Kr������������������������������������������������������ken - Register
Här kan du gratis söka i Norrlands största relationsdatabas
KRÅKEN
 

Efternamn:
\ A B C D E F G H I J K L M N O
P0 P1 P2 P3
Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö

Register: P
Nr Efternamn Förnamn Datum Försam Adress
1PaananenFanny Maria1915-08-28FinlandFinland
2PaavolaFritz Åke1944-05-03Umeå stadsBB
3PaavolaFrtiz Isak1919-11-23ÖvertorneåÖvertorneå
4PahlbergFrans Herman1846-04-17Skellefteå landsSkellefteå land
5PahlbergGösta Herman1907-03-24SävarSävar
6PahlbergJohan Erik1814-12-04SkönSkön
7PahlbergJohanna Charlotta1842-11-09SkönSkön
8PahlsbergAlma Maria1888-11-10ByskeÅbyn
9PajalaAlbin Evert1909-05-03AnundsjöAnundsjö
10PajalaAlexandra Josefina1897-09-12NorrbottenKarl Gustav
11PajalaEdvin Gustav1915-03-08VännäsVännäs
12PajalaEijnar Abila1904-11-22NorrbottenKarl Gustav
13PajalaHelga Ingeborg1913-02-10AnundsjöBredbyn
14PajalaHulda Maria1917-04-25AnundsjöNäs
15PajalaIngeborg1910-11-08AnundsjöNäs
16PajalaKarl Bruno1928-12-01NordmalingNyåker
17PajalaKarl Hjalmar1901-05-16NorrbottenKarl Gustav
18PajalaKarl Lennart1929-11-21RobertsforsRobertsfors
19PajalaSigne Johanna1918-02-08HörneforsHörnefors sulfitfabrik
20PajalaTeresia Amalia1898-10-10NorrbottenKarl Gustav
21PajalaVerner1907-08-02NorrbottenKarl Gustav
22PajalaViktor Vilhelm1906-06-06NorrbottenKarl Gustav
23Pajala JosefinasdotterSandra Karolina1878-11-07NorrbottenKarl Gustav
24PalbergKristina Johanna1816-08-03SättnaSättna
25PalenMargareta Kristina1887-10-17LångseleLångsele
26Palin?Per Johan1913-12-26Gävleborg Färila
27Palin?Stig Anders Håkan1940-01-25Umeå landsTegs municip
28PalinerGustav Emil1874-06-11ÖverluleåBoden
29PallinAlbert Edvard1920-08-11ÅseleÅsele
30PallinAnders1861-04-13Malmöhus länÖstra Karlsby
31PallinAnna1884-04-14AnundsjöRisbäck
32PallinAstrid1910-10-15AnundsjöBredbyn
33PallinAstrid Elisabet1905-11-09LundLund
34PallinBror Valfrid1887-05-21MultråMångrav
35PallinDagmar Linnea1901-08-25NordmalingLevar
36PallinEbba Lovisa Matilda1899-12-13NordmalingLevar
37PallinEdit1909-08-28AnundsjöBredbyn
38PallinErik Albert1879-07-11MultråMångrav
39PallinErik Karl Fredrik1912-01-12ÅseleÅsele
40PallinFrida Kristina1912-12-07ÅseleÅsele
41PallinGully Ingeborg1896-09-28NordmalingLevar
42PallinGustav Adolf1897-10-14NordmalingLevar
43PallinHjalmar Andreas1895-09-11NordmalingLevar
44PallinIngeborg1914-03-13ÅseleÅsele
45PallinJohanna1904-08-20AnundsjöRisbäck
46PallinKarl Adolf1909-01-05AnundsjöBredbyn
47PallinKarl Fredrik1933-05-29DoroteaDorotea
48PallinKarl Magnus1898-10-01NordmalingLevar
49PallinKarl Vilhelm1902-12-20NordmalingLevar
50PallinKnut1900-09-05AnundsjöBredbyn
51PallinKristina1890-10-04AnundsjöRisbäck
52PallinNils1854-03-17MultråBjursta
53PallinNils Gunnar1916-03-24ÅseleÅsele
54PallinOla1911-08-26GideåNorrgidsjö
55PallinOla1917-09-03GideåNorrgidsjö
56PallinOlof1814-01-26TorsåkerRogesta
57PallinOlof1847-03-10MultråBjursta
58PallinOlof Edvard1876-04-05MultråMångrav
59PallinPer1844-04-12MultråMultrå
60PallinRagnild Gunborg Zenobia1902-03-03TimråTimrå
61PallinRut1914-05-04GideåNorrgidsjö
62PallinSally1902-09-01GideåNorrgidsjö
63PallinSven Robert1917-12-31ÅseleÅsele
64PallinUlla Solveg Margareta1939-02-01ÅseleMunicip
65Pallin MikaelssonErik Paulinus1871-06-23ÅseleYtterrissjö
66Pallin OlofssonPer1772-08-03SångaPara
67Pallin PerssonKarl Gustav1873-04-06OvansjöOvansjö
68Pallin RobinssonNils Robert1881-02-29MultråMångrav
69Pallin SvenssonBrita1897-11-07AnundsjöRisbäck
70Pallin SvenssonIngeborg1892-10-03AnundsjöRisbäck
71Pallin SvenssonKatarina1894-11-16AnundsjöRisbäck
72Pallin SvenssonMaria1902-08-17AnundsjöRisbäck
73Pallin SvenssonMärta1886-04-01AnundsjöRisbäck
74Pallin SvenssonSalomon1899-12-26AnundsjöRisbäck
75Pallin SvenssonSigrid1904-08-20AnundsjöRisbäck
76Pallin SvenssonSven1888-07-29AnundsjöRisbäck
77Pallin SvenssonSven1827-05-11AnundsjöRisbäck
78Pallin SvenssonSven1856-06-25AnundsjöRisbäck
79PalmAlexander Erik George1888-09-06Michigan (USA)Cadillac
80PalmAnder Emanuel1925-03-30NysätraKlintsjön
81PalmAnders1810-11-09GideåGideå bruk
82PalmAnders1824-04-07BygdeåHögfors
83PalmAnders Olof Oskar1891-01-15NederkalixNederkalix
84PalmAnna Helena1815-03-07HögsjöUtansjö bruk
85Palmanna Ingeborg Sofia1901-06-27ArnäsJärved
86PalmAnton1854-12-30NysätraKrokvattnet
87PalmAstrid Nanna Johanna1929-11-27NysätraGunsmark
88PalmAugusta Emilia1888-03-24SkorpedSkorped
89PalmAxel Fritjof1903-03-11HallandMorup
90PalmBengt Rune1926-05-13NysätraKlintsjön
91PalmBenjamin1805-04-19BjuråkerStrömsbacka bruk
92PalmBertil Valter Rustan1907-10-25NordmalingNyåker
93PalmBrita Kristina1807 cirka????
