Kr������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ken - Register
Här kan du gratis söka i Norrlands största relationsdatabas
KRÅKEN

Men den bästa och säkraste sökningen har du med att gå tillbaka till
www.kråken.se


Efternamn:
\ A B C D E F G H I J K L M N
O0 O1 O2 O3
P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö

Register: O
Nr Efternamn Förnamn Datum Försam Adress
1OddforsKarl Sune1939-09-05ÅseleGafsele
2OddforsOlof Verner1904-04-13ÅseleGafsele
3OddforsStig Edvard1941-09-07ÅseleGafsele
4Oddfors OlssonErik Harald1895-08-25ÅseleGafsele
5OdellAlf Helge1905-12-25BjurholmBjurvik
6OdellBror Göte1910-11-12BjurholmBjurvik
7OdellErik Henry1921-07-17BjurholmNorrnäs
8OdellFred Inge Gunnar1956-06-28Umeå landsUmeå lands
9OdellFred Torsten1931-01-09BjurholmNorrnäs
10OdellGulli Götilda1912-09-30BjurholmBjurvik
11OdellGunhild Aline1913-12-09BjurholmBjurvik
12OdellHarry1908-11-29BjurholmBjurvik
13OdellJohan Axel Fridolf1918-03-13BjurholmNorrnäs
14OdellKerstin Ingegärd1958-11-10Umeå landsUmeå lands
15OdellKlas Valter1915-11-14BjurholmNorrnäs
16OdellMaj Astrid Elvira1925-05-20BjurholmNorrnäs
17OdellOlof Torsten1907-01-24BjurholmBjurvik
18OdellSigrid Adolfina1919-12-29BjurholmNorrnäs
19OdellSiv Gunnel1936-08-07BjurholmNorrnäs
20Odell JohanssonOlof1878-05-14BjurholmBjurvik
21OdenAgnes Linnea1903-03-21TrehörningsjöLångvattnet
22OdenAlma Maria1881-10-06TrehörningsjöLångvattnet
23OdenAlma Maria1878-09-27ArnäsTorsböle
24OdenAnders Hilmar1896-02-07TrehörningsjöLångvattnet
25OdenAnna Tersia1881-01-29ArnäsTorsböle
26OdenBengt Erik Torsten1918-06-02StockholmStockholm
27OdenElin Elisabet1883-11-20ArnäsArnäs
28OdenEmil1888-06-27ArnäsArnäs
29OdenErik Alex1908-08-21GrundsundaHusum
30OdenErik Almar1903-01-28TrehörningsjöLångvattnet
31OdenErik Magnus1864-03-12FrösönFrösön
32OdenEster Kristina1899-06-05TrehörningsjöLångvattnet
33OdenEtel Marigt Maria1921-02-25GrundsundaÖnska
34OdenFilip Natanael1891-01-27ÖstersundÖstersund
35OdenFolke Emil Alexander1916-05-30AvestaAvesta
36OdenHilma1884-03-24TrehörningsjöLångvattnet
37OdenHilma Linnea Ulrika1909-05-16TrehörningsjöLångvattnet
38OdenIngeborg Augusta1900-02-13GrundsundaHusum
39OdenJenny Elisabet1886-07-03TrehörningsjöLångvattnet
40OdenJohan Erik1846-02-14GideåHattsjö
41OdenJohan Helmer1880-11-06TrehörningsjöLångvattnet
42OdenJohan Holger Alexander1904-07-31GrundsundaHusum
43OdenJohan Servatius1887-11-28TrehörningsjöLångvattnet
44OdenJohan Valter1906-11-25GrundsundaHusum
45OdenJonas Valentin1891-02-14TrehörningsjöLångvattnet
46OdenJonas Valentin1892-09-14TrehörningsjöLångvattnet
47OdenKarl Filip1928-12-17TärnaNedre Björknäs
48OdenLars Johan1876-09-12GideåGetingsta
49OdenLinnea Elenora1925-05-17ArjeplogRenberg
50OdenOlof Arne Emanuel1923-12-23GrundsundaHusum
51OdenPer Anton1886-03-19ArnäsArnäs
52Oden JohanssonAnders1842-02-12GideåHattsjö
53Oden JohanssonAugust1857-02-21GideåFlygsjö
54Oden PerssonJohan1842-10-29BjörnaGideå
55OderstålEls Mari1939-06-02ÅseleGafsele
56OderstålKåre Sixten1919-03-16ÅseleGafsele
57Oderstål OlofssonOlof Lennart1911-02-01ÅseleGafsele
58Oderstål OlofssonSigurd Amandus1898-10-07ÅseleGafsele
59OdinAlfred Leonard1883-01-11AnundsjöHov
60OdinAlma Matilda1876-05-28Umeå stadsUmeå stad
61OdinAmanda Henrietta1889-01-14MoGottne
62OdinAnna Amanda1884-11-07MoGottne
63OdinAnna Vanda1892-02-25MoGottne
64OdinAnna Viola1914-02-02AnundsjöPrästbolet
65OdinBerta Maria1916-04-21AnundsjöPrästbolet
66OdinBerta Sofia1881-12-24Umeå stadsUmeå stad
67OdinElin Johanna1909-09-24AnundsjöSörmesunda
68OdinElise Johanna1908-01-11AnundsjöSörmesunda
69OdinElvira Charlotta1913-12-20AnundsjöSörmesunda
70OdinErik Alfred1910-04-12AnundsjöSörmesunda
71OdinEva Alice Attilia1925-10-20VilhelminaLatikberg
72OdinEva Charlotta1880-11-24AnundsjöHof
73OdinFrans Bernhard1883-12-04Umeå stadsUmeå stad
74OdinFrida Maria1910-11-27AnundsjöSörmesunda
75OdinHanna Kristina1908-03-01AnundsjöPrästbolet
76OdinHildur Maria1887-11-25Umeå stadsUmeå stad
77OdinHulda Helena1890-08-03AnundsjöHov
78OdinHulda Kristina1881-08-03MoGottne
79OdinIda Kristina1911-09-14AnundsjöSörmesunda
80OdinJohan Herman1859-04-11ElfsborgEriksberg
81OdinJohn Arvid1886-05-26MoGottne
82OdinJonas Edvard1879-03-18AnundsjöHov
83OdinKarl Johan1877-09-07ÅdalslidenLidgatu
84OdinKatarina1879-02-08MoGottne
85OdinMaria1877-03-15MoGottne
86OdinMaria Katarina1876-02-06MoGottne
87OdinNanny Elisabet1895-10-04MoGottne
88OdinOlof Alfred1920-03-01AnundsjöPrästbolet
89OdinOtto Vilhelm1895-12-19AlsenAlsen
90OdinPer Arvid1884-11-07MoGottne
91OdinSigne1880-01-28Umeå stadsUmeå stad
92OdinTyra Augusta1913-09-13AnundsjöPrästbolet
93Odin PerssonJohan Erik1846-09-09MoVästerbacke
94Odin PerssonNils1856-01-13AlsenAlsen
95Odin SvenssonAlfred1843-11-19Adelöf (F)Mickelstorp
96Odin-SvenssonFrans Alfred1845-11-06Od (P)Od
97OhlenInga1899-04-20ArnäsJärved
98OhlenOssian1898-03-24SidensjöSidensjö
99Ohlen ErikssonJohan1882-01-27Umeå landsBjensjö
100Ohlen JonssonBengt1903-03-01ArnäsJärved
101Ohlen JonssonBengta1904-05-10ArnäsJärved
102Ohlen JonssonFrotz1901-02-01ArnäsJärved
103Ohlen JonssonOlof1874-09-26AnundsjöSörflärke
104Ohlen JonssonSven1905-08-30ArnäsJärved
105OhlssonAstrid Charlotta1905-12-30Örebro länHovsta
106OhlssonErik Emanuel1918-04-26LyckseleKyrkbyn
107OhlssonErik Johan1919-06-24Skellefteå landsSkellefteå lands
108OhlssonJohan Erling1911-09-18BjurholmBalsjö
109OhlssonJohan Petter1867-04-29Umeå landsKasamark
110OhlssonKarin Elisabet1914-08-02Umeå landsUmeå lands
111OhlssonKlas Alfred1918-04-26LyckseleKyrkbyn
112OhlssonMaria Teresia1879-07-03ÖverluleåÖverluleå
113OhlssonRut Elvira Viktoria1917-05-27ÅsarnaÅsarna
114OhlssonSiri Maria1896-11-23StockholmHedvig Elonora
115OhlssonSven Börje1941-07-13BjurholmBjurholm
116OhlssonSylvia Marjo Viveca1944-08-07Skellefteå landsSkellefteå lands
117OIofsdotterAnna Margareta1783-07-28StyrnäsStyrnäs
118OJonssonInga Elise1916-04-17DoroteaOrmsjö
119OkändsdotterAgda Elin Charlotta1913-05-08BurträskBurträsk
120OkändsdotterAnna Inga Lill Margareta1943-01-27Umeå landsErsmark
121OkändsdotterAnna Kristina1869-12-06Umeå landsNorrfors
122OkändsdotterAnna Margareta1814-07-08Umeå landsTålsmark
123OkändsdotterAnna Nikolina1872-08-01NysätraFlarken
124OkändsdotterCecilia Maj Britt1922-11-09AnundsjöSörmesunda
125OkändsdotterDagmar Alberta Lisette1915-07-15BurträskFisktjärnliden
126OkändsdotterDagny Ingegärd Charlotta1931-09-11TavelsjöRödåliden
127OkändsdotterEdit Fredrika1903-05-27NysätraGumboda
128OkändsdotterEdit Marianne1925-02-07BureåYttervik
129OkändsdotterEivor Margareta1928-11-22Skellefteå stadSkellefteå stad
130OkändsdotterElsa Henrietta1929-02-19LyckseleRåberg
131OkändsdotterElsa Maria1908-11-20Umeå landsSkärträsk
132OkändsdotterElsa Mary Florence1900-06-18SjälevadSjälevad
133OkändsdotterElse Maria Augusta1912-09-21Umeå landsUmeå lands
134OkändsdotterElsi Karolina1909-04-19ArnäsDekarsön
135OkändsdotterElsy Aline1935-01-22Skellefteå stadSkellefteå stad
136OkändsdotterEskilina1891-06-10NorsjöHeden
137OkändsdotterEster Daisy Hillevi1931-10-04Umeå landsRöbäck
138OkändsdotterEva1914-10-01Umeå landsObbola
139OkändsdotterGullivi Lissi Britt1933-01-30Umeå landsStöcksjö
140OkändsdotterGunborg Margit Maria1922-10-27Umeå landsUmeå lands
141OkändsdotterHelena Kristina1819-10-26BurträskKvarnbyn
142OkändsdotterHelga Antonia1904-06-08Umeå stadsUmeå stad
143OkändsdotterHildur Elisabet1904-08-13DegerforsHällnäs
144OkändsdotterHjörllis Vivvi Ann1937-04-19BureåBureå
145OkändsdotterHulda Ann Mari1928-02-20NysätraNorrbäck
146OkändsdotterHulda Maria1863-09-13LövångerFjälbyn
147OkändsdotterInga Maria1930-08-10BurträskInnansjön
148OkändsdotterInga Maria Elisabet1938-07-01Umeå landsErsmark
149OkändsdotterIngrid Eira Hildegard1932-05-10VännäsPengsjö
150OkändsdotterJenny Kristina1888-02-02AnundsjöDjupsjö
151OkändsdotterKarin Inge Helen1934-12-14Skellefteå landsOrrliden
152okändsdotterKerstin Frida Johanna1934-03-15VilhelminaVilhelmina
153OkändsdotterKerstin Marianne1925-07-04LyckseleÖretorp
154OkändsdotterLilian Gunilla1941-08-06ÅseleVarpsjö
155OkändsdotterLilly Alfrida Vilhelmina1889-05-24UmeåUmeå
156OkändsdotterLisbet Cathrin Ingegärd1943-12-10Umeå landsTegs Munucip
157OkändsdotterMaj Götilda1925-06-21BygdeåNyvik
158OkändsdotterMaria Elisabet1921-01-16LyckseleVästervik
159OkändsdotterMarry Maria Violet1921-05-25SorseleSvarttjärn
160OkändsdotterMarta Karin1911-11-02Umeå stadsUmeå stad
161OkändsdotterMildred Irene Maria1935-10-30BygdeåBygdeå
162OkändsdotterMildred Sandina Virgina1925-06-20BjurholmAgnäs
163OkändsdotterMärta Agnes Teresia1890-09-27AnundsjöNäs
164OkändsdotterNorma Ragna Maria1892-12-14SundsvallGustav Adolf
165OkändsdotterRut Ingeborg1901-04-09Umeå stadsUmeå stad
166OkändsdotterRut Valoy1926-05-03MoFlärke
167OkändsdotterSally Ingeborg1914-08-23TåsjöSvedje
168OkändsdotterSelma Charlotta1879-03-27Umeå landsSödervik
