20726NilssonSyster Maria1915-06-14Umeå landsStrömbäck
20727NilssonSyster Rut Laura1906-03-30VännäsLondon
20728NilssonSyster Sadura1902-10-25JörnLillgranberget
20729NilssonSyster Sara Brita1897-02-03DoroteaStorbäck
20730NilssonSören1933-10-15Umeå landsGrisbacka
20731NilssonSören Ingemar1923-09-14GrundsundaÄllön
20732NilssonSören Johannes1929-10-17HörneforsSörmjöle
20733NilssonTage Beril1924-11-20HolmsundHolmsund
20734NilssonTage Oddbjörn1939-09-06StenseleGrundfors
20735NilssonTage Olof Teodor1924-06-08DegerforsTväråträsk
20736NilssonTage Seved1927-04-20ÅseleInsjö
20737NilssonTage Valter1925-11-12NorsjöNorsjö
20738NilssonTea Astrid Linnea1910-04-14NysätraRisvattnet
20739NilssonTea Elina1915-11-28StenseleNordanås
20740NilssonTea Elvira1913-03-18LyckseleBrännland
20741NilssonTea Eufrosyna1908-06-09Umeå landsVästernäs
20742NilssonTea Eugenia1912-03-15VännäsGullsjö
20743NilssonTea Evelina1909-04-24Umeå landsAnsmark
20744NilssonTea Helena1913-12-11VännäsNyåker
20745NilssonTea Ingegerd1925-01-30StenseleÅskilje
20746NilssonTea Johanna Elisabet1901-11-07FredrikaLögda
20747NilssonTea Kristina1920-04-21GideåFlygsjö
20748NilssonTea Margareta1923-05-02TärnaRödingfors
20749NilssonTea Maria1900-05-18LyckseleLycksele
20750NilssonTea Nikolina1891-10-14Umeå landsStöcksjö
20751NilssonTea Nikolina1904-05-09Umeå landsLångbränna
20752NilssonTea Ottilia1920-03-02ÅseleLångvattnet
20753NilssonTea Valina Irene1931-09-18LyckseleLycksele
20754NilssonTea Viktoria1907-03-24ÅseleGärdsjönäs
20755NilssonTea Vilhelmina1897-12-14Umeå landsNäsland
20756NilssonTekla1890-06-20Överluleå
20757NilssonTekla1875-09-17ÖrträskVargträsk
20758Nilsson Tekla Adelia1897-12-29VännäsÖstergård
20759NilssonTekla Albertina1897-04-16Umeå landsStöcksjö
20760NilssonTekla Alice1903-07-27Umeå landsRödå
20761NilssonTekla Amalia1910-12-11BygdeåBobacken
20762NilssonTekla Augusta1900-03-20Umeå landsBlomdal
20763NilssonTekla Augusta1905-08-09TärnaBoksjön
20764NilssonTekla Augusta1898-02-25DoroteaSvanaby
20765NilssonTekla Charlotta1898-07-03FredrikaNordanås
20766NilssonTekla Elisabet1883-08-11DoroteaLajksjö
20767NilssonTekla Elmina1896-11-30BygdeåNya Ånäset
20768NilssonTekla Eugenia1898-02-11BjörnaNorra Krokvattnet
20769NilssonTekla Fredrika1875-12-11DegerforsTväråträsk
20770NilssonTekla Karolina1889-03-05BjörnaNorra Krokvattnet
20771NilssonTekla Katarina1883-08-05VännäsHjoggsjö
20772NilssonTekla Kristina1896-09-23NorsjöRisliden
20773NilssonTekla Kristina Margareta1878-11-29BygdeåBobacken
20774NilssonTekla Margareta1915-09-27TärnaRönnbäck
20775NilssonTekla Maria1888-07-12Umeå landsUmeå lands
20776NilssonTekla Maria1887-12-23Umeå landsLångbränna
20777NilssonTekla Matilda1894-11-28DegerforsSvarttjärn
20778NilssonTekla Paulina1891-09-23Umeå landsVästerhiske
20779NilssonTekla Sofia1888-10-03NysätraKlintsjön
20780NilssonTekla Sofia1884-05-16Umeå landsSörböle
20781NilssonTekla Teodelinda1906-09-23AnundsjöHolmsjö
20782NilssonTekla Viktoria1890-03-23KorpilomboloKorpilombolo
20783NilssonTeodor1883-09-05SjälevadÖverbilla
20784NilssonTeodor1863-11-20ArnäsStranne
20785NilssonTeodor1866-09-10GrundsundaÄllön
20786NilssonTeolinda Erika1894-05-24BygdeåNya Ånäset
20787NilssonTeolinda Maria1886-05-19VännäsFredrikshall
20788NilssonTeresia1895-05-19NordmalingBrattsbacka
20789NilssonTeresia Evelina1891-03-13DegerforsStrömsjönäs
20790NilssonTeresia Vilhelmina1877-03-17VilhelminaFianberg
20791NilssonTilda Adelia1900-04-13Umeå landsLångbränna
20792NilssonTilda Evelina1901-07-11DegerforsTegsnäs
20793NilssonTilda Hillevi1909-08-30Umeå landsHörnefors sulfitfab
20794NilssonTilda Karolina1878-02-24Umeå landsBerttjärn
20795NilssonTilda Margareta1894-11-07VilhelminaVilhelmina
20796NilssonTilda Olivia1887-03-24DegerforsTväråträsk
20797NilssonTilda Olivia1893-11-05DegerforsTväråträsk
20798NilssonTilmar Gotthild1889-03-12ÅseleYxsjö
20799NilssonTomas1773FöllingeLappmarken
20800NilssonTomas1839-03-03VilhelminaVilhelmina
20801NilssonTomas1844-04-18ÅseleMarsfjäll
20802NilssonTomas1828-10-05Lappmarken Lappmarken
20803NilssonTomas1782-11-23SidensjöVästerkäl
20804NilssonTomas1789-10-25LyckseleVapsten
20805NilssonTomas1787-11-22LyckseleVapsten
20806NilssonTomas1791-12-19DegerforsDegersjön
20807NilssonTomas Mattias1864-02-07VilhelminaVilhelmina