94PalmBrita Märta1813-01-16HögsjöUtansjö bruk
95PalmBror Johan Bertil1906-10-15SävarSävar
96PalmDagne Paulina1923-03-05NysätraKlintsjön
97PalmEdit Maria1908-11-01NynäshamnÖstmo
98PalmElin Sofia1861-09-08LövångerSvarttjärn
99PalmElna Augusta1919-08-11NysätraKlintsjön
100PalmElof Oscar Valter1891-05-14Michigan (USA)Cadillac
101PalmElof Torsten1932-09-16NysätraKlintsjön
102PalmEmanuel Fredrik1829-07-05BjurholmNorrström
103PalmEmma Karolina1886-04-27SollefteåSollefteå
104PalmErik1831-03-19BygdeåHögfors
105PalmErik Gustav1856-07-02EskilstunaEskilstuna
106PalmErik Olof1876-04-14SävarSävar
107PalmErik Rudolf1904-10-23SävarSävar
108PalmFrans Edvard1885-07-05LångseleLångsele
109PalmFrans Edvin1885-07-05Kronobergs länSödra Sandsjö
110PalmFrans Herman1890-01-31SävarSävar
111PalmGurly Alexandra1917-07-21NysätraKlintsjön
112PalmGustav Arthur 1887-02-08Michigan (USA)Cadillac
113PalmGustav Otto1883-01-19SävarSävar
114PalmHilda Johanna1878-01-22SävarSävar
115PalmHjalmar1891-02-17BjörnaMattarbodum
116PalmHulda Karolina1876-01-13LövångerFjälbyn
117PalmIda Kristina1881-11-18Jämtlands länUndersåker
118PalmInga Cecilia1919-04-14Umeå landsBrattby
119PalmIngeborg Johanna1885-01-27SävarSävar
120PalmIvan Ossian1916-06-04NysätraKlintsjön
121PalmJohan1780-06-17HasseleFranshammar
122PalmJohan Alfred1868-11-26SävarTålsmark
123PalmJohan Axel1893-04-25TrehörningsjöJärnvägsstationen
124PalmJohan Harald1896-08-18NysätraGunsmark
125PalmJohan Lars1807-02-08BjuråkerStrömsbacka bruk
126PalmJohan Olof1865-12-02LövångerLövånger
127PalmJohan Petter1818-10-05BygdeåHögfors
128PalmJohanna Maria1879-08-13Kronobergs länSödra Sandsjö
129PalmJonas Anton1817-07-24BygdeåSjulsmark
130PalmJonas Herman1880-07-12SävarSävar
131PalmKarl Edvard1898-02-12Skaraborgs länSkaraborgs län
132PalmKarl Gunnar1920-06-22NysätraGunsmark
133PalmKarl Johan1873-04-21SävarSävar
134PalmKarl Johan1874-10-02SävarSävar
135PalmKarl Leo1888-07NysätraHolvattnet
136PalmKarl Oskar1897-12-02NysätraGunsmark
137PalmKarl Oskar1880 cirkaGävleGävle
138PalmKarl Robert1871-07-06SävarTålsmark
139PalmKatarina Lovisa1826-11-01BygdeåHögfors
140PalmKristina Katarina1802-06-15BjuråkerStrömbacka
141PalmKurt Emil1932-11-15NysätraGunsmark
142PalmLaHarald1930-11-18NysätraGunsmark
143PalmLars Ossian1884-05-08NysätraHolvattnet
144PalmLeif Olof Ragnvald1945-05-11VaggerydVaggeryd
145PalmMargareta Katarina1821-06-07BygdeåHögfors
146PalmMargareta Sofia1829-08-03BygdeåHögfors
147PalmMargit Elisabet1913-08-17Gävle StadGävle
148PalmMargit Elvira1904-10-11VästernorrlandSjälevad
149PalmMaria Margareta1801-04-29BjuråkerStrömbacka
150PalmMaria Margareta1808????
151PalmMaria Margareta1799-06-30HarmångerStröms bruk
152PalmOlof1835-03-23BygdeåHögfors
153PalmOlof Magnus1869-09-02SävarSävar
154PalmPer1774-11-30HarmångerStröms bruk
155PalmPer Anton1887-05-10NysätraHolvattnet
156PalmPer Ludvig1871-04-11SävarSävar
157PalmPer Olof1922-05-05NysätraKlintsjön
158PalmPer Olof1812-03-29RobertsforsRobertsfors
159PalmPer Olof1826-03-08Umeå landsVästerhiske
160PalmPer Olof1804-10-21HasseleaFranshammars bruk
161PalmRagnar1889-07-06VisbyVisby
162PalmRut Gördis Elvira1924-06-16NysätraKlintsjön
163PalmSara Elisabet1817-04-06HögsjöUtansjö bruk
164PalmSelma Eleonora1903-06-07VännäsNyby
165PalmSiri Johanna1909-04-02SävarSävar
166PalmSofia Maria1883-12-03Gävleborgs länSejestad
167PalmSven Artur1915-05-28NysätraKlintsjön
168PalmUlrika Kristina1827-12-29BygdeåHögfors
169PalmVera Astrid Ingeborg1909-09-12NordmalingNyåker
170Palm AbrahamssonJohan Petter1786-02-01Umeå stadUmeå stad
171Palm HanssonDaniel Albert1875-04-06ÅseleYxsjö
172Palm IsakssonSven Johan1857-07-27Kronobergs länSkatelöf
173Palm JohansdotterAnna Magdalena1823-02-11BygdeåHögfors
174Palm LarssonJohan1854-04-03Kronobergs länVäckelsång
175Palm LarssonJohan Anton1855-02-26BygdeåKorssjön
176Palm OlssonNils1867-10-20MalmöhusEskilstorp
177Palm PersdotterHelena1828-07-30VärmlandNors församling
178Palm PersdotterHild Augusta1861-09-19Kronobergs länSödra Sandsjö
179Palm PersdotterHilda Augusta1861-09-19Kronobergs länSödra Sandsjö
180Palm SvenssonKarl Johan1881-03-18LövångerKåsböle
181PalmbergAlma Katrina1899-01-27NordmalingBredvik
182PalmbergAnders1874-01-19DegerforsRödå
183PalmbergAnna Adele1899-08-05NordmalingBredvik
184PalmbergAnna Regina1893-05-16NordmalingBredvik
185PalmbergBror Gunnar1894-11-04NordmalingBredvik
186PalmbergFrida Albertina Mariana Charlotta1891-12-02Skorped
187PalmbergHanna Vilhelmina1893-03-30Umeå landsVästerå
188PalmbergHildur Adelina1890-04-28NordmalingBredvik
189PalmbergHjalmar1895-11-14NordmalingBredvik
190PalmbergJohan1900-10-15NordmalingBredvik
191PalmbergJonas1857-08-06NordmalingBredvik
192PalmbergJonas Valentin1889-08-05NordmalingBredvik
193PalmbergKlas1897-12-07NordmalingBredvik
194PalmbergLinda Viktoria1891-10-02NordmalingBredvik
195PalmbergNanny Henrietta1892-12-27NordmalingBredvik
196PalmbergNils August1856-04-16NordmalingBredvik
197PalmbergNils Henrik1891-11-14NordmalingBredvik
198PalmbergOskar1900-10-15NordmalingBredvik
199PalmbergRikard1900-10-15NordmalingBredvik
200PalmbergViktor1890-08-09NordmalingBredvik
201PalmboAnna Margareta1945-05-22ÅseleÅsele
202PalmboArne1916-02-12BjurholmBalfors
203PalmboEva Birgitta1942-10-02ÅseleÅsele
204PalmboHans Sven Arne1950-09-17ArnäsArnäs
205PalmboLars Erik Jakob1953-07-19ArnäsArnäs
206PalmborgNaina Martina Linne 1903-02-22SödertäljeSödertälje
207PalmborgUlrika Eleonora1782