169OkändsdotterSigne1918-11-30RättvikRättvik
170OkändsdotterSvea Elvira Johanna1911-07-15SävarTålsmark
171OkändsdotterSvea Zenobia Ingeborg1902-04-23ArnäsArnäs
172OkändsdotterValda Karolina1922-08-02VilhelminaJärvsjö
173OkändsdotterVilhelmina Josefina1889-07-07Umeå landsStorhäggsjö
174OkändsdotterVilhelmina Sofia1825-08-23BurträskKvarnbyn
175OkändsdotterVivan Elsi Britt1931-01-22DegerforsKussjön
176OkändsdotterViviann Ingegärd1941-01-11Skellefteå stadSkellefteå stad
177OkändssonAlf Tyko Petrus1911-04-29BurträskBurträsk
178OkändssonAxel August Gottfrid1893-04-06DegerforsNorrliden
179OkändssonBert Olof Lennart1936-03-14Umeå stadUmeå stad
180OkändssonBror Elis1907-02-14SorseleHolmfors
181OkändssonBror Helmer1912-10-11NorsjöNorsjö
182OkändssonBror Konrad1876-11-20Skellefteå landsSävenäs
183OkändssonEmma Viktoria1889-09-25BurträskÅbyn
184OkändssonErik Artur1897-10-05DegerforsInnerträsk
185OkändssonErnst Alfons1917-03-28Umeå landsStöcksjö
186OkändssonFrans Ivar1919-07-20VännäsVännäs
187OkändssonFredrik Vilhelm Valentin1891-12-20Ådals LidenÅdals Liden
188OkändssonFritjof Martin1914-04-07Umeå landsRödånäs
189OkändssonFritz Bernhard1898-09-30ArnäsJärved
190OkändssonGed Irene1936-11-14Skellefteå landsSkellefteå lands
191OkändssonGustav Daniel1928-10-05LyckseleTara
192OkändssonGöästa Vilfred Andre1929-12-03BurträskLappvattnet
193OkändssonHans Agge1900-09-02Umeå landsDegernäs
194OkändssonHans Petter1868-11-30Umeå landsRödå
195OkändssonHarry Ingemar1929-01-15LyckseleRusele
196OkändssonHildus1897-03-18Umeå landsSödervik
197OkändssonHolger Eugen1905-03-22DegerforsHelsingfors
198OkändssonJakob Bertil1943-06-11ÅseleKlippen
199Okändssonjan Olov1942-03-18BurträskLjusvattnet
200OkändssonJohan Axel Almar1908-08-15Umeå landsUmeå lands
201OkändssonKarl Albert Olivius1860-08-08BygdeåSikeå
202OkändssonKarl Einar1886-12-19Umeå landsBaggböle
203OkändssonKarl Georg1931-07-10Umeå landsRöbäck
204OkändssonKarl Helge Maurits1903-12-20VännäsNyby
205OkändssonKarl Ivar Alexander1928-05-06Björksele (AC)Zäter
206OkändssonKarl Vilhelm1906-08-12Umeå landsUmeå lands
207OkändssonKjell Allan1927-06-16Umeå stadsUmeå stads
208OkändssonKjell Åke Invar1940-07-03Umeå stadLasarettet
209OkändssonKonard1893-11-13NätraSkule
210OkändssonKurt Alvar Hilding1915-07-07BurträskLidfors
211OkändssonLennart David Robert1923-03-17Umeå landsErsmark
212OkändssonMattias Johannes1819-07-05Umeå landsÖsterteg
213OkändssonNils Andreas1882-10-02SelångerSelånger
214OkändssonNils Folke1906-10-05ArnäsJärved
215OkändssonNils Gösta Sigurd1928-12-29Umeå stadsUmeå stad
216OkändssonNils Magnus1869-04-13JunseleLillsele
217OkändssonNils Ulrik1858-11-02NysätraHertsånger
218OkändssonOlof Alfred1881-08-30BurträskBodbyn
219OkändssonOskar Viktor Leander1915-02-20Umeå landsSandvik
220OkändssonPaul Anderas1920-01-05LövångerFjälbyn
221OkändssonPer Ragnar1935-09-01ÅseleSöråsele
222OkändssonRolf Inge Lennart1942-08-04Umeå landsÖsterteg
223OkändssonRolf Ivan Ingemar1930-03-30LyckseleHolmlund
224OkändssonSamuel Anton1842-09-13BurträskGammelbyn
225OkändssonStig Bruno1923-08-07VännäsMunicip
226OkändssonStig Martin Roland1942-08-05BurträskTjärnliden
227OkändssonStig Rudolf Vallentin1933-03-27VännäsHolmsjö
228OkändssonStig Sören1929-07-25LyckseleNyby
229OkändssonSven Egelbert Napoleon1891-11-17ByskeByske
230OkändssonSven Tore Villiam1918-10-06BurträskLjusvattnet
231OkändssonTage Esbjörn1934-08-03Björksele (AC)Lillarlalund
232OkändssonVerner Severin1903-10-31ArnäsHögbyn
233OköndssonKnut Allan Georg1925-05-02Umeå landsHaddingen
234OlanderAnna Viktoria1885-01-17StockholmBromma
235OlanderArvid Axel Henry1898-03-22BrasilienCurityba
236OlanderBrita Margareta1920-11-12Folkärna (W)Folkärna
237OlanderEbba Eugenia Antoinetta1892-02-03VännäsNyby
238OlanderErik Hjalmar1918-08-04NjutångerNjutånger
239OlanderHarald Karl1902-03-09Umeå landsUmeå lands
240OlanderIvar Adolf1899-04-30BrasilienCurityba
241OlanderJohan Edvin1856-09-28Älvsborgs länRölanda
242OlanderJohan Oskar Tiburtius1896-04-14VännäsNyby
243OlanderKarl Olof1854-09-06GärdhemTrollhättan
244OlanderKarl Olof Verner1894-05-28BrasilienCurityba
245OlanderLars Göte Gunnar1927-03-25JukkasjärviJukkasjärvi
246OlanderLillmor Linnea1936-12-28Björksele (AC)Harrbosele
247OlanderNils Erik Lennart1922-01-28VännäsNyby
248OlanderNils Gunnar1893-10-13AlnöAlnö
249OlanderOlof Arvid1912-06-29MorsilMorsil
250OlanderStina Maria Elisabet1895-05-16BrasilienCurityba
251OlanderTekla Edvina Mariette1889-09-23VännäsVännäs
252Olander ErikssonOlof1824????
253OlausdotterAnna Karolina1871-06-07TärnaStröm
254OlausdotterDorotea Elisabet1861-12-11TärnaKlippen
255OlausdotterJulia1865-07-23BohuslänSkee
256OlausdotterOlivia Karolina1866-05-07NorgeHattfjelldalen
257OlausdotterOlivia Katarina1866-04-21TärnaStröm
258OlausenKarl Gustav Erik1904-01-25GöteborgSolberga
259OlaussonAlbert Julius1874-12-26TärnaStröm
260OlaussonAlbertina Katarina1898-11-05TärnaKrokfors
261OlaussonAnna Olivia Henrietta1896-03-15Göteborg och BohusSkee
262OlaussonAxel Hugo1890-10-25NordmalingLevar
263OlaussonDaniel Sofus1877-02-10NorgeNorge
264OlaussonErnst Sigfrid1886-01-18Skaraborgs länLungnås
265OlaussonGunhild Alida1915-10-31NysätraFlarken
266OlaussonGunnerius1846-04-06NorgeNorge
267OlaussonGustav Viktor1855-05-02ViserumViserum
268OlaussonGustav Viktor Engelbert1886-02-21NordmalingLevar
269OlaussonGustav Viktor Engelbert1889-08-05NordmalingLevar
270OlaussonJohanna Olivia Helga1858-03-16Falu länGrangärde
271OlaussonKarl Emil Alexius1887-10-11NordmalingLevar
272OlaussonKarl Johan1863-12-22TärnaKlippen
273OlaussonMargit Axhild Ingegärd1913-08-16NysätraFlarken
274OlaussonPer August1878-05-07TärnaStröm
275Olausson HedmanOlof Herman1868-07-02TärnaStröm
276Olbråten OlofssonRune1920-06-26LyckseleTannsele
277OldbergAnders1773-07-03RagundaRagunda
278OldbergAnders1792-01-01IndalHäre
279OldbergAnders1844-06-23NordmalingRöviken
280OldbergAnders August1855-01-25NordmalingPrästbordet
281OldbergAndrietta Elisabet1837-12-20NordmalingRöviken
282OldbergAnna Katarina1832-09-02NordmalingRödviken
283OldbergAnna Katarina1795-07-08IndalHäre
284OldbergAnna Teresia1902-01-11NordmalingRundvik
285OldbergBeda Maria1889-04-01NordmalingMo
286OldbergEfraim1856-01-21NordmalingRöviken
287OldbergElin Elisabet1882-12-02NordmalingMo
288OldbergElisabet Johanna1860-08-28GrundsundaHusums sågverk
289OldbergElisabet Kristina1884-03-15MoGottne
290OldbergEmertina Gustava1793-01-25IndalHäre
291OldbergEmma Josefina1839-04-12NordmalingRöviken
292OldbergErik Gustav1802-08-01IndalHäre
293OldbergErik Gustav1804-02-14IndalHäre
294OldbergErik Johan Efraim1911-06-13NordmalingManhem
295OldbergErika Karolina1830-11-11NordmalingRödviken
296OldbergEster Johanna1896-12-12NordmalingRundvik
297OldbergEster Kristina1902-01-11NordmalingRundvik
298OldbergFrits Olof1890-09-16NordmalingRundvik
299OldbergGustava Johanna1836-11-14NordmalingRöviken
300OldbergHarry Rikard Ansgarius1909-07-24NordmalingRundvik
301OldbergHelena Katarina1790-11-16IndalHäre
302OldbergHelena Kristina1770-01-29RagundaRagunda
303OldbergHenry Gustav Robert1914-08-14NordmalingManhem
304OldbergIda Kristina1842-01-18NordmalingRöviken
305OldbergIngeborg Maria1892-04-20MoGottne
306OldbergJenny Katarina1881-07-11NordmalingMo
307OldbergJohan Arvid1887-02-20MoGottne 1
308OldbergJohan Efraim1887-01-02NordmalingMo
309OldbergKarin Sofia Elisabet1912-11-18NordmalingManhem
310OldbergKarl Anders1802-08-01IndalHäre
311OldbergKarl Gunnar1932-08-03NordmalingRundvik
312OldbergKarl Gustav1843-04-28NordmalingPrästbordet
313OldbergKarl Gustav Ansgarius1885-01-20NordmalingMo
314OldbergKarl Göran Filip1922-09-30NordmalingRundvik
315OldbergKlara1846-03-28NordmalingRöviken
316OldbergKlara Katarina1778-08-03IndalIndal
317OldbergLevi Teodor Yngvar1899-05-27NordmalingRundvik
318OldbergMagdalena Katarina1771RagundaRagunda
319OldbergMaria1771-11-12Berg (Z)Berg
320OldbergMaria Matilda1835-03-14NordmalingRöviken
321OldbergNils Olof Helmer1925-06-20NordmalingRundvik
322OldbergOtto Emanuel1894-07-24NordmalingRundvik
323OldbergPer Efraim1797-02-17IndalHäre
324OldbergPer Filip1892-04-08NordmalingRundvik
325OldbergRut Eva Maria1918-04-29NordmalingRundvik
326OldbergSara Kristina1800-01-04IndalHäre
327OldbergSofia Magdalena1833-10-29NordmalingRödviken
328Oldberg OlofssonOlof1849-10-30MoÖstansjö
329OldemanAlfrida Vilhelmina1892-01-31DegerforsGranö
330OldemanAlma Vilhelmina1885-01-12DegerforsGranö
331OldemanAnders Gottfrid1890-02-17DegerforsGranö
332OldemanAstrid Kristina1899-01-22DegerforsGranö
333OldemanEllen Aurora1894-06-05DegerforsGranö
334OldemanHilma Adelina1896-08-30DegerforsGranö
335OldemanNils Agas1901-06-17DegerforsGranö
336OldemanOlof Anshelm1886-08-16DegerforsGranö
337OldemanOlof Arvid1887-09-22DegerforsGranö
338Oldeman AnderssonAnders1857-12-04DegerforsGranön
339Oldeman AnderssonJohan Albin1905-04-07DegerforsGranö