20808NilssonTonny Anna Marie1929-12-09StenseleÅskilje
20809NilssonTor Ansgar Vincent1915-02-04HörneforsHörnefors bruk
20810NilssonTora Andrietta1915-08-17VilhelminaLiden
20811NilssonTora Ines Olivia1913-08-23FredrikaVolmsjö
20812NilssonTora Magnhild1929-04-25DoroteaHäggåskilen
20813NilssonTora Marina1922-03-11DegerforsSunnansjö
20814NilssonTora Paulina1928-06-12VännäsHögbäck
20815NilssonTora Sylvia1910-05-26VilhelminaStrömnäs
20816NilssonTora Sylvia Ottilia1905-03-05Umeå landsFlurkmark
20817NilssonTord Anton Henry1907-01-24ArnäsJärved
20818NilssonTord Inge1957-04-07VilhelminaGrytsjö
20819NilssonTore1910-07-13BurträskBygdsiljum
20820NilssonTore Allan1938-01-16ÅseleSiksjö
20821NilssonTore Anshelm1914-11-20Umeå landsGrisbacka
20822NilssonTore Bertil Ingvar1910-01-09VilhelminaNorråker
20823NilssonTore Enfrid1943-04-28VilhelminaSkansholm
20824NilssonTore Gusten1934-09-17NordmalingRundvik
20825NilssonTore Ulrik1919-11-08VännäsÖsterselet
20826NilssonTore Vincent1921-04-24Torp (Y)Torp
20827NilssonTorkel1831-12-06FrostvikenFrostviken
20828NilssonTorkel Alexis1908-12-06ÅseleÄlgsjö
20829NilssonTorkel Engelbert1894-03-04VilhelminaVilhelmina
20830NilssonTorkel Eugen1927-03-12NysätraKlintsjön
20831NilssonTorsten Birger Anshelm1904-10-01NysätraEstermark
20832NilssonTorsten Georg Johan1914-07-02TärnaRödingfors
20833NilssonTorsten Otto1923-12-02DoroteaLångsele
20834NilssonTorsten Sune1926-11-16ÅseleSiksjö
20835NilssonTorsten Valdemar1920-10-23BurträskLjusvattnet
20836NilssonTorvald Nikolaus1900-06-19GällivareGällivare
20837NilssonTure1835-06-05NorsjöPjäsörn
20838NilssonTure1860 cirkaDelsboDelsbo
20839NilssonTure Alarik1897-10-01Blekinge länYsane
20840NilssonTure Mauritz1920-01-30BurträskBygdeträsk
20841NilssonTycko Even1910-01-06DoroteaLajksjö
20842NilssonTycko Nikanor1899-11-20Umeå landsStöcksjö
20843NilssonTycko Zakarias1896-08-11MalåMörttjärn
20844NilssonTyko Lambert1887-04-07SorseleGautsträsk
20845NilssonTyra1910-06-06MalåMalåträsk
20846NilssonTyra Andrietta1892-10-04GrundsundaÄllön
20847NilssonTyra Augusta1918-05-09AnundsjöSolberg
20848NilssonTyra Augusta1907-03-05NordmalingRundvik
20849NilssonTyra Charlotta1913-02-16Umeå landsLövön
20850NilssonTyra Emilia1918-01-23AnundsjöHemsjö
20851NilssonTyra Erika Linnea1911-09-13VännäsNyåker
20852NilssonTyra Hildegard1907-11-21Umeå landsTavelsjö
20853NilssonTyra Ingeborg1930-02-15ÖrträskLångsele
20854NilssonTyra Ingegärd1912-04-29TåsjöHoting
20855NilssonTyra Karolina1899-11-20Umeå landsStöcksjö
20856NilssonTyra Katarina1898-11-25Umeå landsBjensjö
20857NilssonTyra Kristina1904-02-19VännäsÖstansjö
20858NilssonTyra Linnea1914-12-31DegerforsSkivsjön
20859NilssonTyra Linnea Ingeborg1907-04-09Umeå landsUmeå lands
20860NilssonTyra Margareta1904-12-05NoraDals ångsåg
20861NilssonTyra Maria1910-09-06DegerforsTegsnäset
20862NilssonTyra Maria1894-06-26SkellefteåSkellefteå
20863NilssonTyra Maria Charlotta1908-09-26ForsaNäsviken
20864NilssonTyra Marie1912-09-12DegerforsTillflykten
20865NilssonTyra Paulina1910-08-29LyckseleStenkulla
20866NilssonTyra Sofia1906-09-30DegerforsHelsingfors
20867NilssonTyra Sofia1904-08-08Umeå stadsUmeå stad
20868NilssonTyra Vilhelmina1905-06-24StockholmKungsholm
20869NilssonUlf Göte1960-09-13VännäsVännäs
20870NilssonUlf Roland1940-08-11Umeå landsBrattby
20871NilssonUlla Anna Birgitta1943-11-08Umeå stadsUmeå stad
20872NilssonUlla Barbro1922-12-16DegerforsGranön
20873NilssonUlla Britt1933-07-26Umeå landsUmeå lands
20874NilssonUlla Britt1926-06-24HörneforsHörnefors
20875NilssonUlla Britt Linnea1942-07-01Umeå landsÖn
20876NilssonUlla Gunvor1933-11-15MalåKvarnhult
20877NilssonUlla Lisbet Helena1932-01-25ÖrträskLångsele
20878NilssonUlla Margareta1845-05-25Umeå landsRöbäck
20879NilssonUlla Margareta1936-02-24NordmalingRundvik
20880NilssonUlla Margareta1947-02-22VindelnÅmsele
20881NilssonUlla Maria1924-02-07BygdeåJunkboda
20882NilssonUlla Mariann1937-01-03VilhelminaLatikberg
20883NilssonUlla Marianne1923-07-09DegerforsDegerfors
20884NilssonUlla Olivia1907-04-15Vilhelmina Hacksjö
20885NilssonUlla Stina Margareta1937-11-04BurträskGammelbyn
20886NilssonUlla-Carin1938-01-08SorseleRödingvik
20887NilssonUlla-Maj Irene1956-08-02LövångerKåsböle
20888NilssonUlrik1890 cirkaÖver KalixÖver Kalix
20889NilssonUlrika1850 cirka????