208PalmerAnders Harald1906-03-01NederkalixNederkalix
209PalmerAugust Kristian1876-11-13SolnaSolna
210PalmerElsa Lovisa1892-05-08SjälevadSjälevad
211PalmerEmmy Teresia1899-09-13AnundsjöNäs
212PalmerErik1866-03-05GrundsundaHusum
213PalmerErik Hjalmar1895-06-17AnundsjöNäs
214PalmerGöta Maria1913-05-03ÖverluleåÖverluleå
215PalmerHelga1901-02-14AnundsjöNäs
216PalmerIngrid Elisabet1911-09-25ÖverluleåÖverluleå
217PalmerJohan Rudolf1898-05-06AnundsjöNäs
218PalmerJohan Rudolf1897-01-17AnundsjöNäs
219PalmerJohn Torsten1915-05-13VäxjöVäxjö
220PalmerKarl Adolf1894-01-28AnundsjöNäs
221PalmerKnut Valentin1908-03-20AnundsjöVästerfanbyn
222PalmerMärta Kristina1909-06-06Över LuleåÖver Luleå
223PalmerNanny Matilda1889-07-27SjälevadSjälevad
224PalmerSven Alfred1924-02-12BjörnaBjörna
225Palmer AnderssonJohan Alfred1874-11-21Jämsjö (K)Jämsjö
226PalmerantzAstrid Ingegärd Cecilia1879-02-21Kopparbergs länSäter
227PalmgrenAlma Viola Yngegärd1906-11-24DegerforsAborrtjärn
228PalmgrenAnders1882-12-19HolmönHolmön
229PalmgrenAnders Aron1824-04-14NordmalingBredvik
230PalmgrenAnna Karolina1861-01-05LuleåLuleå
231PalmgrenAnna Lovisa1853-01-14NordmalingBredvik
232PalmgrenAnton1855-04-12NordmalingBredvik
233PalmgrenAstrid Maria1909-01-15NorsjöNorsjö
234PalmgrenAurora Adolfina1903-02-23Umeå landsBjenberg
235PalmgrenAxel Henrik1858-07-19LuleåLuleå
236PalmgrenBengt Edvard1905-02-19SorseleNyhem
237PalmgrenBengt Vilhelm1918-03-21HolmönHolmön
238PalmgrenBetty Aurora1897-03-13DegerforsAborrtjärn
239PalmgrenBirger Severin1935-07-08NordmalingBredvik
240PalmgrenDagny Maria1904-02-29DegerforsAborrtjärn
241PalmgrenDaniel1862-02-07NordmalingBredvik
242PalmgrenDavid Rudolfi1927-05-12DegerforsAborrtjärn
243PalmgrenEbba Davida1914-03-12SorseleNyhem
244PalmgrenEbba Lovisa1913-09-20HolmönHolmön
245PalmgrenEdvard Alexander1879-07-15LyckseleLycksele
246PalmgrenElisabet Yvonne1934-12-16Umeå landsVästerhiske
247PalmgrenEllen Paulina1911-01-25SorseleNyhem
248PalmgrenElmer Gotthard1880-11-26LyckseleKyrkbyn
249PalmgrenElmer Hilding1918-08-15DegerforsÖsterbäck
250PalmgrenElsa Maria Adele1916-11-21Karl GustavKarl Gustav
251PalmgrenElsi Gunhild Eufrosyna1924-02-27NordmalingMunicipalsam.
252PalmgrenElsy Irene Marie1927-05-25DegerforsDegerfors
253PalmgrenElsy Martina1921-07-24SorseleNyhem
254PalmgrenEmilia Eufrosyna1889-12-19NordmalingVallen
255PalmgrenEmma1860-11-04NordmalingBredvik
256PalmgrenEmma Katarina1890-11-15NordmalingBredvik
257PalmgrenEngla Akvelina1893-04-12DegerforsRambo
258PalmgrenErik Martin1887-11-26StockholmJohannes
259PalmgrenErnst1901-09-28NordmalingNorrbyn
260PalmgrenErnst Gunnar1913-02-02DegerforsÖsterbäck
261PalmgrenErnst Rikard1891-03-01EdeforsKrokfors
262PalmgrenGabriel Petter1833-04-19LövångerLövånger
263PalmgrenGeorg Alexius1917-02-09DegerforsÖsterbäck
264PalmgrenGerd Majbritt1928-08-03DegerforsRambo
265PalmgrenGerda1911-09-02DegerforsÖsterbäck
266PalmgrenGerhard Mauritz1915-02-07DegerforsÖsterbäck
267PalmgrenGunhild Ingegärd1920-07-07DegerforsÖsterbäck
268PalmgrenGustav Anshelm1911-09-14HolmönHolmön
269PalmgrenGärde Milton Rudolfi1918-03-12DegerforsAborrtjärn
270PalmgrenGösta Valdemar1926-10-13DegerforsAborrtjärn
271PalmgrenHerman1896-12-30VännäsVännäs
272PalmgrenHilma Amanda1887-12-01DegerforsRambo
273PalmgrenHolger Valdemar1901-07-14DegerforsAborrtjärn
274PalmgrenIda Karin Ingeborg1919-09-13Neder TorneåNeder Torneå
275PalmgrenIda Matilda1860-01-31MotalaMotala
276PalmgrenInga Ansy Elisabet1926-01-22DegerforsRambo
277PalmgrenIngrid Maud Yvonne1924-06-11DegerforsAborrtjärn
278PalmgrenIvan Harry Erling1925-09-09DegerforsAborrtjärn
279PalmgrenJohan1888-09-23NordmalingBredvik
280PalmgrenJohan Albin Martin1886-03-01Haverö (Y)Haverö
281PalmgrenJohanna Kristina1849-09-05NordmalingBredvik
282PalmgrenJonas1879-08-04Umeå landsAnsmark
283PalmgrenJonas Folke Adolfos1906-03-18Umeå landsBjenberg
284PalmgrenJonas Otto1916-02-11HolmönHolmön
285PalmgrenKally Ingeborg1916-11-23SorseleNyhem
286PalmgrenKarin Vilhelmina1919-06-10SorseleNyhem
287PalmgrenKarl1900-03-29NordmalingNorrbyn
288PalmgrenKarl Anshelm1882-05-18DegerforsEkorrsele
289PalmgrenKarl Edvard1876-02-01NorsjöKarlberg
290PalmgrenKarl Hjalmar1907-12-12HolmönHolmön
291PalmgrenKarl Johan Åke1916-11-23SorseleNyhem
292PalmgrenMagnus1898-06-10DegerforsAborrtjärn
293PalmgrenMajLis Margareta1928-08-25NordmalingLögdeå
294PalmgrenMargareta Vilhelmina1809-12-25JukkasjärviJukkasjärvi
295PalmgrenMargit Gunborg Hildegard1921-07-19Neder TorneåNeder Torneå
296PalmgrenMatilda Erika1835-05-16LövångerLövånger
297PalmgrenMimmi Alice1907-04-05SorseleNyhem
298PalmgrenNanny Karolina1881-11-10NordmalingHåknäs
299PalmgrenNikolina Eufrosyna Matilda1884-09-18DegerforsRambo
300PalmgrenNils Lennart Tage1915-09-21StockholmBrännkyrka
301PalmgrenOtto1857-07-27NordmalingBredvik
302PalmgrenPer1850-09-02NordmalingBredvik
303PalmgrenPer Efraim1822-08-13NordmalingBredvik
304PalmgrenRubi Märta Marianne1923-03-10DegerforsAborrtjärn
305PalmgrenRut1898-09-03NordmalingNorrbyn
306PalmgrenSaga Adela1909-10-15HolmönHolmön
307PalmgrenSamuel Vitalis Alexius1912-01-03RobertsforsRobertsfors
308PalmgrenSigurd Villner1928-10-14NordmalingBredvik
309PalmgrenSofia Karolina1807-05-05JukkasjärviJukkasjärvi
310PalmgrenStig Holger Arne1914-03-30StockholmBrännkyrka
311PalmgrenStig Ingvar Martin1923-11-20VännäsMunicip
312PalmgrenSvea Ingegärd1908-08-21Umeå landsStröm
313PalmgrenTeodor1866-10-07ÖverLuleåSävast