340OldenburgJohan1797-08-23
341OldengårdBirgitta Desiree1941-05-22HörneforsHörnefors
342OldengårdMatts Arne1949-01-30HörneforsHörnefors
343Oldengård OlofssonArne Holger Johannes1916-02-04HörneforsHörnefors sulfitfab
344OldenvikIngrid Märta Johanna1923-05-29BjörnaRyssjön
345Oldenvik AnderssonJohan1891-07-02BjörnaRyssjön
346OldmanHilma Adelina1896-08-30Örebro länHällefors
347OlebrinkKarl Oskar Manfrid1903-06-25VilhelminaBäsksjö
348OlesdotterJakobino1824NorgeNorge
349OlessonErik Anders1820NorgeNorge
350OlessonJohan Villiam1886-05-25TärnaSödra Fjällnäs
351OlessonJonas Edvard1888-01-17TärnaSödra Fjällnäs
352OlessonKolbengt 1817-06-25NorgeNorge
353OlessonOlof1822NorgeNorge
354OlfssonErik1820-05-31SjälevadBerg
355OlfssonPer1819SjälevadBerg
356OlinEva Maria1852-11-29ArvidsjaurStrömholm
357OlinHilm Johanna1891-09-19ArjeplogArjeplog
358OlldinErland Sven Olof1936-10-22Umeå stadUmeå stad
359OlldinSven Viktor1905-09-07ÖverluleåÖverluleå
360OlmåsErik Lennart1922-04-14MoraMora
361OlmåsInger Monika1943-12-10VilhelminaVilhelmina
362OlofsdotetrHedda Maria1841-09-17NordmalingAspeå
363OlofsdotetrKatarina1782-03-09Svärdsjö (W)Svärdsjö (W)
364OlofsdotetrMagdalena1823-07-05Skellefteå landsMedle
365Olofsdotter1889-01-11Susanna1826-03-07Umeå landsÖn
366OlofsdotterAbba Elisabet1861-09-02DoroteaRisbäck
367OlofsdotterAbba Kristina1873-03-11JunseleStuguvattenkälen
368OlofsdotterAda1900-09-13VilhelminaTresund
369OlofsdotterAdele1895-02-24ByskeByske
370OlofsdotterAdele Kristina1876-04-02VännäsHarrsele
371OlofsdotterAgata1830-05-04LyckseleVägsele
372OlofsdotterAgata1865-09-26Umeå landsÖsterbacka
373OlofsdotterAgata Josefina1829-02-13VilhelminaMellanås
374OlofsdotterAgata Karolina1838-09-11Umeå landsVästerteg
375OlofsdotterAgata Maria1843-04-30Umeå landsHissjö
376OlofsdotterAgata Ulrika1828-07-05BjurholmBjörknäs
377OlofsdotterAgda1899-07-27BjurholmMellanå
378OlofsdotterAgda Katarina Elisabet1889-03-14VilhelminaSvannäs
379OlofsdotterAgnes1832-05-24OfferdalOfferdal
380OlofsdotterAgnes Augusta1899-01-21AnundsjöGrundtjärn
381OlofsdotterAgnes Emelinda1896-09-05VilhelminaStrömnäs
382OlofsdotterAgnes Karolina1887-12-12SjälevadSund
383OlofsdotterAgnes Lovisa1895-12-26VilhelminaBrännåker
384OlofsdotterAgnes Margareta1873-01-26Umeå stadsUmeå stad
385OlofsdotterAgnes Olivia1904-07-08ÅseleBorgsjö
386OlofsdotterAgretta Sofia1864-01-31Umeå landsUmeå lands
387OlofsdotterAlbertina1851-04-15Umeå landsHörnefors
388OlofsdotterAlbertina1847-04-27LövångerRisböle
389OlofsdotterAlbertina1851-08-04GideåLemesjö
390OlofsdotterAlbertina1850-01-23BjurholmBrännland
391OlofsdotterAlbertina1840-11-21BjurholmBalsjö
392OlofsdotterAlbertina1849-11-18GrundsundaDombäck
393OlofsdotterAlbertina1862-04-17GideåLomviken
394OlofsdotterAlbertina1884-01-19BjurholmBalsjö
395OlofsdotterAlbertina1810-04-24BjurholmNyby
396OlofsdotterAlbertina1849-04-07BjurholmVitvattnet
397OlofsdotterAlbertina Andrietta1884-02-11TorsåkerBjörnebo
398OlofsdotterAlbertina Charlotta1857-03-29Umeå landsStöcksjö
399OlofsdotterAlbertina Gustava1859-07-26DegerforsDegernäs
400OlofsdotterAlbertina Johanna1876-05-20VännäsNäsåker
401OlofsdotterAlbertina Josefina1871-04-05Umeå landsHaddingen
402OlofsdotterAlbertina Matilda1857-01-01SävarGunnismark
403OlofsdotterAlbertina Olivia1856-06-03Umeå landsGrisbacka
404OlofsdotterAlbertina Olivia1875-01-12DegerforsSlipstensjön
405OlofsdotterAlette Teresia1886-02-21SjälevadVästergundsjö
406OlofsdotterAlfrida Amanda1890-02-08DegerforsBlåliden
407OlofsdotterAlinda Lovisa1883-12-06LyckseleMastatjärn
408OlofsdotterAlma Augusta1877-12-07NordmalingMullsjö
409OlofsdotterAlma Elfrida1896-02-06LyckseleGäddträsk
410OlofsdotterAlma Elisabet1888-09-18VilhelminaSiksjönäs
411OlofsdotterAlma Eugenia1872-02-09LyckseleKnaften
412OlofsdotterAlma Ingeborg1900-01-21AnundsjöInnertällmo
413OlofsdotterAlma Josefina1880-09-17VännäsHarrsele
414OlofsdotterAlma Karolina1887-07-23DegerforsAborrtjärn
415OlofsdotterAlma Karolina1871-04-26GävleborgLos
416OlofsdotterAlma Karolina1881-01-28NordmalingRundvik
417OlofsdotterAlma Kristina1866-12-19BurträskMullberget
418OlofsdotterAlma Kristina1876-08-17ArnäsJärved
419OlofsdotterAlma Kristina1885-02-12ÅseleBorgen
420OlofsdotterAlma Maria1885-10-16DegerforsSlipstensjön
421OlofsdotterAlma Maria1880-09-03SjälevadSund
422OlofsdotterAlma Maria1879-01-06NordmalingJärnäs
423OlofsdotterAlma Sofia1882-05-04DegerforsKryckeltjärn
424OlofsdotterAlma Sofia1873-12-28BjurholmNyby
425OlofsdotterAlma Viktoria1901-03-18Umeå landsKåddis
426OlofsdotterAmalia1843-12-21Skellefteå landsTjärn
427OlofsdotterAmalia1836-03-24Umeå landsBrännland
428OlofsdotterAmalia1886-08-10NordmalingOlofsfors
429OlofsdotterAmalia1851-06-03NordmalingBrattsbacka
430OlofsdotterAmalia Amanda1869-03-01SävarGravmark
431OlofsdotterAmalia Juliana1877-12-26NätraHummelvik
432OlofsdotterAmalia Karolina1854-01-18ÅseleVaksjö
433OlofsdotterAmalia Karolina1870-11-04LyckseleTannsele
434OlofsdotterAmalia Karolina1868-06-23LyckseleLycksele
435OlofsdotterAmalia Kristina1834-05-21GrundsundaUltrå/Skallören
436OlofsdotterAmalia Kristina1833-09-11Umeå landsSelet
437OlofsdotterAmalia Maria Olivia1855-04-20VilhelminaGitsfjäll
438OlofsdotterAmanda1857-05-05Skellefteå landsHjoggböle
439OlofsdotterAmanda1855-02-15NordmalingLevar
440OlofsdotterAmanda1879-06-13BjurholmNorrfors
441OlofsdotterAmanda1874-10-16BjurholmÖreström
442OlofsdotterAmanda Eugenia1866-04-28ÅseleStennäs
443OlofsdotterAmanda Karolina1872-06-12DegerforsAborrträsk
444OlofsdotterAmanda Karolina1871-06-16DegerforsAborrträsk
445OlofsdotterAmanda Karolina1875-06-01ÅseleSiksjö
446OlofsdotterAmanda Maria1872-06-14BjurholmTobiero
447OlofsdotterAmanda Matilda1870-12-03BygdeåSjulsmark
448OlofsdotterAmanda Olivia1881-03-12VännäsNyby
449OlofsdotterAmanda Sofia1890-05-24VilhelminaRönnäs
450OlofsdotterAmanda Teodelinda1878-02-20Umeå landsBjenberg
451OlofsdotterAmanda Ulrika1869-06-20DegerforsHolmvik
452OlofsdotterAndrietta1870-10-07JunseleStuguvattenkälen
453OlofsdotterAndrietta1873-02-13NordmalingBrattsbacka
454OlofsdotterAndrietta1863-01-19GideåLemusjö
455OlofsdotterAnn Johanna1821-07-27GöteborgKville
456OlofsdotterAnn Lovisa1843-10-13NysätraNyliden
457Olofsdotteranna1773-03-19Skellefteå landsHjoggböle
458OlofsdotterAnna1802-02-23Skellefteå landsÖstanbäck
459OlofsdotterAnna1772-02-25SidensjöDjupsjö
460OlofsdotterAnna1771-05-01Skellefteå landsHjoggböle
461OlofsdotterAnna1802NätraNätra
462OlofsdotterAnna1886-04-15Umeå landsKlabböle
463OlofsdotterAnna1786ÅseleBäsksele
464OlofsdotterAnna1795-08-31Piteå stadPiteå stad
465OlofsdotterAnna1800-02-15Skellefteå landsFalmark
466OlofsdotterAnna1796-05-05ArvidsjaurNorra Grundträsk
467OlofsdotterAnna1810-02-15Skellefteå landsKankberg
468OlofsdotterAnna1772-07-26Skellefteå landsFalmark
469OlofsdotterAnna1817-11-17Skellefteå landsSkellefteå lands
470OlofsdotterAnna1776-06-28BygdeåEdfastmark
471OlofsdotterAnna1776-07-04SjälevadFlärke
472OlofsdotterAnna1775-11-29BygdeåJunkboda
473OlofsdotterAnna1787-05-04LövångerHökmark
474OlofsdotterAnna1811-03-25SjälevadÖstansjö
475OlofsdotterAnna1811-05-20ArnäsNederön
476OlofsdotterAnna1796-06-19Umeå landsHåkmark
477OlofsdotterAnna1788-11-26BygdeåÖverklinten
478OlofsdotterAnna1803-08-19SjälevadKyrkvallen
479OlofsdotterAnna1798-09-24SjälevadÖstansjö
480OlofsdotterAnna1773-07-07NysätraKlintsjön
481OlofsdotterAnna1789-06-11NysätraRisvattnet
482OlofsdotterAnna1787-07-07BurträskMjövattnet
483OlofsdotterAnna1869-03-17AnundsjöLångsele
484OlofsdotterAnna1773-09-10BygdeåNäs
485OlofsdotterAnna1777-01-12SjälevadSvedje
486OlofsdotterAnna1779-09-14NysätraGumboda
487OlofsdotterAnna1789NysätraGumboda
488OlofsdotterAnna1818-09-05SjälevadSörvåge
489OlofsdotterAnna1793-04-26LövångerMårtensboda
490OlofsdotterAnna1781-07-11BurträskLjusvattnet
491OlofsdotterAnna1811-11-24SjälevadGala
492OlofsdotterAnna1788-06-08NysätraFlarken
493OlofsdotterAnna1804-04-04SjälevadHaffsta
494OlofsdotterAnna1771-11-15SjälevadÖverhörnäs
495OlofsdotterAnna1805-05-30SjälevadSund
496OlofsdotterAnna1798-06-14SidensjöNolås
497OlofsdotterAnna1782-05-02NysätraFlarken
498OlofsdotterAnna1776-08-14SidensjöKällom
499OlofsdotterAnna1772-03-21BurträskMjövattnet
500OlofsdotterAnna1799-05-29SjälevadÖstergärdal
501OlofsdotterAnna1866-11-24AnundsjöLångsele
502OlofsdotterAnna1777-06-15LövångerSelet
503OlofsdotterAnna1816-02-23SjälevadVästerhus
504OlofsdotterAnna1775-11-06DegerforsRödå
505OlofsdotterAnna1786-02-01SjälevadKyrkvallen
506OlofsdotterAnna1793-09-06SkorpedLännäs
507OlofsdotterAnna1791-04-14NysätraSkäran
508OlofsdotterAnna1773-11-24BygdeåBjänsjöå
509OlofsdotterAnna1802-03-08SjälevadKlasböle
510OlofsdotterAnna1801-02NätraNätra
511OlofsdotterAnna1816-05-22SjälevadVästerhus
512OlofsdotterAnna1770-05-14ArnäsStröm
513OlofsdotterAnna1798-09-30SjälevadKomnäs
514OlofsdotterAnna1776-07-27BygdeåKorssiön?