20890NilssonUlrika Margareta1873-12-08BygdeåBäck
20891NilssonUno Charles1928-04-03VännäsSelet
20892NilssonUno Engelbert1904-01-10LyckseleLycksele
20893NilssonUno Folke1908-05-20DoroteaLavsjö
20894NilssonUno Folke1917-12-28ÖrträskGustavsberg
20895NilssonUno Valdemar1918-02-25VilhelminaNästansjö
20896NilssonUnoif Ferdinand1885-12-03DegerforsHjuken
20897NilssonValberg Andrea1928-09-29BurträskLjusvattnet
20898NilssonValborg1885-03-24FredrikaHolmsele
20899NilssonValborg Dagny Karolina1914-09-06LyckseleVänjaurbäck
20900NilssonValborg Elina1915-06-26LyckseleUmgransele
20901NilssonValborg Elisa1922-06-20VilhelminaBångnäs
20902NilssonValborg Elisabet1909-02-27VännäsSnåltjärn
20903NilssonValborg Inga Britt1931-08-08Umeå landsTeg
20904NilssonValborg Josefina1897-08-17VännäsVännäs
20905NilssonValborg Josefina1908-06-08VännäsVännäs
20906NilssonValborg Karolina1912-05-09RobertsforsRobertsfors
20907NilssonValborg Kristina1906-07-10StenseleNordanås
20908NilssonValborg Maria1909-11-16DegerforsTegsnäset
20909NilssonValborg Maria1921-09-18HörneforsSörmjöle
20910NilssonValborg Mary Ivonny1930-02-16VännäsInnergård
20911NilssonValborg Matilda1907-03-14USAIllinois
20912NilssonValborg Rebecka1922-01-03VilhelminaLaxbäcken
20913NilssonValborg Sofia1907-12-27VilhelminaNorråker
20914NilssonValborg Viktoria Eugenia1921-03-18Umeå landsHammarkulla
20915NilssonValborg Viola1913-01-30DegerforsAborrtjärn
20916NilssonValda Ingrid1926-06-23VilhelminaBångnäs
20917NilssonValdemar1901-01-15VännäsHedlunda
20918NilssonValdemar1907-09-27JunseleLillsele
20919NilssonValdemar1890-07-26DegerforsRamsele
20920NilssonValdemar1903-10-29ÖrträskLångsele
20921NilssonValdemar1875-11-16LyckseleArvnäs
20922NilssonValdemar Sigurd1889-10-19GrundsundaKönsa
20923NilssonValdy Gunhild1919-11-10AnundsjöStavarn
20924NilssonValna Lisbe tHildegen1935-07-09StenseleÅskilje
20925NilssonValter Lennart Alexander1929-08-28DegerforsLillsele
20926NilssonValter Paulin1904-10-04VilhelminaRönnäs
20927NilssonVanda Cecilia1914-05-25VilhelminaGranberg
20928NilssonVanda Vivi Sirene1916-04-07VilhelminaGrannäs
20929NilssonVanja Linnea1909-05-07VilhelminaHacksjö
20930NilssonVanja Sofia1940-07-09Umeå stadsUmeå stad
20931NilssonVega Linnea Kristina1913-05-02Skellefteå landsSkellefteå lands
20932NilssonVega Maria1906-02-28NordmalingRundvik
20933NilssonVega Mari-Anne1923-04-18LyckseleLycksaberg
20934NilssonVendla1893-09-10BygdeåSörfors
20935NilssonVendla Celina1891-02-14BurträskBygdeträsk
20936NilssonVendla Gustava1892-01-01JunseleVästerås
20937NilssonVendla Gustava1895-12-31JunseleVästerås
20938NilssonVendla Karolina1918-12-02SorseleHögliden
20939NilssonVendla Maria1891-03-03BygdeåStenträsk
20940NilssonVendla Maria1892-03-02BygdeåStenträsk
20941NilssonVendla Maria1883-10-09BygdeåKorssjön
20942NilssonVendla Sofia Eufrosyna1896-03-03SorseleTväråträsk
20943NilssonVera1921-04-08StenseleÅskilje
20944NilssonVera1918-11-04JunseleHällby
20945NilssonVera Agata1916-07-29ÅseleGafsele
20946NilssonVera Axelia1907-10-22Umeå landsBrännland
20947NilssonVera Charlotta1912-09-11NordmalingNorrbyskär
20948NilssonVera Hermine1926-04-07VilhelminaMarsvik
20949NilssonVera Ingeborg Marianne1922-06-10SorseleKrutträsk
20950NilssonVera Karin Irene1921-08-05DegerforsAborrtjärn
20951NilssonVera Margareta1925-02-05VilhelminaFjällfjäll
20952NilssonVera Margareta1909-01-29Umeå landsHörnefors Sulfitfabrik
20953NilssonVera Ottilia1905-08-08NordmalingRundvik
20954NilssonVerna Brita Kristina1929-03-10TärnaLångfjäll
20955NilssonVerner Alexander1893-08-17VännäsFredrikshall
20956NilssonVerner Alexis1911-04-02LyckseleLedingsmark
20957NilssonVerner Martin1907-08-17Umeå landsObbola
20958NilssonVesta Eleonora Natalia1897-01-11HässjöHässjö