314PalmgrenValborg Maria1901-07-27Luleå domkyrkLuleå domkyrk
315PalmgrenViktor1896-09-21NordmalingBredvik
316Palmgren JohanssonAgnes Sally Hildegard1905-07-22DegerforsAborrtjärn
317Palmgren JohanssonMagnus1871-07-06DegerforsManilla
318Palmgren JonssonAnders1774-05-09NordmalingBredvik
319Palmgren JonssonJonas1866-03-03Umeå landsBjenberg
320Palmgren JonssonPer1782-03-02NordmalingBredvik
321Palmgren OlofssonNils1853-10-31DegerforsStenträsk
322Palmgren PerssonJonas1817-09-12NordmalingBredvik
323PalmkvistBertil Gustav Eugen1921-09-24TrehörningsjöKarlsviken
324PalmkvistElin Linea1903-01-02NordmalingHörnsjö
325PalmkvistErnst1900-05-06SollefteåSollefteå
326PalmkvistGreta Sofia1903-05-02SjälevadSjälevad
327PalmkvistJohan1876-09-03MoGottne
328PalmkvistJohan Gustav1894-12-20SjälevadHörnett
329PalmkvistKristina1870-11-07NordmalingHåknäs
330PalmkvistMargit Maria1919-05-23TrehörningsjöKarlsviken
331Palmkvist OlofssonErik Axel1867-10-29NordmalingHyngelsböle
332PalmqvistAda Cecilia1903-12-01DoroteaLavsjö
333PalmqvistAnders1841-05-09Liden (Y)Liden
334PalmqvistAnna Linnea1906-11-29AnundsjöMellansel
335PalmqvistBo Ossian1906-01-31DoroteaLavsjö
336PalmqvistBror Adolf1899-04-02GöteborgHaga
337PalmqvistEdit Kristina Laura1896-04-18DoroteaLavsjö
338PalmqvistErnst1900-05-06SollefteåSollefteå
339PalmqvistErnst Åke1924-07-24ÅseleTorvsjö
340PalmqvistFrida Olivia1886-07-07TåsjöTåsjö
341PalmqvistGreta Sofia1897-11-14DegerforsDegerfors
342PalmqvistGösta Petrus1895-02-20DegerforsDegerfors
343PalmqvistHarry Hilding Bengt1911-03-21DegerforsEkträsk
344PalmqvistIda Johanna1886-05-05TåsjöTåsjö
345PalmqvistIvan Ragnvard Ernstfrid1899-08-02DoroteaLavsjö
346PalmqvistJohanna Karolina1865-02-18DegerforsPetisträsk
347PalmqvistJohanna Matilda1893-03-11SjälevadSjälevad
348PalmqvistKarl Gösta Gunnar1928-08-07ÖrnsköldsvikÖrnsköldsvik
349PalmqvistKarl Helmer1897-10-16DoroteaLavsjö
350PalmqvistMärta Ingeborg1905-01-10Älvsborgs länSundels-Ryr
351PalmqvistOlof Anton1901-10-08DoroteaLavsjö
352PalmqvistOlof Johan1857-04-17StugunStugun
353PalmqvistOlof Petter1868-12-02TåsjöValån
354PalmqvistPer Olof1835-10-17RamseleLövlund
355PalmqvistPer Olof1867-02-05RamseleNordantjäl
356PalmqvistSara Katarina1872-05-03TåsjöSkänknäsberget
357PalmqvistStaffan Johannes1899-08-03DegerforsDegerfors
358PalmqvistSven Fredrik1896-06-08DegerforsDegerfors
359Palmqvist HenningssonSven Johan1844-08-02TåsjöGranberget
360Palmqvist JohanssonPer1861-03-17NordmalingHåknäs
361Palmqvist OlofssonJohan1876-09-03MoSkortsjö
362PaloAnn-Kristin Birgitta1955-06-12StockholmEngelbrekt
363PaloLinda Maria Anette1974-08-09HuddingeHuddinge
364Pamp MattssonErik1780-05-08LövångerVebomark
365Pantsi SjulssonSjul1796-07-23SorseleVapsten
366ParatAnna Charlotta1800-06-15FellingsbroFinåkers bruk
367ParatErik1801-05-15FellingsbroFinåkers bruk
368ParatJohanna1771NoraNora
369ParatKatarina Sofia1803-07-08FellingsbroFinåkers bruk
370ParkenDajsy Lilian1921-06-05NordmalingBrattsbacka
371ParkénAgneta Birgitta Maria1961-01-09NordmalingGräsmyr
372ParkénErik Valdur1894-12-09NordmalingGräsmyr
373ParkénGreta Linnea Maria1923-09-30NordmalingGräsmyr
374ParkénHans Erik Lennart1927-10-06NordmalingGräsmyr
375ParkénTorvald1955-05-17NordmalingGräsmyr
376ParkkinenIngrid Magdalena1910-07-22NordmalingLögdeå
377ParkkinenIsak Alexander Johan1873-09-13FinlandDragsfjärd
378ParkoAgnes Birgitta1940-01-11ÅseleTallnäs
379ParkoVenny Elisabet1904-04-13FinlandNedervetil
380ParkvallArtur Edvard1902-09-17ÅseleAlmsele
381ParkvallCecilia Birgitta Monika1937-04-24ÅseleMunicip
382ParkvallErik Östen1906-05-05ÅseleAlmsele
383ParkvallFolke Sören1909-10-23ÅseleAlmsele
384ParkvallGöta Margareta1908-04-05ÅseleAlmsele
385ParkvallLars Erik Göran1933-07-27ÅseleAlmsele
386ParkvallSverker Hans Östen1939-03-25ÅseleMunicip
387ParkvallUlf Sören1939-07-04ÅseleMunicip
388PartanenToini Marja1915-04-06FinlandFinland
389PaulsdotterAgda Kristina Iduna1889-06-28ÅseleÖverrissjö
390PaulsdotterAgnes Valborg Konkordia1885-02-18ÅseleÖverrissjö
391PaulsdotterAlma Kristina Iduna1883-10-26ÅseleÖverrissjö
392PaulsdotterAmanda Elisabet1876-10-07NordmalingOrrböle
393PaulsdotterAnna1865-08-23NordmalingOrrböle
394PaulsdotterAnna Evelina1886-01-22ArnäsArnäs
395PaulsdotterAnna Kristina1873-07-28FredrikaLögda
396PaulsdotterAnna Lovisa Johanna1885-07-28ÅseleGafsele
397PaulsdotterAnna Maria1873-06-17VilhelminaBurgfjäll
398PaulsdotterAnna Theolinda1877-07-06ÅseleOxvattnet
399PaulsdotterAnna Viktoria1862-12-09FredrikaLögda
400PaulsdotterElin Agata Elisabet1888-05-23ÅseleGafsele
401PaulsdotterElisabet Teolinda1869-09-06FredrikaLögda
402PaulsdotterEllen Paulina1878-02-05FredrikaFjälltuna
403PaulsdotterEster Helena1890-12-17ArjeplogMavas
404PaulsdotterHelena1882-04-21VilhelminaBurgfjäll
405PaulsdotterHulda Maria1873-08-19ArnäsStröm
406PaulsdotterKatarina Johanna1842-04-28FredrikaBredträsk
407PaulsdotterKatarina Matilda1867-04-05FredrikaLögda
408PaulsdotterKristina Paulina1864-06-28FredrikaBacksjöliden
409PaulsdotterKristina Paulina Erika1879-02-15ÅseleGafsele
410PaulsdotterMaria Johanna1857-09-21FredrikaLögda
411PaulsdotterMaria Josefina1864-10-11LyckseleÅttonträsk
412PaulsdotterMaria Karolina1862-04-19FredrikaLögda
413PaulsdotterMartina Lovisa1864-09-16VilhelminaSjulsmark
414PaulsdotterMimmi Katarina Linnea1891-11-13ÅseleÖverrissjö
415PaulsdotterMärta Eulina1881-03-23Ed (Y)Ed
416PaulsdotterMärta Margareta1805-11-27Gudmundrå?Gudmundrå?