515OlofsdotterAnna1797-10-22SjälevadButsjöböle
516OlofsdotterAnna1781-12-07ÅseleRemmaren
517OlofsdotterAnna1770-10-20NysätraEstersmark
518OlofsdotterAnna1777-08-24NysätraEstersmark
519OlofsdotterAnna1822-02-24StödeUlfsjön
520OlofsdotterAnna1771Skellefteå landsSkellefteå lands
521OlofsdotterAnna1789-12-10VilhelminaSvannäs
522OlofsdotterAnna1809-04-02AnundsjöÅbosjön
523OlofsdotterAnna1799-11-16NysätraSkäran
524OlofsdotterAnna1795-05-30NysätraGumboda
525OlofsdotterAnna1811-06-12SjälevadNorrvåge
526OlofsdotterAnna1784-11-01SjälevadÖverbilla
527OlofsdotterAnna1781-01-21LövångerNorbyn
528OlofsdotterAnna1844-11-02SjälevadHappsta
529OlofsdotterAnna1856-07-24SjälevadSjälevad
530OlofsdotterAnna1856-07-24SjälevadSjälevad
531OlofsdotterAnna1791-04-15AnundsjöMellansel
532OlofsdotterAnna1870-03-10ArnäsHögland
533OlofsdotterAnna1827-09-08ÖstersundÖstersund
534OlofsdotterAnna1777-12-18AnundsjöGalasjö
535OlofsdotterAnna1783-02-23JunseleDegersjöberg
536OlofsdotterAnna1799-10-06SjälevadBatsjuböle
537OlofsdotterAnna1814-12-23SjälevadFrämmerbilla
538OlofsdotterAnna1782-04-07SjälevadHörnett
539OlofsdotterAnna1775-02-12NysätraHertsånger
540OlofsdotterAnna1783-12-12NysätraHertsånger
541OlofsdotterAnna1801-12-25NysätraFlarken
542OlofsdotterAnna1808-03-05SjälevadÖsteralnäs
543OlofsdotterAnna1798-09-04LövångerBlacke
544OlofsdotterAnna1773-05-28AnundsjöVästerfannbyn
545OlofsdotterAnna1869-06-19AnundsjöBureborg
546OlofsdotterAnna1865-03-25AnundsjöMellansel
547OlofsdotterAnna1818-10-26SjälevadÖsteralnäs
548OlofsdotterAnna1786-11-22Skellefteå landsKvammarn
549OlofsdotterAnna1791-01-12SjälevadNordanås
550OlofsdotterAnna1776-09-03BygdeåNäs
551OlofsdotterAnna1833-01-06MoGottne
552OlofsdotterAnna1771-07-08LövångerSvarttiärn
553OlofsdotterAnna1774-03-15ArnäsJärved
554OlofsdotterAnna1777-04-27LövångerNorbyn
555OlofsdotterAnna1771NätraBergom
556OlofsdotterAnna1798-02-09NysätraKlintsjön
557OlofsdotterAnna1788-04-01SorseleUmbyn
558OlofsdotterAnna1807-09-27SidensjöTeg
559OlofsdotterAnna1818-10-21NysätraBrände
560OlofsdotterAnna1820-03-24NysätraBrände
561OlofsdotterAnna1783-08-01LövångerKräkånger
562OlofsdotterAnna1774ÅseleStavarsjölandet
563OlofsdotterAnna1837-07-03SjälevadNordanås
564OlofsdotterAnna1777-12-13Skellefteå landsBäck
565OlofsdotterAnna1788-08-30SjälevadNävertjäl
566OlofsdotterAnna1798-06-08TåsjöRörström
567OlofsdotterAnna1774-11-08SjälevadBacksjö
568OlofsdotterAnna1847-08-13ÄlvdalenBlyberg (Knås)
569OlofsdotterAnna1781-07-09NysätraGumboda
570OlofsdotterAnna1793-11-10SjälevadSörvåge
571OlofsdotterAnna1823-11-28StenseleVapsten
572OlofsdotterAnna1820-04-25SjälevadKroksta
573OlofsdotterAnna1812-07-01SjälevadNordanås
574OlofsdotterAnna1808-05-22SjälevadNordanås
575OlofsdotterAnna1793-07-22Skellefteå landsSjöbotten
576OlofsdotterAnna1780 cirkaLappmarkenLappmarken
577OlofsdotterAnna1842-01-20StrömVedjeön
578OlofsdotterAnna1770 cirka???
579OlofsdotterAnna1816-02-23StrömTullingsås
580OlofsdotterAnna1857-01-03SjälevadMåle
581OlofsdotterAnna1864-02-05????
582OlofsdotterAnna1784-05-10LövångerBroträsk
583OlofsdotterAnna1772-09-25SjälevadÖsteralnäs
584OlofsdotterAnna 1794-01-26SidensjöGrätnäs
585OlofsdotterAnna1838-03-10HammerdalHammerdal
586OlofsdotterAnna1772-09-18AnundsjöSörflärke
587OlofsdotterAnna1793-05-25Skellefteå landsSkellefteå lands
588OlofsdotterAnna1793-06-26LövångerVallen
589OlofsdotterAnna1780-01-10SkorpedLännäs
590OlofsdotterAnna1844-03-07AnundsjöLångsele
591OlofsdotterAnna1829-12-24StrömTrångåsen
592OlofsdotterAnna1872-08-21DoroteaBellvik
593OlofsdotterAnna1813-04-15Brände
594OlofsdotterAnna1825-08-30RamseleHolme
595OlofsdotterAnna1863-11-06JunseleMo
596OlofsdotterAnna1773-09-28NysätraGrimsmark
597OlofsdotterAnna1891-09-23AnundsjöSeltjärn
598OlofsdotterAnna1806-02-04AnundsjöNorrmesunda
599OlofsdotterAnna1839-01-09SollefteåSollefteå
600OlofsdotterAnna1869-02-22SjälevadSund
601OlofsdotterAnna1863-05-01SjälevadSund
602OlofsdotterAnna1783-04-11AnundsjöÖnskan
603OlofsdotterAnna1822-03-13AnundsjöRisbäck
604OlofsdotterAnna1804NätraVästanå
605OlofsdotterAnna1807-12-01NysätraBrände
606OlofsdotterAnna1859-03-15HäggenåsHäggenås
607OlofsdotterAnna1801-02NätraVästersel
608OlofsdotterAnna 1826-06-20SidensjöNyland
609OlofsdotterAnna1810-02-15FjällsjöBölen
610OlofsdotterAnna1832-06-07StrömGärilvattnet
611OlofsdotterAnna1807-09-13StrömRingvattnet
612OlofsdotterAnna1780-05-15NordmalingNorrbyn
613OlofsdotterAnna1789-04-15NordmalingLevar
614OlofsdotterAnna1808-01-06GrundsundaVästerstensäter
615OlofsdotterAnna1786-09-13NordmalingBalsjö
616OlofsdotterAnna1778GrundsundaVallen
617OlofsdotterAnna1774-03-10NordmalingHörnsjö
618OlofsdotterAnna1848-08-15ArnäsOvansjö
619OlofsdotterAnna1816-12-17BjurholmBalsjö
620OlofsdotterAnna1796-09-25ArnäsVästerbursjö
621OlofsdotterAnna1776-10-24ArnäsTäfteå
622OlofsdotterAnna1793-10-05NordmalingBalsjö
623OlofsdotterAnna1805-04-19NordmalingOrrböle
624OlofsdotterAnna1822-03-11BjörnaGideå
625OlofsdotterAnna1782-06-01SjälevadRemmaren
626OlofsdotterAnna1822-10-06BjurholmNytorp
627OlofsdotterAnna1787-12-06NordmalingLevar
628OlofsdotterAnna1860-12-16AnundsjöMyckelgensjö
629OlofsdotterAnna1816-09-20BjurholmAgnäs
630OlofsdotterAnna1828-03-16NordmalingBergsjö
631OlofsdotterAnna1770-09-28NordmalingNorrbyn
632OlofsdotterAnna1772GrundsundaGodmersta
633OlofsdotterAnna1774-02-27ArnäsKroksjö
634OlofsdotterAnna1796-01-25Umeå landsAnsmark
635OlofsdotterAnna1790-12-13ArnäsHattsjö
636OlofsdotterAnna1786-07-22ArnäsTrehörningen
637OlofsdotterAnna1770-10-03LövångerVallen
638OlofsdotterAnna1774-09-15NysätraBrände
639OlofsdotterAnna1797-07-28BurträskGammelbyn
640OlofsdotterAnna1773ÅseleSiksjö
641OlofsdotterAnna1795-08-04ArnäsKroksjö
642OlofsdotterAnna1780-04-16NordmalingLevar
643OlofsdotterAnna1790ÅseleTjärn
644OlofsdotterAnna1770-06-04BygdeåBrednoret
645OlofsdotterAnna1774-11-07NysätraEstersmark
646OlofsdotterAnna1783-06-17Umeå landsRödå
647OlofsdotterAnna1791-08-03NysätraSkäran
648OlofsdotterAnna1789-07-17DegerforsVästerå
649OlofsdotterAnna1775-04-10BygdeåRobertsfors
650OlofsdotterAnna1777-01-01LövångerMångbyn
651OlofsdotterAnna1779-05-26NysätraStrandfors
652OlofsdotterAnna1781-08-31BygdeåSjulsmark
653OlofsdotterAnna1782-12-12NysätraHertzånger
654OlofsdotterAnna1771-12-25ArnäsTäfteå
655OlofsdotterAnna1785-05-27NordmalingBalsjö
656OlofsdotterAnna1866-03-31NordmalingVallen
657OlofsdotterAnna1784-02-28NordmalingÖre
658OlofsdotterAnna1850-03-18SjälevadNorrvästansjö
659OlofsdotterAnna1795-01-28SjälevadGideå
660OlofsdotterAnna1778-07-10SjälevadBillsta
661OlofsdotterAnna1803-08-13ArnäsLångvattnet
662OlofsdotterAnna1775-11-02NysätraBrände
663OlofsdotterAnna1807-08-13BjörnaBjörnsjö
664OlofsdotterAnna1857-12-24YtterhogdalYtterhogdal
665OlofsdotterAnna1783-07-25JunseleKrånge
666OlofsdotterAnna1881-11-17VännäsSpöland
667OlofsdotterAnna1770-02-24SidensjöNolås
668OlofsdotterAnna1851-02-09AnundsjöMyckelgensjö
669OlofsdotterAnna1815-06-13SkorpedLännäs
670OlofsdotterAnna1818-06-07SkorpedLännäs
671OlofsdotterAnna1904-01-18AnundsjöSeltjärn
672OlofsdotterAnna1810-03-20SkorpedMosjö