20959NilssonViborg Fredrika Lovisa1894-10-25ÖverkalixÖverkalix
20960NilssonViktor1900-12-20ÅseleÖstanberg
20961NilssonViktor Adolf1904-05-26GideåSunnansjö
20962NilssonViktor Alfred1878-05-13ArvidsjaurGrundträskliden
20963NilssonViktor Andreas1898-02-04SkellefteåSkellefteå
20964NilssonViktor Andreas1921-12-04LövångerKåsböle
20965NilssonViktor August1892-06-08TärnaTärna
20966NilssonViktor August1882-08-25LyckseleVägsele
20967NilssonViktor Bernhard1901-09-08RobertsforsRobertsfors
20968NilssonViktor Emanuel1872-07-27VilhelminaGrytsjö
20969NilssonViktor Emanuel1879-03-10StenseleKaskelougt
20970NilssonViktor Emanuel1881-12-26SkönHeffners såg
20971NilssonViktor Fredrik1890-04-02BurträskTallberg
20972NilssonViktor Johan1891-07-22Umeå landsVästerteg
20973NilssonViktor Leonard1910-05-14SorseleHemnäs
20974NilssonViktoria1927-07-28FredrikaNordanås
20975NilssonViktoria1893-03-11BjurholmÄngesåker
20976NilssonViktoria1877-11-01ÖrträskVargträsk
20977NilssonViktoria Eufrosyna1905-03-24VännäsKallhögen
20978NilssonViktoria Ingeborg1903-05-28DegerforsGranön
20979NilssonViktoria Kristina1886-07-03Umeå landsHörnefors
20980NilssonVilhelm1848-04-23Umeå landsBerttjärn
20981NilssonVilhelm1919-05-26DoroteaLångsele
20982NilssonVilhelm1824-04-06BurträskLappvattnet
20983NilssonVilhelm Emannel1922-05-10VilhelminaGrytsjö
20984NilssonVilhelm Maurits1881-12-19GrundsundaÄllön
20985NilssonVilhelm Nikanor1878-02-20BurträskLångträsk
20986NilssonVilhelm Nikolaus1885-08-16SorseleAha
20987NilssonVillehad Albin1915-05-26LyckseleGäddträsk
20988NilssonVillehard1862-04-06NorsjöUlriksdal
20989NilssonVillehard1862-04-06NorsjöUlriksdal
20990NilssonVilma1912-04-27JunseleVällingberget
20991NilssonVilma Katarina1920-04-13AnundsjöRödvattnet
20992NilssonVilma Linnea Karolina1910-01-24JunseleHällby
20993NilssonVilma Margareta1915-06-04ÅseleÄlgsjö
20994NilssonVilma Torborg1917-12-24VilhelminaNorråker
20995NilssonViola Frideborg1921-06-05Umeå landsSörböle
20996NilssonViola Maria1925-11-24VännäsPengsjö
20997NilssonVivan Elsine1925-08-23Umeå stadsUmeå stad
20998NilssonVivan Ingalis Augusta1918-07-18DegerforsHjuken
20999NilssonVivan Margit1933-04-08FredrikaTallsjö
21000NilssonVivan Ottilia1920-01-19BurträskGammelbyn
21001NilssonViven Lotten Ingegärd1920-06-30NysätraGumboda
21002NilssonVivi Gertrud Frideborg1930-06-15VännäsBojnäs
21003NilssonVivi Linnea1918-10-19HolmsundObbola
21004NilssonVivi Ottilia1900-11-02Umeå landsLöfön
21005NilssonVivi Paulina1908-01-31BjörnaNyliden
21006NilssonVivian Maj-Lis Marianne1932-05-08VilhelminaBäsksjö
21007NilssonVivvi Anne Birgitta1945-03-02Umeå landsDegernäs
21008NilssonYngve Erling1922-01-05ÅseleDalsjöberg
21009NilssonYngve Sigurd Eugen1912-10-24VännäsMunicip
21010NilssonYngve Valentin1905-02-22SorseleTjulträsk
21011NilssonYngve Åke Kristoffer1919-09-02BygdeåDjäkneboda
21012NilssonZakarias1871-01-06NysätraStrandfors
21013NilssonZakarias1876-04-15AnundsjöStorsele
21014NilssonZakarias1887-04-18AnundsjöRisbäck
21015NilssonZakarias1852-07-19StenseleStensele
21016NilssonZakris1831-07-20BurträskBurträsk
21017NilssonZakris1820-05-11StrömRisnäset
21018NilssonZakris1849-09-03SävarJohannisfors
21019NilssonZakris1824-10-09RobertsforsJohanneslund
21020NilssonZakris1825-09-24LövångerGärde
21021NilssonZakris1787-04-29Umeå landsVästerteg
21022NilssonZakris1886-02-17AnundsjöRisbäck
21023NilssonZakris1864-02-03BygdeåBjänsjöå
21024NilssonZakris1826-03-31NysätraStrandfors
21025NilssonZakris1780-12-05AnundsjöKubbe
21026NilssonZakris1779-10-22Umeå landsStöcksjö
21027NilssonZakris1772-12-14BygdeåÖverklinten
21028NilssonZakris1809-06-26BurträskÅbyn
21029NilssonZakris1786-06-08BurträskLåssmen
21030NilssonZakris1789-03BurträskGammelbyn