417PaulsdotterSara Karolina1860-05-16FredrikaLögda
418PaulsdotterTekla Antonia1865-02-15FredrikaLögda
419PaulsotterMärta Paulina1857-11-30FredrikaFredrika
420PaulssonAgnar Hildebrand1899-12-24VilhelminaGransjö
421PaulssonAgnes Eufemia Katarina1895-06-15VilhelminaGransjö
422PaulssonAlma Emelia1908-07-23NordmalingLevar
423PaulssonAnders Måns1881-11-20ArjeplogMavas
424PaulssonAnna Elonora1899-07-11GrundsundaGideåbacka
425PaulssonAnna Kristina Karolina1888-08-12VilhelminaGransjö
426PaulssonAnna Lisa Erika1916-10-27ÅseleGafsele
427PaulssonAnna Maria1919-07-04TrehörningsjöTrehörningsjö
428PaulssonAnna Maria1887-03-25FrostvikenRaukasjö
429PaulssonAnna Viktoria1890-10-12NordmalingBrattsbacka
430PaulssonAnny Emilia1903-09-16NordmalingBrattsbacka
431PaulssonArvid1872-04-28NordmalingOrrböle
432Paulsson Astrid Linnea1922-06-03VilhelminaVilhelmina
433PaulssonAugust Hjalmar1890-05-08GrundsundaFinna
434PaulssonAxel Ferdinand1908-04-11SorseleTjulträsk
435PaulssonBarbro Marianne1937-08-29Umeå landsÖverboda
436PaulssonBeda Emilia1897-08-19NordmalingBrattsbacka
437PaulssonBetta Linnea1902-05-13GrundsundaDombäck
438PaulssonBirger Gösta Mauritz1919-11-16VännäsNyby
439PaulssonBo Herbert1931-10-21Umeå landsÖverboda
440PaulssonBrita Margareta1942-09-10ÅseleLomsjö
441PaulssonBror Lage1925-03-23NordmalingLevar
442PaulssonDaniel August1858-09-12FredrikaLögda
443PaulssonEbba Belina1874-09-21FredrikaLögda
444PaulssonEdvard1874-04-08NordmalingOrrböle
445PaulssonElias Konstantin1905-06-15DoroteaLöfstrand
446PaulssonElis Kristoffer1902-12-24DoroteaOrmsjö
447PaulssonEllen Lovisa1915-12-20Skellefteå landsSkellefteå lands
448PaulssonElna Karolina1915-07-27NordmalingLevar
449Paulsson Elsa1919-08-03VilhelminaSjöberg
450PaulssonElsa Elonora1913-07-29NordmalingLevar
451PaulssonElsa Nia Paulina1905-09-07Umeå landsÖverboda
452PaulssonElvira Paulina1912-08-15Skellefteå landsSkellefteå lands
453PaulssonEmil Hjalmar1875-12-29FredrikaFjälltuna
454PaulssonErik Amandus1898-04-21VilhelminaSiksjönäs
455PaulssonErik Elof1884-05-16FredrikaKlippen
456PaulssonErik Gustav1880-10-18FredrikaFjelltuna
457PaulssonErik Gustav1858-10-14NordmalingOrrböle
458PaulssonErik Hagard1887-05-03ÅseleÖverrissjö
459PaulssonErik Manfred1900-03-04NordmalingBrattsbacka
460PaulssonErik Ossian1914-03-21ÅseleGafsele
461PaulssonErik Valdemar1928-05-09VilhelminaEriksberg
462PaulssonErik Viktor1913-02-26DoroteaLövstrand
463PaulssonEster Marianne1931-08-01SorseleGran
464PaulssonEugenia Maria1891-07-05ÅseleOxvattnet
465PaulssonEva Marianne1927-01-01TrehörningsjöTrehörningsjö
466PaulssonFritz Gustav1914-08-16Skellefteå landsSkellefteå lands
467PaulssonGerd Margit1925-04-15TrehörningsjöTrehörningsjö
468PaulssonGerda Augusta1880-01-03Örebro länGrythyttan
469PaulssonGottfrid1893-04-29Kristianstads länTräne
470PaulssonGullan Margit Linnea1920-12-22VännäsNyby
471PaulssonGustav Alfred1888-11-13NordmalingBrattsbacka
472PaulssonGustav Gottfrid1895-09-23NordmalingBrattsbacka
473PaulssonGustav Gottfrid1907-03-21NordmalingBrattsbacka
474PaulssonGustav Valfrid Valdemar1925-02-18LyckseleLycksele
475PaulssonHanna1880-03-15NordmalingOrrböle
476PaulssonHanna Matilda1892-11-04NordmalingBrattsbacka
477PaulssonHans Johan1868-02-04FredrikaTallberg
478PaulssonHelena Vilhelmina1889-05-26FrostvikenRaukasjö
479PaulssonHelga Olivia1901-09-14VilhelminaGransjö
480PaulssonHelge Eugen Napoleon1903-10-05GrundsundaGideåbacka
481PaulssonHenny Levina1925-09-06ÅseleGafsele
482PaulssonHildur Albertina Severina1891-10-23VilhelminaGransjö
483PaulssonHilma Lovisa1901-05-16GrundsundaDombäck
484PaulssonHulda Karolina1877-05-14FredrikaLögda
485PaulssonIda Johanna1906-09-19GrundsundaGideåbacka
486PaulssonInga Britt1929-11-28SorseleGran
487PaulssonJakob Hugo1897-03-27VilhelminaGransjö
488PaulssonJohan1860-11-06NordmalingOrrböle
489PaulssonJohan1857-09-26NordmalingOrrböle
490PaulssonJohan Ferdinand1893-04-02ArjeplogMavas
491PaulssonJohan Gottfrid1888-06-21ÅseleOxvattnet
492PaulssonJohan Gotthard1887-01-01NordmalingBrattsbacka
493PaulssonJon Gösta1922-06-02LyckseleVormträsk
494PaulssonJonas Hilding1908-02-20DoroteaLövstrand
495PaulssonJonas Hilmar1881-10-24ÅseleGafsele
496PaulssonJonas Kristoffer1880-03-15VilhelminaVästra Tåsjölandet
497PaulssonKarin Elisabet1918-12-01ÅseleGafsele
498PaulssonKarin Gudrun1921-02-01TrehörningsjöTrehörningsjö
499PaulssonKarl Aron Manfred1894-12-22Kristiansstads länHästsveda
500PaulssonKarl August1862-05-22NordmalingOrrböle
501PaulssonKarl Edvin1905-05-24NordmalingBrattsbacka
502PaulssonKarl Erik Stig1818-04-06MalmöMalmö
503PaulssonKarl Gunnar1932-06-06NordmalingLevar
504PaulssonKarl Hadar1926-05-21LyckseleLycksele
505PaulssonKarl Jonas1837-09-17FredrikaLögda
506PaulssonKarl Magnus1863-09-20NordmalingOrrböle
507PaulssonKarl Malte1907-11-28ÅseleGafsele
508PaulssonKarl Verner1911-07-19ÅseleGafsele
509PaulssonKarl Viktor Amandus1880-04-11ÅseleOxvattnet
510PaulssonKlara Maria Vilhelmina 1888-08-12VilhelminaGransjö