673OlofsdotterAnna1815-11-29AnundsjöKubbe
674OlofsdotterAnna1805-12-05AnundsjöJärvberget
675OlofsdotterAnna1828-03-08AnundsjöNorrmesunda
676OlofsdotterAnna1871-03-31AnundsjöNorrmesunda
677OlofsdotterAnna1801-11-02AnundsjöVästergensjö
678OlofsdotterAnna1806-07-04AnundsjöBrandtjäl
679OlofsdotterAnna1796-05-27SöldermanlandJulita
680OlofsdotterAnna1778-11-23SidensjöDjupsjö
681OlofsdotterAnna1787-12-10SjälevadÖsteralnö
682OlofsdotterAnna1804-03-15AnundsjöSörmesunda
683OlofsdotterAnna1859-07-01AnundsjöRödvattnet
684OlofsdotterAnna1802-11-29Skellefteå landsRisön
685OlofsdotterAnna1806-09-12AnundsjöÖsterfannby
686OlofsdotterAnna1875-08-19AnundsjöSkalmsjö
687OlofsdotterAnna1871-01-21AnundsjöTvärlandböle
688OlofsdotterAnna1904-03-11AnundsjöKubbe
689OlofsdotterAnna1816-09-06AnundsjöBureborg
690OlofsdotterAnna1837-07-03NätraNätra
691OlofsdotterAnna1829-07-17AnundsjöVattugården
692OlofsdotterAnna1787-03-11AnundsjöVästergensjö
693OlofsdotterAnna1869-06-06RättvikRättvik
694OlofsdotterAnna1826-03-17SjälevadÖverbilla
695OlofsdotterAnna1862-01-29SjälevadÖstergärdal
696OlofsdotterAnna1793-08-18SidensjöMyre
697OlofsdotterAnna1778-07-08Skellefteå landsHjoggböle
698OlofsdotterAnna1903-08-19AnundsjöHemsjö
699OlofsdotterAnna1800-09-05JunseleDegersjö
700OlofsdotterAnna1908-07-29AnundsjöVästergensjö
701OlofsdotterAnna1805-08-19SjälevadÖsteralnö
702OlofsdotterAnna Agata1804-08-11LyckseleÖrträsk
703OlofsdotterAnna Agata Vilhelmina1862-10-31LyckseleKöningslund
704OlofsdotterAnna Agneta1880-12-22NorsjöTjärnliden
705OlofsdotterAnna Albertina1862-01-07Umeå landsRöbäck
706OlofsdotterAnna Albertina1879-06-01DegerforsHjuken
707OlofsdotterAnna Albertina1875-01-17ÅseleLillögda
708OlofsdotterAnna Albertina1867-04-19BygdeåUltervattnet
709OlofsdotterAnna Alfhilda1867-09-04ÅseleGrosjöberg
710OlofsdotterAnna Amalia1877-02-09Skellefteå landsBurvik
711OlofsdotterAnna Amalia1892-04-08NysätraBjurmyrkammen
712OlofsdotterAnna Amalia1866-04-21MoÖsteralnö
713OlofsdotterAnna Amalia1854-07-02NordmalingJärnäs
714OlofsdotterAnna Amalia1844-02-29NysätraJonasmarken
715OlofsdotterAnna Amanda1890-07-12Umeå landsKlabböle
716OlofsdotterAnna Antonia1871-08-24RobertsforsRobertsfors
717OlofsdotterAnna Aqvelina1870-11-29ÖrträskStrömåker
718OlofsdotterAnna Augusta1875-04-07ÖrträskLångsele
719OlofsdotterAnna Augusta1877-07-16ÖrträskLångsele
720OlofsdotterAnna Augusta1872-06-14BjurholmBalsjö
721OlofsdotterAnna Augusta1884-05-13BjurholmLillarmsjö
722OlofsdotterAnna Augusta1877-06-17BjurholmBalsjö
723OlofsdotterAnna Augusta1903-12-31AnundsjöMyckelgensjö
724OlofsdotterAnna Augusta1870-09-09VännäsBjörnlandsbäck
725OlofsdotterAnna Augusta1876-10-11BurträskAndersvattnet
726OlofsdotterAnna Augusta1883-06-30DegerforsGladaberget
727OlofsdotterAnna Augustina1848-08-28NysätraStrandfors
728OlofsdotterAnna Avenda1873-02-27BjurholmHögås
729OlofsdotterAnna Barbro1830-07-07Berge
730OlofsdotterAnna Barbro1789-10-10DegerforsHjuken
731OlofsdotterAnna Beata1814-02-07NysätraKålaboda
732OlofsdotterAnna Beata1803-07-19NordmalingNorrbyn
733OlofsdotterAnna Beda Petronella1880-10-02ÅseleYxsjö
734OlofsdotterAnna Brigitta1792-03-08Umeå landsBjenberg
735OlofsdotterAnna Brita1821-12-14Skellefteå landsKällbomark
736OlofsdotterAnna Brita1847-02-27SidensjöÖsterkäl
737OlofsdotterAnna Brita1821-10-01Skellefteå landsStensund
738OlofsdotterAnna Brita1810-04-06BjörnaLångnäset
739OlofsdotterAnna Brita1808-11-16LyckseleBussjön
740OlofsdotterAnna Brita1802-02-14BurträskÅbyn
741OlofsdotterAnna Brita1844-11-20MoÖstansjö
742OlofsdotterAnna Brita 1857-05-09SidensjöTeg
743OlofsdotterAnna Brita1855-11-03SidensjöTeg
744OlofsdotterAnna Brita1790-12-03BygdeåRobertsfors
745OlofsdotterAnna Brita1821-08-09SjälevadNorrvåge
746OlofsdotterAnna Brita1793-12-27Umeå landsInnertavle
747OlofsdotterAnna Brita1819-01-09LyckseleHornmyr
748OlofsdotterAnna Brita1812-05-15DegerforsDegerfors
749OlofsdotterAnna Brita1827-08-11SävarBullmark
750OlofsdotterAnna Brita1808-12-01Umeå landsSödervik
751OlofsdotterAnna Brita1794-03-24BygdeåRickleå
752OlofsdotterAnna Brita1824-01-09ArnäsIdbyn
753OlofsdotterAnna Brita1827-12-06Umeå landsBrattby
754OlofsdotterAnna Brita1823-04-25NysätraBrände
755OlofsdotterAnna Brita1834-04-07LyckseleSiksele
756OlofsdotterAnna Brita1813-11-04Umeå landsStöcksjö
757OlofsdotterAnna Brita1827-11-17FredrikaStavarsjö
758OlofsdotterAnna Brita1815-10-22Umeå landsÖstanå
759OlofsdotterAnna Brita1828-08-04BjörnaKrokvattnet
760OlofsdotterAnna Brita1801-06-14Umeå landsStöcksjö
761OlofsdotterAnna Brita1814-09-11SjälevadHanabäck
762OlofsdotterAnna Brita1875-06-26AnundsjöHemsjö
763OlofsdotterAnna Brita1826-07-22FjällsjöOrrnäs
764OlofsdotterAnna Brita1855-02-15TåsjöNorrsjön
765OlofsdotterAnna Brita1827-07-29SjälevadSörvåge
766OlofsdotterAnna Brita1831-12-02BygdeåRatu
767OlofsdotterAnna Brita1831-03-04SidensjöNätersjö
768OlofsdotterAnna Brita1845-04-29SidensjöKällom
769OlofsdotterAnna Brita1859-09-10SjälevadSjäland
770OlofsdotterAnna Brita1825-06-21BodumOrrnäs
771OlofsdotterAnna Brita1829-02-27JunseleEsselet
772OlofsdotterAnna Brita1872-10-19TåsjöNorråker
773OlofsdotterAnna Brita1844NätraDal
774OlofsdotterAnna Brita1828-03-26SidensjöÖsterby
775OlofsdotterAnna Brita1852-11-26Skellefteå landsYttervik
776OlofsdotterAnna Brita1885-10-28AlanäsHarrsjön
777OlofsdotterAnna Brita1870-11-05TåsjöRörström
778OlofsdotterAnna Brita1837-04-24VilhelminaSolberg
779OlofsdotterAnna Brita1854-07-19SjälevadSund
780OlofsdotterAnna Brita1862-02-25FöllingeFöllinge
781OlofsdotterAnna Brita1827-02-11BjörnaStudsviken
782OlofsdotterAnna Brita1801NordingråRöksta
783OlofsdotterAnna Brita1786-02-04GrundsundaSkede
784OlofsdotterAnna Brita1794-10-26GrundsundaHusum såg
785OlofsdotterAnna Brita1783-02-01NordmalingBastuträsk
786OlofsdotterAnna Brita1802-04-15NordmalingNorrbyn
787OlofsdotterAnna Brita1850-09-09NordmalingJärnäs
788OlofsdotterAnna Brita1800-01-06NordmalingBaggård
789OlofsdotterAnna Brita1832-10-19BygdeåUktervattnet
790OlofsdotterAnna Brita1851-10-26GrundsundaSkede
791OlofsdotterAnna Brita1795-05-31ArnäsHjälta
792OlofsdotterAnna Brita1814-04-01NordmalingOttjärn
793OlofsdotterAnna Brita1795-08-02GrundsundaUtås
794OlofsdotterAnna Brita1785-11-24BurträskBygdeträsk
795OlofsdotterAnna Brita1819-03-29LyckseleÖrträsk
796OlofsdotterAnna Brita1785-11-06Umeå landsBrattby
797OlofsdotterAnna Brita1796-11-07BygdeåÅkullsjön
798OlofsdotterAnna Brita1830-03-21BjörnaUddersjö
799OlofsdotterAnna Brita1806-03-21ArnäsNäset
800OlofsdotterAnna Brita1860-10-07ÖrträskÖrträsk
801OlofsdotterAnna Brita1852-09-20ÖrträskÖrträsk
802OlofsdotterAnna Brita1812-03-18NätraBredånger
803OlofsdotterAnna Brita1818LyckseleÖrträsk
804OlofsdotterAnna Brita1771Umeå landsRöbäck
805OlofsdotterAnna Brita1858-08-01BjörnaGranåsen
806OlofsdotterAnna Brita1788-07-07Umeå landsHörneå
807OlofsdotterAnna Brita1804-07-03LyckseleKnaften
808OlofsdotterAnna Brita1834-08-24BjurholmVännäs
809OlofsdotterAnna Brita1817-01-06BjurholmBalfors
810OlofsdotterAnna Brita1797-02-28LyckseleÅmträsk
811OlofsdotterAnna Brita1799Själevad?Själevad?