21031NilssonZakris1787-11-15BurträskGammelbyn
21032NilssonZakris1790-01-12BurträskLåssmen
21033NilssonZakris1802-09-21BygdeåNorum
21034NilssonZakris1774-04-03NordmalingAva
21035NilssonZakris Vilhelm1896-03-19LyckseleLycksele
21036NilssonÅke1921-09-05VilhelminaS Bäsksjö
21037NilssonÅke Bertil1935-11-19LyckseleÖverbo
21038NilssonÅke Gerhard1928-03-08RamseleRensjön
21039NilssonÅke Ingemar1921-10-25DegerforsStrandåker
21040NilssonÅke Ingmar1927-01-24LyckseleBetsele
21041NilssonÅke Lennart1920-02-15DegerforsDegerfors
21042NilssonÅke Lennart1927-03-21BygdeåSkinnarbyn
21043NilssonÅke Torgny1929-02-26VilhelminaGrytsjö
21044NilssonÅke Vilhelm1931-10-06NordmalingRundvik
21045NilssonÅsa Margareta1937-05-06NordmalingMullsjö
21046NilssonÖsten1811-10-18Skellefteå landsGummark
21047NilssonÖsten1780-11-02Skellefteå landsKusmark
21048NilssonÖsten1786-08-10Skellefteå landsFällfors
21049NilssonÖsten1794-08-16BurträskLjusvattnet
21050NilssonÖsten1805-05-04GrundsundaRönnholm
21051NilssonÖsten1799-09-12NordmalingMo
21052NilssonÖsten Valentin1913-08-09VilhelminaLiden
21053NílssonElida Eugenia1924-05-11HörneforsNorrbyn
21054NílssonErik Magnus1882-08-12JämtlandStugun
21055NílssonFrans Rikard1925-07-19HörneforsNorrbyn
21056NílssonFrida Kristina1919-05-09HörneforsNorrbyn
21057NílssonKarl Magnus Amandus1921-11-17HörneforsNorrbyn
21058NílssonOskar Henning1926-08-23HörneforsNorrbyn
21059Nilsson ArnellJohan Nikanor1885-11-20SidensjöMyre
21060Nilsson (Hedin)Nikolaus Konrad1874-11-02NätraBjästa ångsåg
21061Nilsson AlmLars Anton1827-09-19NorsjöHemmingen
21062Nilsson AnderssonSyster Maria1896-02-16SkellefteåSkellefteå
21063Nilsson AnundssonRut1936-01-14DikanäsStennäs
21064Nilsson AnundssonRut1936-01-14DikanäsStennäs
21065Nilsson BlylodPer1815-09-17NorsjöKvavisträsk
21066Nilsson BrännströmNils1840-09-01JörnTalliden
21067Nilsson BurgströmNils1855-07-29VilhelminaVästra Tåsjölandet
21068Nilsson ByggareFolke1922-03-28StenseleNordanås
21069Nilsson ByströmJohan1846-09-09SjälevadVästergärdal
21070Nilsson EdqvistErik August1869-04-13BjörnaNyliden
21071Nilsson EngblomErik Oskar1888-07-13BjörnaKärrsjö
21072Nilsson EngblomNils Albin1890-06-26BjörnaKärrsjö
21073Nilsson EnqvistAnton1832-03-03Skellefteå landsErsmark
21074Nilsson FjellströmAnders1811-11-22Skellefteå landsJörn
21075Nilsson FjällströmJonas1835-01-14VilhelminaVilhelmina
21076Nilsson FjällströmMagnus Johan1840-03-19ÅseleMarsfjäll
21077Nilsson FjällströmPaulus 1852-03-13VilhelminaMarsfjäll
21078Nilsson Fjällström BlackfjällAnders Eugen1888-11-05VilhelminaVilhelmina
21079Nilsson FrankPer1845-03-03NorsjöBodberg
21080Nilsson GrafströmLars Johan1829-10-11VilhelminaDalasjö
21081Nilsson GranbergAugust1907-12-25StenseleErsmark
21082Nilsson GranbergElin Viktoria1903-02-22StenseleGrannäs
21083Nilsson GranbergNils Gunnar August1927-04-12StenseleHögmyr
21084Nilsson GröndalJonas Mattias 1867-06-25VilhelminaBorka
21085Nilsson HjortAnders1866-05-04Fornebo (S)Fornebo
21086Nilsson HjortFritz Aldor Anshelm1892-12-19VännäsNyby
21087Nilsson HolmbergErik Oskar1866-01-28NorsjöBrinken
21088Nilsson HolmbergNikolaus1874-05-21LyckseleBrinken
21089Nilsson HäggströmErik August1875-10-31DoroteaHäggås
21090Nilsson HöglundPer Anton1836-01-10NorsjöStorliden
21091Nilsson KallinNils1859-05-13SjälevadNorrlungånger
21092Nilsson KarlbergKarl Johan1840-11-15NorsjöPetikträsk
21093Nilsson KlipLars1778LappmarkenLappmarken
21094Nilsson KågströmJohan1813-09-22Skellefteå landsStorkåge
21095Nilsson LevinJohn1862-03-28DalbyDalby
21096Nilsson LidfalkHalvar August1895-07-05StenseleUmnäs
21097Nilsson LindahlErik Anton1844-03-23LyckseleVormsele
21098Nilsson LindahlNils1855-12-21SjälevadSvedjeholmen