511PaulssonKnut Edvard1907-11-08BorgsjöAlby
512PaulssonKnut Torsten1936-03-03VilhelminaNästansjö
513PaulssonKristina Sofia1884-04-10FrostvikenOrrnäsfjäll
514PaulssonMaj Albertina1933-04-20SorseleGran
515PaulssonMatts Vilhelm1874-04-07ÅseleGafsele
516PaulssonMärta Paulina1912-11-18ÅseleGafsele
517PaulssonMärta Teresia Elisabet1910-04-28DoroteaLövstrand
518PaulssonNils Albert1897-01-15RestlöfÅkarp
519PaulssonNils Anton1889-10-05LångseleLångsele
520PaulssonNils Gottfrid1909-02-21NordmalingBrattsbacka
521PaulssonNils Paulinus1891-06-15FrostvikenRaukasjö
522PaulssonNils Petter1856-02-10FredrikaLögda
523PaulssonPaul Evert1930-03-25DoroteaLövstrand
524PaulssonPaulus Edvard1871-08-14FredrikaLögda
525PaulssonPer Gustav1892-12-19Kronoibergs länTingsås
526PaulssonPer Göran Napoleon1920-10-01Skellefteå landsSkellefteå lands
527PaulssonPer Hilding1909-09-28ÅseleGafsele
528PaulssonPer Hilmar1877-10-06ArnäsStröm
529PaulssonPer Runo1915-03-07DoroteaLövstrand
530PaulssonPetrus Ossian1883-03-25ÅseleGafsele
531PaulssonRolf Gunnar1942-04-07Umeå landsÖverboda
532PaulssonRut Ester1908-11-22ÅseleGafsele
533PaulssonSajda Ottilia1903-05-21Umeå landÖverboda
534PaulssonSalomon Vilhelm1843-11-24FredrikaFredrika
535PaulssonSelma Elisabet Hildegard1886-11-03FredrikaKlippen
536PaulssonSeth Vallentin1896-03-01VilhelminaHansbo
537PaulssonSiri Margareta1918-01-05TrehörningsjöTrehörningsjö
538PaulssonSivert Anders1911-10-03SorseleBertefjäll
539PaulssonStig Paul1930-06-05ÅseleLomsjö
540PaulssonSven Ivar1915-02-05LångseleLångsele
541PaulssonTea Amanda1909-06-01GrundsundaGideåbacka
542PaulssonTomas Hippotitus1877-08-13VilhelminaVästra Tåsjölandet
543PaulssonTyra Ester Kristina1933-10-04ÅseleÅsele
544PaulssonUmo Paul1935-01-13Umeå landsÖverboda
545PaulssonVivi Mari1928-11-16LyckseleTannsele
546PaulusdotterAgnes Maria1897-11-05VilhelminaRönnäs
547PaulusdotterAmanda Eurora Agata1887-05-16VilhelminaJärvsjö
548PaulusdotterAnna Augusta Agneta1887-01-21VilhelminaGransjö
549PaulusdotterAnna Karolina1865-07-28FredrikaTallsjö
550PaulusdotterAnna Karolina1888-04-04ÅseleLillögda
551PaulusdotterAnna Viktoria1892-10-11VilhelminaRönnäs
552PaulusdotterElin Maria1894-06-12VilhelminaRönnäs
553PaulusdotterErika Karolina1854-11-15FredrikaStrömbäck
554PaulusdotterEster Viktoria1885-03-11ÅseleLillögda
555PaulusdotterEva Karolina1874-09-08FredrikaViska
556PaulusdotterHilma Paulina1876-07-23ÅseleLillögda
557PaulusdotterIda Kristina1880-07-07VilhelminaRönnäs
558PaulusdotterKlara Gustava1869-02-06LyckseleÅttonträsk
559PaulusdotterLilly Kristina1889-12-19VilhelminaJärvsjö
560PaulusdotterNanny Lovisa1889-01-10VilhelminaRönnäs
561PaulusdotterSigrid Maria1882-01-17FrostvikenRaukasjö
562PaulussonAlexander Paulinus1896-01-17VilhelminaRönnäs
563PaulussonAnton1879-02-24GideåGideå bruk
564PaulussonArvid1879-02-24GideåGideå bruk
565PaulussonDaniel Leander1881-12-20VilhelminaRönnäs
566PaulussonErik Konrad1892-06-01ÅseleLillögda
567PaulussonErik Sigvard1925-10-22ÅseleLillögda
568PaulussonFrans Albert1879-02-22ÅseleLillögda
569PaulussonFrans Ossian1903-11-19ÅseleLillögda
570PaulussonHerta Marie1928-02-07ÅseleLillögda
571PaulussonJonas August1866-10-14LyckseleÅttonträsk
572PaulussonJonas Erik1859-01-22FredrikaTallsjö
573PaulussonJonas Robert1883-03-18VilhelminaRönnäs
574PaulussonKarl Albert1883-06-02ÅseleLillögda
575PaulussonKarl Erik1881-06-20ÅseleLillögda
576PaulussonLovisa Eufrosyna1885-01-01VilhelminaRönnäs
577PaulussonPaulus Daniel1861-07-15FredrikaTallsjö
578PaulussonPaulus Erik1860-12-09FredrikaLögda
579PauvilaSaria Kyllilkki1919-01-06FinlandFinland
580PearsonEllen Rosalie 1891-07-12Montana (USA)Helena
581PearsonFrank Edmund 1893-03-31Washington (USA)Spokane
582PearsonGeorge Oscar Eugene 1895-02-22Washington (USA)Spokane
583PearsonMae Hildegarde 1899-05-22Washington (USA)Spokane
584PedersdotterBrita Margareta1871-07-08RamseleRamsele
585PedersdotterHilda Petrina1909-07-10TärnaJoeström
586PedersdotterInga Maria1901-03-31HemnesStrömsnes
587PedersdotterIngrid1865-01-18RamseleSandviken
588PedersdotterKristina1863-07-17RamseleSandviken
589PedersdotterPaulina1856-03-01Norge
590PedersenAnna Maria1891-03-06NorgeBodö
591PedersenAnna Valborg1911-03-01TöreTöre
592PedersenEbba Elisabet1909-08-04TöreTöre
593PedersenEdvin Hilding1914-08-13ÖvertorneåÖvertorneå
594PedersenEdvin Parelius1874-08-09Vifsen NorgeVifsen
595PedersenElin Ragnhild1916-06-30BergBerg
596PedersenEmma Karolina1874-08-01TåsjöBjörksjönäs
597PedersenJonas1842-07-10NorgeNorge
598PedersenOle Johan1830-04-14NorgeNorge
599PedersenSonja Maria Linnea1921-05-12ÅsarnaÅsarna
600PedersonAnders1867-03-23RamseleSandviken
601PederssonDagmar Adelina1912-10-02HietaniemiHietaniemi
602PederssonHalvar1869-05-01RamseleRamsele
603PederssonNord Kristina1893-04-20NorgeBodö
604PederssonSimon1844NorgeNorge
605PeelAnna Ester Vilhelmina1919-03-13BjörnaBjörna
606PeelBengt Olof1913-12-03BjörnaBjörna
607PeelBror Olof Harry1915-08-30BjörnaBjörna
608PeelEbba Ester Gerda1928-04-08BjörnaBjörna