812OlofsdotterAnna Brita1827-08-05BurträskBodbyn
813OlofsdotterAnna Brita1802-05-03NordmalingLevar
814OlofsdotterAnna Brita1821-11-27SidensjöNolås
815OlofsdotterAnna Brita1827-02-03AnundsjöVästerfannbyn
816OlofsdotterAnna Brita1830-05-11HässjöHässjö
817OlofsdotterAnna Brita1839-01-29AnundsjöMyckelgensjö
818OlofsdotterAnna Cecilia1802-10-12NordmalingHögland
819OlofsdotterAnna Charlotta1884-12-31Umeå landsKlabböle
820OlofsdotterAnna Charlotta1814-12-23Umeå stadsUmeå stad
821OlofsdotterAnna Charlotta1817-06-11Umeå landsÖn
822OlofsdotterAnna Charlotta1841-07-13NysätraGumboda
823OlofsdotterAnna Charlotta1801-10-07Umeå landsRöbäck
824OlofsdotterAnna Charlotta1804-05-08Umeå landsStöcksjö
825OlofsdotterAnna Charlotta1858-07-17SävarGunnismark
826OlofsdotterAnna Charlotta1822-09-14NysätraNybo
827OlofsdotterAnna Charlotta1798-09-12LyckseleGransele
828OlofsdotterAnna Charlotta1822-01-11BurträskVästra Blisterliden
829OlofsdotterAnna Charlotta1772-08-23Umeå landsStöcksjö
830OlofsdotterAnna Charlotta1839-05-31VännäsStärkesmark
831OlofsdotterAnna Charlotta1824-02-21Umeå landsVästerteg
832OlofsdotterAnna Charlotta1849-08-30BurträskKalvträsk
833OlofsdotterAnna Charlotta1784-12-20LyckseleVapsten
834OlofsdotterAnna Charlotta1854-12-26Umeå landsGrisbacka
835OlofsdotterAnna Charlotta1862-09-02Umeå landsGrisbacka
836OlofsdotterAnna Charlotta1842-11-03NysätraBrände
837OlofsdotterAnna Charlotta1846-07-19Umeå landsBrattby
838OlofsdotterAnna Charlotta1843-01-10Umeå landsErsmark
839OlofsdotterAnna Charlotta1863-07-23Umeå landsInnertavle
840OlofsdotterAnna Charlotta1833-08-08NysätraFlarken
841OlofsdotterAnna Charlotta1847-05-02LövångerSvarttjärn
842OlofsdotterAnna Charlotta1863-11-20NysätraHertzånger
843OlofsdotterAnna Charlotta1865-04-02NysätraKålaboda
844OlofsdotterAnna Charlotta1830-01-17NysätraKrokvattnet
845OlofsdotterAnna Charlotta1809-06-11NysätraStrand
846OlofsdotterAnna Charlotta1834-03-12NysätraFlarken
847OlofsdotterAnna Charlotta1836-06-05Umeå landsBaggböle
848OlofsdotterAnna Charlotta1819-12-21BygdeåJomark
849OlofsdotterAnna Charlotta1817-05-13Umeå landsBrån
850OlofsdotterAnna Charlotta1797-07-27Umeå landsRöbäck
851OlofsdotterAnna Charlotta1824-09-05NysätraFlarken
852OlofsdotterAnna Charlotta1829-10-10BurträskRisåträsk
853OlofsdotterAnna Charlotta1779-07-11LövångerMångbyn
854OlofsdotterAnna Charlotta1804-06-21Umeå landsVästteg
855OlofsdotterAnna Charlotta1846-10-18Umeå landsObbola
856OlofsdotterAnna Charlotta Karolina1854-07-05BygdeåÖverklinten
857OlofsdotterAnna Dagny1907-11-09AnundsjöVästergensjö
858OlofsdotterAnna Desideria1899-03-21NordmalingBaggård
859OlofsdotterAnna Dordea1790-03NordmalingNordanbäck
860OlofsdotterAnna Dordea1830-03-15BjurholmBalsjö
861OlofsdotterAnna Dorotea1835-02-17RamseleStrömnäs
862OlofsdotterAnna Dorotea1806-10-25Umeå landsSkravelsjö
863OlofsdotterAnna Dorotea1812-01-12BurträskBygdsiljum
864OlofsdotterAnna Dorotea1810-07-11GrundsundaÄllön
865OlofsdotterAnna Dorotea1801-02-19NordmalingAspeå
866OlofsdotterAnna Dorotea1810-04-05NordmalingLånged
867OlofsdotterAnna Elina1867-01-23Umeå landsRödå
868OlofsdotterAnna Elisabet1858-12-24SidensjöRössjö
869OlofsdotterAnna Elisabet1860-08-04LövångerLövånger
870OlofsdotterAnna Elisabet1842-04-02SkorpedUberg
871OlofsdotterAnna Elisabet1791-12-16Skellefteå landsKlutmark
872OlofsdotterAnna Elisabet1867-12-13NätraSunnansjö
873OlofsdotterAnna Elisabet1854-02-16SkorpedDegersjö
874OlofsdotterAnna Elisabet1776-03-30Umeå landsStöcksjö
875OlofsdotterAnna Elisabet1777-06-25Umeå landsTäfteå
876OlofsdotterAnna Elisabet1806-12-01Umeå landsÖn
877OlofsdotterAnna Elisabet1798-09-06Umeå landsRöbäck
878OlofsdotterAnna Elisabet1793-01-23BygdeåÅkullsjön
879OlofsdotterAnna Elisabet1796-06-14LövångerVallen
880OlofsdotterAnna Elisabet1899-09-09LyckseleKnaften
881OlofsdotterAnna Elisabet1830-04-18AnundsjöÖnskan
882OlofsdotterAnna Elisabet1841-12-16ArnäsÖverön
883OlofsdotterAnna Elisabet1804-12-26VilhelminaDalasjö
884OlofsdotterAnna Elisabet1831-07-13BjörnaKärrsjö
885OlofsdotterAnna Elisabet1841-12-24VännäsVännfors
886OlofsdotterAnna Elisabet1840-08-24ArnäsHögbyn
887OlofsdotterAnna Elisabet1826-08-27SjälevadMo
888OlofsdotterAnna Elisabet1821-09-30ArnäsÖsterBursjö
889OlofsdotterAnna Elisabet1809-10-22LövångerUttersjön
890OlofsdotterAnna Elisabet1805-09-01JunseleÅkerbränna
891OlofsdotterAnna Elisabet1812-03-16SidensjöMyre
892OlofsdotterAnna Elisabet1828-01-20LyckseleMårdsele
893OlofsdotterAnna Elisabet1835-06-28ÅseleTennsjö
894OlofsdotterAnna Elisabet1828-09-18Umeå landsInnertavle
895OlofsdotterAnna Elisabet1853-06-22Vilhelmina Vilhelmina
896OlofsdotterAnna Elisabet1799NätraDal
897OlofsdotterAnna Elisabet1885-05-01AnundsjöNäs
898OlofsdotterAnna Elisabet1826-12-24Umeå landsBjörlandsbäck
899OlofsdotterAnna Elisabet1774-11-07NordmalingMullsjö
900OlofsdotterAnna Elisabet1810-11-10NordmalingÄngersjö
901OlofsdotterAnna Elisabet1863-02-19BjurholmNorrström
902OlofsdotterAnna Elisabet1836-11-26NätraNätra
903OlofsdotterAnna Elisabet1825-11-28ArnäsÖsterbursjö
904OlofsdotterAnna Elisabet1780-02-01NordmalingArmsjö
905OlofsdotterAnna Elisabet1812-08-18NordmalingNorrbyn
906OlofsdotterAnna Elisabet1805-03-02Umeå landsUmeå lands
907OlofsdotterAnna Elisabet1794-12-03NordmalingHummelholm
908OlofsdotterAnna Elisabet1775-10-12NysätraBrände
909OlofsdotterAnna Elisabet1804-01-07LyckseleKnaften
910OlofsdotterAnna Elisabet1829-01-25Umeå landsBaggböle
911OlofsdotterAnna Elisabet1832-08-03BjurholmBalsjö
912OlofsdotterAnna Elisabet1793-07-19NordmalingOttjärn
913OlofsdotterAnna Elisabet1819-11-15GideåSörgidsjö
914OlofsdotterAnna Elisabet1800-12-18ArnäsBrösta
915OlofsdotterAnna Elisabet1774-12-21BygdeåÅkullsjön
916OlofsdotterAnna Elisabet1795-12-26Umeå landsHissjö
917OlofsdotterAnna Elisabet1816-09-16ArnäsVästerlandsjö
918OlofsdotterAnna Elisabet1862-09-25GefleGefle
919OlofsdotterAnna Elisabet1811-09-27GideåNorrgidsjö
920OlofsdotterAnna Elisabet1822-09-18ArnäsSillviken
921OlofsdotterAnna Elisabet1847-03-02Umeå landsÖverboda
922OlofsdotterAnna Elisabet1830-09-14NorsjöSvansele
923OlofsdotterAnna Elisabet1853-11-03AnundsjöNäs
924OlofsdotterAnna Elisabet1837-02-28SidensjöRössjö
925OlofsdotterAnna Elisabet1824-02-10AnundsjöNorrflärke
926OlofsdotterAnna Elvira1894-03-03DegerforsRamsele
927OlofsdotterAnna Emelinda1911-10-04AnundsjöVästergensjö
928OlofsdotterAnna Erika1862-01-12LövångerBodan
929OlofsdotterAnna Erika1841-10-30ArnäsNäset
930OlofsdotterAnna Erika1848-11-09NysätraFlarken
931OlofsdotterAnna Erika1872-06-10BygdeåBjänfors
932OlofsdotterAnna Erika1839-10-09BygdeåFällfors
933OlofsdotterAnna Erika1853-07-04DoroteaAvaträsk
934OlofsdotterAnna Erika1847-12-26TåsjöRörström
935OlofsdotterAnna Erika1874-02-03DoroteaLillånäs
936OlofsdotterAnna Erika1857-07-27ArnäsÖsterBursjö
937OlofsdotterAnna Erika1847-11-25JunseleLångvattnet
938OlofsdotterAnna Erika1849-07-01ÅseleLillögda
939OlofsdotterAnna Erika1846-05-22NysätraBrände
940OlofsdotterAnna Erika1825-06-28VilhelminaBäsksjö
941OlofsdotterAnna Erika1847-03-09NysätraFlarken
942OlofsdotterAnna Erika1877-12-29JunseleHällberget
943OlofsdotterAnna Erika1874-06-13NordmalingStavsjöholm
944OlofsdotterAnna Erika1866-04-05BjurholmBalfors
945OlofsdotterAnna Erika1838-02-26BjörnaKrokvattnet
946OlofsdotterAnna Erika1842-03-22GrundsundaÄllön
947OlofsdotterAnna Erika1866-06-28GideåKroksjö
948OlofsdotterAnna Erika1875-02-09Umeå landsGubböle
949OlofsdotterAnna Eufrosyna1869-03-26DegerforsAvalund
950OlofsdotterAnna Eufrosyna1875-07-02NysätraBrände
951OlofsdotterAnna Eugenia1894-05-28ArnäsFaresta
952OlofsdotterAnna Eugenia1860-08-07NordmalingBergsjö
953OlofsdotterAnna Eugenia1879-09-13ArnäsHögland
954OlofsdotterAnna Eva1849-01-26LövångerHökmark
955OlofsdotterAnna Evelina1873-08-14NysätraPellboda
956OlofsdotterAnna Evelina1875-12-04VilhelminaHeligfjäll
957OlofsdotterAnna Evelina Petronella1881-06-08ÅseleErikshall
958OlofsdotterAnna Fredrika1829-06-02ArvidsjaurNorra Grundträsk
959OlofsdotterAnna Fredrika1830-06-01BurträskGravlund
960OlofsdotterAnna Fredrika1847-03-13NysätraHertsånger
961OlofsdotterAnna Fredrika1819-05-10LövångerMångbyn
962OlofsdotterAnna Fredrika1874-06-13NordmalingGräsmyr
963OlofsdotterAnna Fredrika1835-02-09NorsjöSvansele
964OlofsdotterAnna Fredrika1811-06-19BurträskRenbergsvattnet
965OlofsdotterAnna Fredrika1827-09-02Umeå landsTäfteå
966OlofsdotterAnna Fredrika1880-06-28VännäsHåknäs
967OlofsdotterAnna Fredrika1838-07-11Umeå landsBrattby
968OlofsdotterAnna Fredrika1805-09-19LövångerGärde
969OlofsdotterAnna Fredrika1847-12-07VännäsStärkesmark
970OlofsdotterAnna Fredrika1828-12-28BurträskÅbyn
971OlofsdotterAnna Fredrika1820-04-07NysätraEstersmark
972OlofsdotterAnna Fredrika1832-07-31BurträskÅbyn
973OlofsdotterAnna Fredrika1853-11-19BygdeåNorum
974OlofsdotterAnna Fredrika1853-11-04BurträskBygdsiljum
975OlofsdotterAnna Fredrika1846-11-10BurträskLjusvattnet
976OlofsdotterAnna Fredrika1839-10-27SävarTväråmark
977OlofsdotterAnna Fredrika1858-10-21NysätraKålaboda
978OlofsdotterAnna Fredrika1841-06-21LövångerBräntjälen
979OlofsdotterAnna Fredrika1866-05-01Umeå landsUmeå lands
980OlofsdotterAnna Fredrika1858-11-28VilhelminaSiksjö
981OlofsdotterAnna Fredrika1839-11-07BurträskBygdeträsk
982OlofsdotterAnna Fredrika1867-06-14VännäsTrinnliden
983OlofsdotterAnna Fredrika1837-12-21BygdeåKorssjön
984OlofsdotterAnna Fredrika1818-06-02Umeå landsHarrsele
985OlofsdotterAnna Fredrika1866-03-14Umeå landsHössjö
986OlofsdotterAnna Fredrika1871-03-22VännäsStennäs
987OlofsdotterAnna Fredrika1861-02-22VännäsHedlunda
988OlofsdotterAnna Fredrika1861-07-18NorgeNorra Hattfjelldal
989OlofsdotterAnna Fredrika1830-01-17DegerforsYtteråträsk
990OlofsdotterAnna Fredrika1857-09-11VihelminaGransjö
991OlofsdotterAnna Frideborg1899-01-10AnundsjöÅbosjö