21099Nilsson LindbergAnders1827-07-12SorseleSkakträsk
21100Nilsson LindbergIsrael August1842-03-21LyckseleTuvträsk
21101Nilsson LindqvistAnders1841-11-01JörnTalliden
21102Nilsson LindströmErik1818-08-22NorsjöBjörknäs
21103Nilsson LindströmJonas1860-07-10MoSkortsjö 4
21104Nilsson LindströmOskar1872-05-05NorsjöRisliden
21105Nilsson LindströmSven1859-02-08SkorpedMosjö
21106Nilsson LundbergJonas1839-02-19SkorpedUberg
21107Nilsson LundgrenArvid1864-03-16NorsjöRålund
21108Nilsson LundqvistPer August1866-10-24MalåLainejaur
21109Nilsson LundströmNils Birger1900-01-02AnundsjöNäs
21110Nilsson LövgrenErik1853-07-12VilhelminaStensele
21111Nilsson MalmJohan1849-04-15NorsjöHögkulla
21112Nilsson MalmNils Petter1815-09-30LyckseleKroksjön
21113Nilsson MalmboHans Magnus1879-08-25TåsjöHoting
21114Nilsson MårdvallEmil Valdemar1905-06-13LyckselePrästbordet
21115Nilsson MårtvallBruno Elias1938-07-27StenseleBalstaberg
21116Nilsson MårtvallErik Ingvar1936-09-30LyckseleLycksele
21117Nilsson NerpinNils Johan1843-09-16VilhelminaBäsksele
21118Nilsson NjaitaLars1828-09-13SorseleRan
21119Nilsson NordinBetsy Albertina1875-03-31TärnaFjällsjö
21120Nilsson NordinIda Kristina1881-12-23StenseleFjällsjö
21121Nilsson NordinKarl August1846-06-13LyckseleVormsele
21122Nilsson NordinMargareta Augusta1885-07-21StenseleFjällsjö
21123Nilsson NordinPer Oskar1889-05-30StenseleFjällsjö
21124Nilsson NybergNils1868-05-18SkorpedÖnskan
21125Nilsson NymanKarolina Viktoria1895-03-30StenseleSkäggvattnet
21126Nilsson NäslundIsrael1845-10-12SångaSånga
21127Nilsson NäslundIsrael1794-08-14SjälevadKomnäs
21128Nilsson NäsströmJohannes1838-05-12SkorpedLännäs
21129Nilsson OmmaNils Olof1932-08-11TärnaVapsten
21130Nilsson Paitse Jonas1819-10-21VilhelminaVilhelmina
21131Nilsson PressJohan1865-06-12Norra RådaNorra Råda
21132Nilsson SandströmErik Fransell1864-01-11MalåSandfors
21133Nilsson SandströmNils Olof1832-12-06SorseleForsnäs
21134Nilsson SandströmNils Petter1861-03-04NorsjöSandfors
21135Nilsson SedvallErik1868-08-22Myssjö (Z)Myssjö
21136Nilsson SjöblomErik1833-09-23SkorpedLännäs
21137Nilsson SjöblomOlof Kjell1905-07-17AnundsjöNorrmesunda
21138Nilsson SjöblomSven Valfrid1897-10-12AnundsjöNorrmesunda
21139Nilsson SjödinNils1817-01-26SidensjöDjupsjö
21140Nilsson SjölinErik1847-01-04SkorpedByvattnet
21141Nilsson SkottJonas Hillevard1909-08-13VilhelminaMarsfjäll
21142Nilsson SkottOle Ingemund1904-04-07VilhelminaVilhelmina
21143Nilsson SkottTomas1902-11-28VilhelminaMarsfjäll
21144Nilsson SlounkNils1823-06-26NorgeNorge
21145Nilsson StenlundStig Martin1929-11-11Björksele (AC)Vormsele
21146Nilsson SälanderErik Johan1865-05-23NorsjöPetiknäs
21147Nilsson SöderströmNils1843-04-02MoSkortsjö
21148Nilsson TomassonTomas Gunhard1907-10-24VilhelminaSatsfjäll
21149Nilsson VardoJonas Engelbert1859-11-08VilhelminaFjällfjäll
21150Nilsson VesterlundKarl1869-05-16NorsjöPetiknäs
21151Nilsson WestlundSven1870-06-26SkorpedLännäs
21152Nilsson VestmanGeorg Valfrid1904-07-02AnundsjöVästanbäck
21153Nilsson VestmanJonas Algot1901-09-14AnundsjöVästanbäck
21154Nilsson VestmanJonas Anshelm1915-04-21AnundsjöSörflärke
21155Nilsson VestmanNils Folke1917-07-13AnundsjöSörflärke
21156Nilsson VestmanSven Enar1912-01-31AnundsjöSörflärke
21157Nilsson WestmanAnders1821-09-23MoVästeralnö
21158Nilsson WestmanJonas1848-08-09SjälevadVästerhus
21159Nilsson WestmanNils1850-03-12SjälevadKasta
21160Nilsson VinkaAbraham Manfred1894-11-14SorseleKällbäck
21161Nilsson VinkaAnders Manfred Emanuel1924-08-25TärnaUmbyn
21162Nilsson VinkaMaria Viola Margareta1918-02-24LyckseleLycksele
21163Nilsson VinkaNils Oskar Rune1931-04-23TärnaUmbyn
21164Nilsson ÅströmOlof1832-03-02SidensjöÅ
21165NilssonNilssonJohan1867-10-10ArnäsSörälvsjö