609PeelHarry1882-03-24EnglandEngland
610PeelHenry1882-03-24EnglandEngland
611PegelowKarin Solvig1903-05-04MalmöSt Pauli
612PehlgrenGustava Adelina1862-08-15BurträskKalvträsk
613PehrlingAnna Lovisa1894-01-19ÖsteråkerÖsteråker
614PehrsdotterKatarina Kristina1827-10-29NätraBäck
615PehrsdotterKatarina Kristina1842-07-01UllångerGetberg
616PehrsdotterMagdalena Margareta1803-02-27NysätraGrimsmark
617PehrsdotterMargareta Ingeborg1808-03-09NysätraEstersmark
618PehrsdotterMaria1784-12-13NysätraÅnäset
619PehrsdotterSaKristina1853-04-23SjälevadSjäland
620PehrsdotterSara Beata1804-01-29NysätraEstersmark
621PehrsdotterSara Magdalena1799-03-29Estersmark
622PehrsdotterUlrika Lovisa1831-08-09NysätraGumboda
623Pehrsdotter (Strandberg)Anna Maria1853-12-27MoVästerbacke
624PehrssonAndreas1786-05-18NysätraÅnäset
625PehrssonIsrael1830-09-22MoMo
626PehrssonJohan1796NätraNätra
627Peiva JonssonJonas1782ÅseleÅsele
628Peive JonssonAnders1792ÅseleÅsele
629Peive JonssonLars1777LappmarkenLappmarken
630Peive LarssonOlof1813-04-05ÅseleLappmarken
631Peltonen NilsdotterKatarina Elisabet1789FinlandJakobstad
632PennerBo Viktor Holger1920-10-31StockholmMaria
633PennerHarriet Delicia1913-08-17Malmöhus länJohannes
634PennerViktor Emanuel1889-12-02StockholmAdolf Fredrik
635PePer Olofrsson1863-09-22NätraBäck
636PerdotterAnna1808ÅreÅre
637PerdotterKatarina Regina1856-02-11JunseleLångvattnet
638PerdotterKatarina Vilhelmina1869-10-21DegerforsLillträsk
639PerdotterMagdalena Charlotta1856-06-01NysätraEstermark
640PerdotterMargareta Matilda1860-04-16JunseleEdsbacken
641PerdotterMaria Matilda1857-10-23DegerforsKussjön
642PerdotterMaria Matilda1863-07-08Umeå landsHössjö
643PeriandotterJohanna1862-01-25NorgeHöland
644PermanEivor Marie Margareta1926-10-08TåsjöStornäset
645PermanKarl Emanuel1899-09-23ForsÖsteråsen
646PermanKarl Ivan Vilhelm1928-11-06TåsjöStornäset
647PermanPer Erik Lennart1930-12-23TåsjöStornäset
648Perming PerssonSamuel August 1886-08-20StenseleGardsjönäs
649PerneholmEmil Olof Holger1915-12-19Umeå landsLövön
650PerneholmKlas Ragnar1918-12-23HolmsundLövön
651PerneholmOlof Roger1938-03-15HolmsundSandvik
652PerneholmSven Erik1928-05-13HolmsundSandvik
653PernowGunnel Elisabet1921-02-12ÅseleKullerbacka
654PernowJohan Birger1888-06-24KristianstadMatteröd
655PernowRune Birger1919-11-27ÅseleKullerbacka
656PersddotterAnna1791ÅseleÄlgsjölandet
657PersdotetrBrita Katarina1818-08-13RamseleVimmarvattnet
658PersdotetrIngrid1809-09-22BorgsjöBorgsjö
659PersdotetrKatarina Dorotea1782-09-06Skellefteå landsFurunäs
660PersdotetrMargeta1789-04-03HelsingetunaHelsingetuna
661Persdotter 1858-08-28VilhelminaBäsksjö
662Persdotter Katarina Matilda1869-11-20DoroteaHäggås
663PersdotterAbdon Olivia Elisabet1867-07-30HelgumÖstgransjö
664PersdotterAbluna1774-04-19FjällsjöBodum
665PersdotterAbluna1798-02-27JunseleKrånge
666PersdotterAdda Augusta1883-09-25GrundsundaGidböle
667PersdotterAdelia Charlotta1889-02-24DegerforsVästerbäck
668PersdotterAdmina Charlotta1827-02-24Umeå landsVästerhiske
669PersdotterAgata Gustava1887-06-26GideåKroksjö
670PersdotterAgda Helena Kristina1889-07-31FredrikaKlippen
671PersdotterAgda Linnea1917-02-20LyckseleVägsele
672PersdotterAgda Linnea Maria1909-03-25VilhelminaDajkanvik
673PersdotterAgda Lovisa1890-08-28DegerforsKryckeltjärn
674PersdotterAgda Maria1887-10-29VilhelminaMårtensliden
675PersdotterAgda Viktoria1895-11-02Stensele Bastuträsk
676PersdotterAgnes Andrietta1891-10-03ÅseleKlingerberg
677PersdotterAgnes Charlotta1880-11-17LyckseleVänjaurträsk
678PersdotterAgnes Hildegard1900-08-24VilhelminaUlvoberg
679PersdotterAgnes Paulina1890-06-19VilhelminaStrömnäs
680PersdotterAgnes Viktoria1898-01-13SjälevadHörnett
681PersdotterAgnes Viktoria1899-09-17SjälevadHörnett
682PersdotterAgnes Vilhelmina1898-01-21StenseleGardsjönäs
683PersdotterAgneta Sofia1872-12-20Umeå landsRödå
684PersdotterAlbertina1886-04-22AnundsjöHolmsjö
685PersdotterAlbertina1848-04-24Skellefteå landsFalmark
686PersdotterAlbertina1836-09-27NorsjöBastutjärn
687PersdotterAlbertina1845-02-21VännäsNyby
688PersdotterAlbertina1901-11-30AnundsjöInnertellmo
689PersdotterAlbertina1840-04-24BurträskLidsjön
690PersdotterAlbertina1844-03-09VännäsSpöland
691PersdotterAlbertina1837-08-24NordmalingBaggård
692PersdotterAlbertina1849-04-27Umeå landsGranbäck
693PersdotterAlbertina1836-02-14Umeå landsTavelsjö
694PersdotterAlbertina1892-04-24AnundsjöHolmsjö
695PersdotterAlbertina1867-12-29Umeå landsStöcke
696PersdotterAlbertina1855-06-19Umeå landsHörnefors
697PersdotterAlbertina1871-07-31BjurholmBjörknäs
698PersdotterAlbertina1844-01-27BjurholmMariebäck
699PersdotterAlbertina1856-11-16BjurholmKarlsbäck
700PersdotterAlbertina1834-03-20NordmalingHummelholm
701PersdotterAlbertina1860-05-13NordmalingTorrböle
702PersdotterAlbertina Amalia1873-04-04BygdeåSmårödningen
703PersdotterAlbertina Fredrika1839-04-21VännäsFällfors
704PersdotterAlbertina Gustava1883-03-23AlnöAlnö
705PersdotterAlbertina Johanna1852-01-12VilhelminaSkansholm