992OlofsdotterAnna Gustava1856-05-12Skellefteå landsKusmark
993OlofsdotterAnna Gustava1873-01-09Umeå landsTavelsjö
994OlofsdotterAnna Gustava1872-07-31DegerforsTväråträsk
995OlofsdotterAnna Gustava1854-07-19BurträskÅbyn
996OlofsdotterAnna Gustava1854-10-11LövångerSvarttjärn
997OlofsdotterAnna Gustava1850-10-09VilhelminaHacksjö
998OlofsdotterAnna Gustava Elisabet1842-07-22FredrikaLögda
999OlofsdotterAnna Göthilda1871-03-18FjällsjöVengel
1000OlofsdotterAnna Helena1841-06-17Skellefteå landsInnervik
1001OlofsdotterAnna Helena1775-10-24FinlandNykarleby
1002OlofsdotterAnna Helena1800-09-21Umeå landsSörfors
1003OlofsdotterAnna Helena1785-01-23Umeå landsVännäs
1004OlofsdotterAnna Helena1784-09-05BurträskBygdeträsk
1005OlofsdotterAnna Helena1785-12-21SjälevadGene
1006OlofsdotterAnna Helena1828-03-19VilhelminaLövnäs
1007OlofsdotterAnna Helena1794-11-30NordmalingBjerten
1008OlofsdotterAnna Helena1785-09-13NordmalingGenberg
1009OlofsdotterAnna Helena1802-05-23Umeå landsBjörnlandsbäck
1010OlofsdotterAnna Helena1810-08-02NordmalingLögdeå
1011OlofsdotterAnna Helena1777-11-21ArnäsHögbyn
1012OlofsdotterAnna Helena1775-09-30NordmalingLånged
1013OlofsdotterAnna Helena1779-06-24NordmalingGräsmyr
1014OlofsdotterAnna Helena1822-12-09NordmalingBredvik
1015OlofsdotterAnna Helena1863-12-03Umeå landsBjenberg
1016OlofsdotterAnna Helena1793Umeå landsVännäs
1017OlofsdotterAnna Helena1783-06-22ArnäsSvedje
1018OlofsdotterAnna Helena1790-12-31Umeå landsHörnefors
1019OlofsdotterAnna Helena1822-01-20Umeå landsNylandsnäs
1020OlofsdotterAnna Helena1852-07-06NorsjöDragnäs
1021OlofsdotterAnna Helena Eulalia1883-08-12DoroteaDorotea
1022OlofsdotterAnna Hendrietta1867-03-29DegerforsKulbäcksliden
1023OlofsdotterAnna Johanna1878-01-20Skellefteå landsBurvik
1024OlofsdotterAnna Johanna1866-05-13BurträskForstjärn
1025OlofsdotterAnna Johanna1833-08-05Skellefteå landsRagnvaldsträsk
1026OlofsdotterAnna Johanna1866-10-31NordmalingLevar
1027OlofsdotterAnna Johanna1821-06-16Umeå landsVännäs
1028OlofsdotterAnna Johanna1888-01-20SidensjöÖverå
1029OlofsdotterAnna Johanna1848-06-04BygdeåGravfors
1030OlofsdotterAnna Johanna1826-01-05Umeå landsTäfteå
1031OlofsdotterAnna Johanna1861-10-16VännäsSpöland
1032OlofsdotterAnna Johanna1870-09-17ÅseleLakasjö
1033OlofsdotterAnna Johanna1853-03-09BygdeåFrötjärnbäck
1034OlofsdotterAnna Johanna1868-11-17SävarFurunäs
1035OlofsdotterAnna Johanna1844-06-24NysätraKlintsjön
1036OlofsdotterAnna Johanna1866-09-10BurträskGottland
1037OlofsdotterAnna Johanna1858-11-29Umeå landsFlurkmark
1038OlofsdotterAnna Johanna1872-06-13DegerforsDegerfors
1039OlofsdotterAnna Johanna1873-01-18DegerforsManjaur
1040OlofsdotterAnna Johanna1813-12-19NysätraÅnäset
1041OlofsdotterAnna Johanna1826-08-13Umeå landsTäfteå
1042OlofsdotterAnna Johanna1887-01-13AnundsjöMyckelgensjö
1043OlofsdotterAnna Johanna1856-03-27Umeå landsHössjö
1044OlofsdotterAnna Johanna1847-05-10ÅseleLomsjö
1045OlofsdotterAnna Johanna1835-11-30StenseleLångvattnet
1046OlofsdotterAnna Johanna1876-03-03Umeå landsUmeå lands
1047OlofsdotterAnna Johanna1866-01-11NysätraSkäran
1048OlofsdotterAnna Johanna1876-07-12BurträskFlakaliden
1049OlofsdotterAnna Johanna1857-05-06VilhelminaUlvoberg
1050OlofsdotterAnna Johanna1847-01-09BjurholmForsnäs
1051OlofsdotterAnna Johanna1836-07-13GrundsundaBanafjäl
1052OlofsdotterAnna Johanna1879-04-07NordmalingGräsmyr
1053OlofsdotterAnna Johanna1843-05-31NordmalingFällfors
1054OlofsdotterAnna Johanna1839-08-07GideåKroksjö
1055OlofsdotterAnna Johanna1820-08-18Umeå landsÖstervik
1056OlofsdotterAnna Johanna1853-10-08VännäsPengsjö
1057OlofsdotterAnna Johanna1886-12-08AnundsjöHemsjö
1058OlofsdotterAnna Johanna1877-06-20AnundsjöSörflärke
1059OlofsdotterAnna Johanna1855-11-18BurträskTallträsk
1060OlofsdotterAnna Johanna1888-07-11AnundsjöHemsjö
1061OlofsdotterAnna Josefina1858-08-19LövångerHökmark
1062OlofsdotterAnna Josefina1841-08-20Skellefteå landsHäggnäs
1063OlofsdotterAnna Josefina1883-04-17Skellefteå landsKusmark
1064OlofsdotterAnna Josefina1879-10-03LyckseleLycksele
1065OlofsdotterAnna Josefina1856-01-17ÅseleLillögda
1066OlofsdotterAnna Josefina1865-11-05Umeå landsObbola
1067OlofsdotterAnna Josefina1881-08-17NordmalingHyngelsböle
1068OlofsdotterAnna Judit1813-01-22FredrikaStavarsjö
1069OlofsdotterAnna Kalina1888-02-14BjurholmBalfors
1070OlofsdotterAnna Karolina1869-05-08Umeå landsGårsjöbäck
1071OlofsdotterAnna Karolina1865-08-06Umeå landsBrännland
1072OlofsdotterAnna Karolina1848-01-25Umeå landsVästerteg
1073OlofsdotterAnna Karolina1852-01-19Umeå landsDegersjö
1074OlofsdotterAnna Karolina1846-04-19GideåKroksjö
1075OlofsdotterAnna Karolina1860-07-15ÅseleSolberg
1076OlofsdotterAnna Karolina1860-11-19Umeå landsHaddingen
1077OlofsdotterAnna Karolina1867-04-30SävarTäfteå
1078OlofsdotterAnna Karolina1847-07-25ArnäsVästerlandsjö
1079OlofsdotterAnna Karolina1829-05-27Umeå landsObbola
1080OlofsdotterAnna Karolina1836-07-28DegerforsRenträsk
1081OlofsdotterAnna Karolina1888-11-05DegerforsSävsjön
1082OlofsdotterAnna Karolina1862-09-04ArnäsHögland
1083OlofsdotterAnna Karolina1875-03-06Vännäsfällfors
1084OlofsdotterAnna Karolina1858-09-28DegerforsMårdsbränna
1085OlofsdotterAnna Karolina1858-01-20ArnäsJärved
1086OlofsdotterAnna Karolina1883-08-17VännäsFällfors
1087OlofsdotterAnna Karolina1867-08-24BjörnaLångviken
1088OlofsdotterAnna Karolina1830-07-19ÅseleAlmsele
1089OlofsdotterAnna Karolina1824-06-03LövångerUttersjön
1090OlofsdotterAnna Karolina1866-11-08SorseleStorjuktan
1091OlofsdotterAnna Karolina1872-07-02Umeå landsBaggböle
1092OlofsdotterAnna Karolina1852-06-24BygdeåGulltjärn
1093OlofsdotterAnna Karolina1863-03-01DegerforsHjuken
1094OlofsdotterAnna Karolina1847-09-11SävarYtterträsk
1095OlofsdotterAnna Karolina1867-07-21BygdeåYtterklinten
1096OlofsdotterAnna Karolina1856-12-12SävarYtterboda
1097OlofsdotterAnna Karolina1869-08-22DegerforsKamsjön
1098OlofsdotterAnna Karolina1871-03-21SävarTäfteå
1099OlofsdotterAnna Karolina1882-02-10AnundsjöDegersjö
1100OlofsdotterAnna Karolina1877-04-04BygdeåÅkullsjön
1101OlofsdotterAnna Karolina1873-10-07BygdeåÅkullsjön
1102OlofsdotterAnna Karolina1846-06-17Umeå landsUmeå lands
1103OlofsdotterAnna Karolina1862-09-24SävarSjöarödd
1104OlofsdotterAnna Karolina1848-06-30Umeå landsHissjö
1105OlofsdotterAnna Karolina1832-11-16ArnäsÖsterbursjö
1106OlofsdotterAnna Karolina1877-11-09BjurholmBalsjö
1107OlofsdotterAnna Karolina1861-07-29BjurholmKarlsbäck
1108OlofsdotterAnna Karolina1884-12-06DegerforsGladaberg
1109OlofsdotterAnna Karolina1869-08-29BjurholmNordansjö
1110OlofsdotterAnna Karolina1851-12-30BjurholmHögås
1111OlofsdotterAnna Karolina1836-09-09GideåLångviken
1112OlofsdotterAnna Karolina1859-12-10BjurholmStröm
1113OlofsdotterAnna Karolina1865-10-17NordmalingSunnansjö
1114OlofsdotterAnna Karolina1834-11-17GrundsundaKasa
1115OlofsdotterAnna Karolina1860-08-10NordmalingHummelholm
1116OlofsdotterAnna Karolina1871-03-05VännäsNäsåker
1117OlofsdotterAnna Karolina1863-07-29BjurholmVästansjö
1118OlofsdotterAnna Karolina1828-04-04ArnäsVästerbursjö
1119OlofsdotterAnna Karolina1836-05-07DegerforsTväråträsk
1120OlofsdotterAnna Karolina1879-08-30BjurholmBalsjö
1121OlofsdotterAnna Karolina1846-06-08GideåBodum
1122OlofsdotterAnna Karolina1856-03-27BjurholmNorrby
1123OlofsdotterAnna Karolina1852-04-12BjurholmAborrtjern
1124OlofsdotterAnna Karolina1849-08-31ÅseleTjärn
1125OlofsdotterAnna Karolina1854-08-16SjälevadPrästbordet
1126OlofsdotterAnna Karolina1895-02-12AnundsjöInnertällmo
1127OlofsdotterAnna Karolina1907-01-25AnundsjöSörflärke
1128OlofsdotterAnna Katarina1779-02-02Skellefteå landsNorrlandsträsk
1129OlofsdotterAnna Katarina1795NätraNätra
1130OlofsdotterAnna Katarina1809-12-25Skellefteå landsSvanström
1131OlofsdotterAnna Katarina1791-06-13Skellefteå landsInnervik
1132OlofsdotterAnna Katarina1819-02-14Skellefteå landsKusmark
1133OlofsdotterAnna Katarina1856-05-22JörnHobergsträsk
1134OlofsdotterAnna Katarina1816-05-30Skellefteå landsGummark
1135OlofsdotterAnna Katarina1779-07-28Skellefteå landsVaruträsk
1136OlofsdotterAnna Katarina1794-02-23Skellefteå landsRagnvaldsträsk
1137OlofsdotterAnna Katarina1798-09-25Skellefteå landsKusmark
1138OlofsdotterAnna Katarina1786-06-30Skellefteå landsRagnvaldsträsk
1139OlofsdotterAnna Katarina1843-01-02BurträskLjusvattnet
1140OlofsdotterAnna Katarina1808-05-16Skellefteå landsFalmark
1141OlofsdotterAnna Katarina1828-05-01SkorpedByvattnet
1142OlofsdotterAnna Katarina1799-07-14Skellefteå landsBurvik
1143OlofsdotterAnna Katarina1799-11-05Skellefteå landsFinnträsk
1144OlofsdotterAnna Katarina1816-11-02Skellefteå landsHolmfors
1145OlofsdotterAnna Katarina1818-05-03Umeå landsBöleå
1146OlofsdotterAnna Katarina1813-04-03Skellefteå landsKrångfors
1147OlofsdotterAnna Katarina1805-03-02Skellefteå landsKusmark
1148OlofsdotterAnna Katarina1800-05-22BygdeåÖverklinten
1149OlofsdotterAnna Katarina1784-09-09NysätraKlintsjön
1150OlofsdotterAnna Katarina1803-09-14Umeå landsHäggnäs
1151OlofsdotterAnna Katarina1832-08-26SjälevadVästerhus
1152OlofsdotterAnna Katarina1797-08-17BurträskVillvattnet
1153OlofsdotterAnna Katarina1789-03-13Umeå landsBrattby
1154OlofsdotterAnna Katarina1826-12-26SidensjöSidensjö
1155OlofsdotterAnna Katarina1821-11-24NysätraKlintsjön
1156OlofsdotterAnna Katarina1791-01-15BurträskInnansjön
1157OlofsdotterAnna Katarina1792-09-16LövångerBjurön
1158OlofsdotterAnna Katarina1784-11-11Umeå landsTäfteå
1159OlofsdotterAnna Katarina1775-09-18BygdeåBygdeå
1160OlofsdotterAnna Katarina1777-04-18Umeå landsHolmön
1161OlofsdotterAnna Katarina 1783-01-15Umeå landsÖsterteg
1162OlofsdotterAnna Katarina1791-09-25BurträskBodbyn
1163OlofsdotterAnna Katarina1876-04-24AnundsjöJärvberget
1164OlofsdotterAnna Katarina1792????