21166nilssonNilssonJonas1816-04-25NysätraPellboda
21167NilssooonCharlotta Karolina1877-12-13Umeå landsSörfors
21168NilsssonNils Petter1877-05-29VilhelminaSiksjönäs
21169NisjasAnna Lovisa1830-11FinlandVasa
21170Njaita ErikssonNils1784-12-28LyckseleRan
21171Njaita NilssonMatts1825-06-03SorseleRan
21172Njaita NilssonSjul1817-09-30StenseleVapsten
21173Njata MattssonGustav1855-11-06StenseleStångfjäll
21174NmOskar Vilhelm1853-03-20Umeå stadsUmeå
21175NoaksdotterJohanna1860-05-05VihelminaSjöland
21176NoaksdotterLevina Kristina1881-02-24VihelminaIdliden
21177NoaksdotterMargareta Dorotea1872-07-05VilhelminaIdliden
21178NoakssonAbraham Petter1875-05-05VilhelminaIdliden
21179NoakssonAlf Petrus1911-03-11TärnaHögstaby
21180NoakssonAnna Josefina1906-10-09TärnaHögstaby
21181NoakssonAstrid Alfrida Sofia1917-03-30TärnaHögstaby
21182NoakssonEmma Katarina1903-05-24TärnaRönnbäck
21183NoakssonFredrik Vilhelm1919-04-24TärnaHögstaby
21184NoakssonJohan Albert1913-11-20TärnaHögstaby
21185NoakssonJohan Axel1868-06-05VilhelminaIdliden
21186NoakssonJohanna Margareta1908-04-03TärnaRönnbäck
21187NoakssonJonas Erik1866-02-18VilhelminaSjöland
21188NoakssonSet Andreas1909-01-22TärnaHögstaby
21189Noden GustavssonJohan August1864-05-08Stockholm?Stockholm?
21190NolanderEbba Katarina1896-10-04HornönHornön
21191NolanderElina Kristina1892-07-26LyckseleKnaften
21192NolanderElina Sofia Elisabet1889-05-15NoraHornön
21193NolanderElsa Maria1925-12-12RisbäckRisbäck
21194NolanderErik1848-12-26NoraHornön
21195NolanderErik Johan1894-08-04NoraHornön
21196NolanderGustav Enok1898-07-13NoraHornön
21197NolanderHenrik Adam1905-12-23NoraHornön
21198NolanderKurt Erik Natanael1930-02-24Björksele (AC)Björksele
21199NolanderLars Albin Virgin1923-12-02DoroteaAvaträsk
21200NolanderLars Axel Natanael1912-09-14JunseleBysjö
21201NolanderLisa Märta1927-07-23RisbäckArksjö
21202NolanderMaria Kristina1891-12-05NoraGavik
21203NolanderNils Erik1887-06-04NoraHornön
21204NolanderNils Olof1893-02-15NoraHornön
21205NolanderSara Johanna1900-01-17NoraHornön
21206Nolander NilssonAlbin Hilmar1879-04-15DoroteaAvaträsk
21207NolebrinkFolke Ragnvald Alexis1926-05-29VilhelminaIdvattnet
21208NolebrinkGun-Britt Elisabet1956-12-19VilhelminaIdvattnet
21209Nolen 1918-06-16VilhelminaLatikberg
21210NolenAnna Fredrika1878-04-13FjällsjöSöresta
21211NolenErik Arne1933-07-05VilhelminaN Latikberg
21212NolenErik Robert1910-06-28VilhelminaLatikberg
21213NolenErnst Valdemar1899-03-22VännäsNyby
21214NolenJohn Folke1916-05-20VilhelminaN Latikberg
21215NolenLars Gillis Lennart1943-06-14VilhelminaLatikberg
21216NolenMargareta Johanna1855-09-14RamseleNorrånäs
21217NolenNillan Ulla Maj1938-08-24VilhelminaLatikberg
21218NolenTord Sören Melker1940-11-05VilhelminaLatikberg
21219NolenTorgny Bror Håkan1952-02-27VilhelminaLatikberg
21220Nolen OlofssonKarl Petter1829-05-29RamseleNorrånäs
21221NolgrenElsa Lisa Maria1915-03-10FinnerödjaBackgården
21222NolgrenGustaf Erik Simon1892-05-18VäringJärnvägsstation
21223NolgrenGustaf Valter Sonje1913-03-23BjörnaBjörna
21224NolgårdGunna Nils Olof1927-06-22LyckseleMunicip
21225NolgårdLars Erik1929-10-03LyckseleMo
21226NolgårdLars Olof1896-02-08GävleborgMo
21227NolinArtur Gerhad1898-09-24DoroteaHarrsjö
21228NolundNaima Maria1858-09-17NordmalingLevar
21229NolundNils1818-12-10SkellefteåNorrböle
21230Nolund MattsdotterBrita1782-12-20LövångerBroträsk
21231NoppaKurt Lennart1944-06-21ÖvertorneåÖvertorneå
21232NoppaMonica Lisa Katarina1980-03-26SollefteåSollefteå
21233NoppaRut Monica1947-10-31SollefteåSollefteå
21234NorbackBrita Karolina1829-06-15ArvidsjaurKokträsk
21235NorbackMagdalena Albertina1821-12-20NorsjöKläppen
21236Norback AnderssonJohan1798Skellefteå lands?Norsjö?