1165OlofsdotterAnna Katarina1800-03-27NysätraRisvattnet
1166OlofsdotterAnna Katarina1806-03-30Umeå landsYttertavle
1167OlofsdotterAnna Katarina1840-07-24Umeå landsVästerhiske
1168OlofsdotterAnna Katarina1778-12-29BygdeåBygdeå
1169OlofsdotterAnna Katarina1834-10-21SjälevadVästerås
1170OlofsdotterAnna Katarina1854-11-22Umeå landsRöbäck
1171OlofsdotterAnna Katarina1821-10-28Umeå landsHaddingen
1172OlofsdotterAnna Katarina1839-03-26GideåKroksjö
1173OlofsdotterAnna Katarina1802-09-21Umeå landsHössjö
1174OlofsdotterAnna Katarina1805-02-24BurträskMjövattnet
1175OlofsdotterAnna Katarina1810-10-04Umeå landsHolmön
1176OlofsdotterAnna Katarina1823-04-13BurträskBrunnstjern
1177OlofsdotterAnna Katarina1771-05-04Umeå landsStärkesmark
1178OlofsdotterAnna Katarina1823-12-10ArnäsArnäs
1179OlofsdotterAnna Katarina1784-12-02Umeå landsÖsterteg
1180OlofsdotterAnna Katarina1815-03-24Umeå landsHåkmark
1181OlofsdotterAnna Katarina1821-06-06Umeå landsRöbäck
1182OlofsdotterAnna Katarina1793-12-14BygdeåBjensjöå
1183OlofsdotterAnna Katarina1790-03-21LyckseleRuskträsk
1184OlofsdotterAnna Katarina1818-06-20Umeå landsRöbäck
1185OlofsdotterAnna Katarina1777-03-22SorseleSkakträsk
1186OlofsdotterAnna Katarina1805 cirka????
1187OlofsdotterAnna Katarina1829-12-13VännäsFällforsen
1188OlofsdotterAnna Katarina1841-04-15Umeå landsHäggnäs
1189OlofsdotterAnna Katarina1832-03-15VännäsFällforsen
1190OlofsdotterAnna Katarina1860-10-01AnundsjöRösjö
1191OlofsdotterAnna Katarina1851-09-06SidensjöNolås
1192OlofsdotterAnna Katarina1841-10-04ArnäsJärved
1193OlofsdotterAnna Katarina1774-09-30NysätraKlintsjön
1194OlofsdotterAnna Katarina1795ÅseleForsnäs
1195OlofsdotterAnna Katarina1796-05-28BygdeåBjänsjöå
1196OlofsdotterAnna Katarina1781-05-25NysätraSkäran
1197OlofsdotterAnna Katarina1773-11-04Skellefteå landsSkellefteå lands
1198OlofsdotterAnna Katarina1823-06-28SkorpedByvattnet
1199OlofsdotterAnna Katarina1791????
1200OlofsdotterAnna Katarina1846-08-27BjörnaKärrsjö
1201OlofsdotterAnna Katarina1851-07-05Umeå landsRöbäck
1202OlofsdotterAnna Katarina1829-11-01BurträskBurträsk
1203OlofsdotterAnna Katarina1841-11-19LövångerVebomark
1204OlofsdotterAnna Katarina1843-12-19Umeå landsRöbäck
1205OlofsdotterAnna Katarina1825-11-14ArnäsSmedsbyn
1206OlofsdotterAnna Katarina1851-11-01AnundsjöPengsjö
1207OlofsdotterAnna Katarina1808-07-28Umeå landsGubböle
1208OlofsdotterAnna Katarina1812-09-10Umeå landsBullmark
1209OlofsdotterAnna Katarina1863-11-05AnundsjöBrattsjö
1210OlofsdotterAnna Katarina1818-12-28DegerforsRödå
1211OlofsdotterAnna Katarina1848-08-11BjörnaBjörnsjö
1212OlofsdotterAnna Katarina1809-09-02Umeå landsHössjö
1213OlofsdotterAnna Katarina1779-06-28BygdeåBobacken
1214OlofsdotterAnna Katarina1799Skog (Y)Gallsäter
1215OlofsdotterAnna Katarina1812-08-09NorsjöHemmingen
1216OlofsdotterAnna Katarina1810-04-29FjällsjöOrrnäs
1217OlofsdotterAnna Katarina1851-04-13SidensjöSkureå
1218OlofsdotterAnna Katarina1833-01-13BurträskBygdsiljum
1219OlofsdotterAnna Katarina1816-06-08LövångerSvarttjärn
1220OlofsdotterAnna Katarina1813-07-27NorsjöSvansele
1221OlofsdotterAnna Katarina1843-01-11SjälevadSörvåge
1222OlofsdotterAnna Katarina1816-10-08TåsjöHoting
1223OlofsdotterAnna Katarina1798-10-08TåsjöSkansnäset
1224OlofsdotterAnna Katarina1798-11-14Skellefteå landsBastuträsk
1225OlofsdotterAnna Katarina1790-01-18BygdeåBäck
1226OlofsdotterAnna Katarina1816-02-16BygdeåGullmark
1227OlofsdotterAnna Katarina1772-10-10Skellefteå landsKågeträsk
1228OlofsdotterAnna Katarina1837-10-17NysätraHertsånger
1229OlofsdotterAnna Katarina1841-09-12LövångerSelet
1230OlofsdotterAnna Katarina1801-11-20NysätraHertsånger
1231OlofsdotterAnna Katarina1853-10-11DoroteaRisbäck
1232OlofsdotterAnna Katarina1816-09-01Skellefteå landsBurvik
1233OlofsdotterAnna Katarina1873-10-10Umeå landsLångviken
1234OlofsdotterAnna Katarina1865-02-10Umeå landsErsmark
1235OlofsdotterAnna Katarina1840-12-24Umeå landsBjenberg
1236OlofsdotterAnna Katarina1837-01-21VilhelminaBäsksele
1237OlofsdotterAnna Katarina1810-02-10NysätraGunsmark
1238OlofsdotterAnna Katarina1811-03-30NysätraHörnäs
1239OlofsdotterAnna Katarina1824-05-13NysätraKålaboda
1240OlofsdotterAnna Katarina1847-05-25Umeå landsStöcksjö
1241OlofsdotterAnna Katarina1850-11-18NysätraBrände
1242OlofsdotterAnna Katarina1830-06-05Umeå landsInnertavle
1243OlofsdotterAnna Katarina1821-09-06Umeå landsInnertavle
1244OlofsdotterAnna Katarina1881-11-24LångseleLångsele
1245OlofsdotterAnna Katarina1847-12-05Umeå landsFjällholm
1246OlofsdotterAnna Katarina1844-04-22NordmalingKlöse
1247OlofsdotterAnna Katarina1805-09-16NordmalingSunnansjö
1248OlofsdotterAnna Katarina1793-04-17ArnäsSillviken
1249OlofsdotterAnna Katarina1814-01-15BjurholmBjurholm
1250OlofsdotterAnna Katarina1817-09-21BjurholmBjurholm
1251OlofsdotterAnna Katarina1826-07-23GrundsundaBanafjäl
1252OlofsdotterAnna Katarina1788-12-08NordmalingHummelholm
1253OlofsdotterAnna Katarina1821-03-24DoroteaGranliden
1254OlofsdotterAnna Katarina1811-03-22NordmalingAspeå
1255OlofsdotterAnna Katarina1827-12-22NordmalingBrattfors
1256OlofsdotterAnna Katarina1799-03-26ArnäsBrösta
1257OlofsdotterAnna Katarina1843-09-13VännäsBjörnlandsbäck
1258OlofsdotterAnna Katarina1810-03-02ArnäsKarlsviken
1259OlofsdotterAnna Katarina1806-05-13NordmalingJärnäs
1260OlofsdotterAnna Katarina1788-02-29NordmalingBredträsk
1261OlofsdotterAnna Katarina1835-12-08BjurholmBracksele
1262OlofsdotterAnna Katarina1826-11-23NordmalingHallen
1263OlofsdotterAnna Katarina1843-05-24NordmalingTorrböle
1264OlofsdotterAnna Katarina1778-12-30Umeå landsKlabböle
1265OlofsdotterAnna Katarina1830-05-10GrundsundaNyland
1266OlofsdotterAnna Katarina1836-08-30BjurholmBjurholm
1267OlofsdotterAnna Katarina1787-01-18NordmalingLögdeå
1268OlofsdotterAnna Katarina1827-05-02BjurholmBjörknäs
1269OlofsdotterAnna Katarina1849-11-23NordmalingBjerten
1270OlofsdotterAnna Katarina1810-01-01GrundsundaUtås
1271OlofsdotterAnna Katarina1840-10-12BjurholmKarlsbäck
1272OlofsdotterAnna Katarina1820-05-22GrundsundaFanby
1273OlofsdotterAnna Katarina1806-08-31ArnäsSalberg
1274OlofsdotterAnna Katarina1791-03-14ArnäsArnäs
1275OlofsdotterAnna Katarina1827-11-28BjörnaGideå
1276OlofsdotterAnna Katarina1804-01-24GrundsundaHusum
1277OlofsdotterAnna Katarina1863-04-30VännäsÖstansjö
1278OlofsdotterAnna Katarina1823-07-04BjörnaGideå
1279OlofsdotterAnna Katarina1802-11-23NordmalingDjupsjö
1280OlofsdotterAnna Katarina1798-12-19NordmalingLånged
1281OlofsdotterAnna Katarina1791-01-23NordmalingGräsmyr
1282OlofsdotterAnna Katarina1820-07-10NordmalingLevar
1283OlofsdotterAnna Katarina1807-05-19Umeå landsÖverRödå
1284OlofsdotterAnna Katarina1779-06-02Umeå landsBäcken
1285OlofsdotterAnna Katarina1812-03-10Umeå landsGubböle
1286OlofsdotterAnna Katarina1836-12-21NordmalingLedusjö
1287OlofsdotterAnna Katarina1792-01-26BygdeåRobertsfors
1288OlofsdotterAnna Katarina1817-06-16ArnäsBygdom
1289OlofsdotterAnna Katarina1781-12-19NordmalingHörnsjö
1290OlofsdotterAnna Katarina1830-09-23ArnäsTorsböle
1291OlofsdotterAnna Katarina1823-12-16ArnäsVästerLandsjö
1292OlofsdotterAnna Katarina1855-02-09ArnäsUtanlandsjö
1293OlofsdotterAnna Katarina1857-03-29VännäsLångnäs
1294OlofsdotterAnna Katarina1790-02-18Umeå landsBaggböle
1295OlofsdotterAnna Katarina1776-12-15DegerforsGranön
1296OlofsdotterAnna Katarina1791-03-14BurträskBrännforssund
1297OlofsdotterAnna Katarina1802-08-23Umeå landsÅkertjärn
1298OlofsdotterAnna Katarina1831-02-02GideåFlygsjö
1299OlofsdotterAnna Katarina1798FredrikaLögda
1300OlofsdotterAnna Katarina1803-12-16ArnäsLomviken
1301OlofsdotterAnna Katarina1853-03-28GideåFlärke
1302OlofsdotterAnna Katarina1821-02-10BjörnaGideå
1303OlofsdotterAnna Katarina1773-04-15NordmalingLånged
1304OlofsdotterAnna Katarina1832-08-16GideåByviken
1305OlofsdotterAnna Katarina1810-01-05DegerforsGranön
1306OlofsdotterAnna Katarina1797-01-23DegerforsNorrliden
1307OlofsdotterAnna Katarina1862-11-23SkorpedHolm
1308OlofsdotterAnna Katarina1791SorseleKuorrokveik
1309OlofsdotterAnna Katarina1894-04-01AnundsjöRisbäck
1310OlofsdotterAnna Katarina1813-10-30VilhelminaVilhelmina
1311OlofsdotterAnna Katarina1816-01-13AnundsjöMellansel
1312OlofsdotterAnna Katarina1841-10-04Umeå landsGubböle
1313Olofsdotter