21237Norbeck MattsdotterAnna1785-11-20LövångerHötjärn
21238Norbeck NilssonNils1786-08-21SjälevadSjälevad
21239Norbeck NilssonOlof1789-06-09SjälevadDal
21240Norbeck PerssonLars1825Själevad?Själevad?
21241Norberg1800 cirkaHögsjöHögsjö
21242NorbergAbraham1839-05-20GrundsundaNyland
21243NorbergAbraham1892-01-20SjälevadBillsta
21244NorbergAbraham1864-09-13SjälevadBillsta
21245NorbergAbraham1873-02-08MoGottne
21246NorbergAbraham1834-09-19MoGottne
21247NorbergAbraham1869-12-19BjurholmVännäs
21248NorbergAda Alise1930-12-08DoroteaGranås
21249NorbergAdelie Marie1894-01-26BjurholmSlätmark
21250NorbergAdina Ingeborg1907-07-16LyckseleKnaften
21251NorbergAdolf1909-12-30VännäsBrån
21252NorbergAdolf Fredrik1848-05-26NordmalingBaggård
21253NorbergAgda Johanna1916-05-03NätraKöpmanholmen
21254NorbergAgda Johanna1911-09-20BjörnaHemling
21255NorbergAgda Karolina1938-01-25BjurholmKarlsbäck
21256NorbergAgda Maria1900-02-25BjurholmSlätmark
21257NorbergAgda Maria1906-03-21BjurholmVästerås
21258NorbergAgnes1892-09-29Umeå landsStöcke
21259NorbergAgnes1907-08-21BjurholmGrannäs
21260NorbergAgnes Anna Kristina1925-01-05BjörnaNordanå
21261NorbergAgnes Emmelia Elisabet1894-01-24LyckseleFlakaträsk
21262NorbergAgnes Georgina1898-05-29BjörnaStavarsjö
21263NorbergAgnes Karolina1912-04-23FrostvikenLermon
21264NorbergAgnes Maria1904-02-13SjälevadBillsta
21265NorbergAgnes Ottilia1891-11-15NätraNäske
21266NorbergAgnes Taumbi Viktoria1900-07-19StenseleStensele
21267NorbergAgnes Taumbi Viktoria1900-07-19StenseleStensele
21268NorbergAina Margareta1921-02-14BjörnaBjörna
21269NorbergAlbert1892-06-03NätraNäske
21270NorbergAlbert1868-09-26ByskeByske
21271NorbergAlbert Teodor1915-09-08DoroteaGranås
21272NorbergAlbertina1874-04-02BjurholmSlätmark
21273NorbergAlex1922-07-22ÖrträskÖrträsk
21274NorbergAlf Rune Persson1937-07-04VännäsVännäs
21275NorbergAlf Viktor Yngve1932-01-23BjurholmBastuträsk
21276NorbergAlfa Lovisa1893-01-02BjurholmAgnäs
21277NorbergAlfred1885-02-07ArnäsNorrälvsjö
21278NorbergAlfred1888-09-01SjälevadSjälevad
21279NorbergAlfred Engelbert1895-02-04NordmalingLögdeå
21280NorbergAlfrida Gustava1861-11-16ÖrträskÖrträsk
21281NorbergAlgot Ragnar Valdemar1901-12-15VilhelminaNorrbäck
21282NorbergAlly Valborg Viola1941-11-06VilhelminaSjulsmark
21283NorbergAlma1864-10-31VännäsVännäs
21284NorbergAlma1892-07-31NordmalingNordanbäck
21285NorbergAlma Eufrusyna1887-04-28TrehörningsjöNordsjö
21286NorbergAlma Katarina1885-05-04GideåNorrgidsjö
21287NorbergAlma Linnea1907-05-13NordmalingAva
21288NorbergAlma Lovisa1889-05-31FredrikaNorrfors
21289NorbergAlva Maria Elisabet1927-11-12BjörnaKärrsjö
21290NorbergAmalia1869-12-29BjurholmSlätmark
21291NorbergAmalia Helena1835-12-15LyckseleÖrträsk
21292NorbergAmanda1883-08-18NordmalingNordanbäck
21293NorbergAmanda1871-06-18BjurholmSlätmark
21294NorbergAmanda Elisabet1867-10-26NordmalingDjupsjö
21295NorbergAmanda Kristina1881-03-31Umeå landsObbola
21296NorbergAmy Karolina1915-06-08SjälevadSjälevad
21297NorbergAnders1843-03-22SjälevadDomsjö
21298NorbergAnders1861-10-18SjälevadÖsteralnäs
21299NorbergAnders1853-05-15SjälevadSörvåge
21300NorbergAnders1836-11-11MoVästerbacke
21301NorbergAnders1856-08-06SjälevadÖsteralnäs
21302NorbergAnders1879-04-09AnundsjöBureborg
21303NorbergAnders1807-01-13RobertsforsRobertsfors
21304NorbergAnders1790 cirkaMora?Mora?
21305NorbergAnders1780 cirkaNätraNätra
21306NorbergAnders1877-02-22BjörnaUttersjö
21307NorbergAnders1868-12-01SjälevadBillsta
21308NorbergAnders1828-05-28GrundsundaBanafjäl
21309NorbergAnders1843-08-11LyckseleÖrträsk
21310NorbergAnders1810-05-24NordmalingOrrböle
21311NorbergAnders August1881-04-25NätraGenesön
21312Norberg