706PersdotterAlbertina Johanna1892-05-06LyckseleÅttonträsk
707PersdotterAlbertina Josefina1868-10-09ÖrträskÖrträsk
708PersdotterAlbertina Lovisa1861-09-14Umeå landsHäggnäs
709PersdotterAlbertina Margareta1866-11-27Umeå landsSörfors
710PersdotterAlbertina Olivia1886-11-03ÅseleÅsele
711PersdotterAlbertina Petrina1854-09-15ArnäsArnäs
712PersdotterAlbertina Reinholdina1888-08-27VilhelminaJärvsjö
713PersdotterAlbertina Ulrika Elonora1897-04-29
714PersdotterAlbertina Vilhelmina1861-07-14Umeå landsAnsmark
715PersdotterAlbertina Vilhelmina1867-11-09Umeå landsAnsmark
716PersdotterAlexandra Karolina1877-02-19LövångerVebomark
717PersdotterAlexandra Kristina1865-02-11GrundsundaKasa
718PersdotterAlfhild Heloise Johanna1892-04-27ÅseleGafsele
719PersdotterAlfrida Kristina1894-07-18NorsjöRisliden
720PersdotterAlfrida Regina1899-08-11NordmalingNorrbyn
721PersdotterAlfrida Susanna1895-08-11StenseleHarrsjö
722PersdotterAlga Karolina1884-06-26ÅseleÄlgsjö
723PersdotterAlida Albertina1890-09-24TrehörningsjöLångvattnet
724PersdotterAlida Charlotta1886-08-20LyckseleArvträsk
725PersdotterAlma Charlotta1883-09-12BurträskBygdeträsk
726PersdotterAlma Charlotta1885-05-11BurträskBursiljum
727PersdotterAlma Eleonora1882-07-11LyckseleFlakaträsk
728PersdotterAlma Elisabet1883-10-20VilhelminaJärvsjö
729PersdotterAlma Elisabet1884-02-20DegerforsHögfällan
730PersdotterAlma Johanna1876-08-11LyckseleNorrbäck
731PersdotterAlma Johanna1883-12-25SjälevadÖrnsköldsvik
732PersdotterAlma Josefina1889-06-11BjurholmHörnäs
733PersdotterAlma Karolina1889-08-28VilhelminaStatsås
734PersdotterAlma Karolina1881-01-03NordmalingLögdeå
735PersdotterAlma Karolina1874-03-31BjurholmBjurholm
736PersdotterAlma Katarina1882-04-15DoroteaLavsjö
737PersdotterAlma Kristina1884-07-26LyckseleArvträsk
738PersdotterAlma Kristina 1889-07-15DegerforsHelsingborg
739PersdotterAlma Kristina1897-10-03ÅseleÅsele
740PersdotterAlma Kristina1878-07-24NordmalingRundvik
741PersdotterAlma Maria1891-10-24VännäsBrån
742PersdotterAlma Maria1889-05-24LövångerStorsandsjön
743PersdotterAlma Maria1879-07-27ArnäsBrunnsnyland
744PersdotterAlma Maria Karolina1880-10-05ÅseleTrehörningen
745PersdotterAlma Matilda1878-03-09NordmalingRundvik
746PersdotterAlma Olivia1884-07-29ÅseleTrehörningen
747PersdotterAlma Viktoria1913-05-31FredrikaStafsås
748PersdotterAlma Viktoria1873-03-22LyckseleNorrbäck
749PersdotterAlma Viktoria1883-10-08NordmalingHyngelsböle
750PersdotterAlvina Nikolina1879-08-20LyckseleNorrbäck
751PersdotterAmalia1825-12-25Umeå landsBrännland
752PersdotterAmalia Albertina1875-09-13NordmalingHummelholm
753PersdotterAmalia Albertina1875-09-13NordmalingHummelholm
754PersdotterAmalia Eufrosyna1888-06-06LyckseleÅttonträsk
755PersdotterAmalia Eugenia1886-02-09BjörnaMörtsjö
756PersdotterAmalia Evelina1891-11-01BurträskBygdsiljum
757PersdotterAmalia Karolina1861-12-10ÅseleSiksjö
758PersdotterAmalia Karolina1869-03-08LyckseleBjörkberg
759PersdotterAmalia Karolina1874-05-12LyckseleArlalund
760PersdotterAmalia Karolina1867-10-18LyckseleBjörkberg
761PersdotterAmalia Karolina1878-10-06TrehörningsjöLångvattnet
762PersdotterAmalia Kristina1860-03-07Umeå landsDjupbäcken
763PersdotterAmalia Kristina1837-10-17Umeå landsNorrfors
764PersdotterAmalia kristina1836-09-04Umeå landsNorrfors
765PersdotterAmalia Kristina Elisabet1844-08-17LyckseleHornmyr
766PersdotterAmalia Margareta Lovisa1875-06-15DoroteaArksjö
767PersdotterAmanda1867-07-07NorsjöRisliden
768PersdotterAmanda1866-02-23NordmalingHummelholm
769PersdotterAmanda1864-04-12NordmalingNygård
770PersdotterAmanda Charlotta1860-01-27Umeå landsNyland
771PersdotterAmanda Erika1852-10-23Skellefteå landsFalmark
772PersdotterAmanda Erika1869-02-21NordmalingHåknäs
773PersdotterAmanda Eugenia1888-05-20ÅseleSandsjö
774PersdotterAmanda Eugenia1874-09-04LyckseleHögås
775PersdotterAmanda Eugenia1881-05-29BjurholmNordanås
776PersdotterAmanda Fredrika1845-07-26DegerforsBrännforssund
777PersdotterAmanda Gustava1885-08-07LyckseleVägsele
778PersdotterAmanda Johanna1867-06-15BjurholmMellantjern
779PersdotterAmanda Karolina1886-04-20LyckseleFlakaträsk
780PersdotterAmanda Karolina1887-02-11DoroteaAvaträsk
781PersdotterAmanda Karolina1873-01-05DoroteaLajksjö
782PersdotterAmanda Katarina1888-10-20AnundsjöSörmesunda
783PersdotterAmanda Kristina1871-04-17NordmalingDjupsjö
784PersdotterAmanda Margareta1857-10-12HolmönHolmön
785PersdotterAmanda Margareta1858-12-23HolmönHolmön
786PersdotterAmanda Margareta1865-04-23HolmönHolmön
787PersdotterAmanda Petrolina1870-01-20LyckseleVägsele
788PersdotterAmanda Ulrika1867-06-22DegerforsKussjön
789PersdotterAmanda Viktoria1888-10-14VilhelminaSvannäs
790PersdotterAnders1787-03-31ArvidsjaurLappträsk
791PersdotterAnders Helmer1893-09-03Umeå landsSunnansjö
792PersdotterAndrietta Margareta1870-11-13Ådals-LidenOttsjö
793PersdotterAnette Maria1881-08-07GrundsundaBanafjäl
794PersdotterAnna1771-05-22HögsjöLillsela
795PersdotterAnna1793-11-08NysätraEstersmark
796PersdotterAnna1815-07-31AnundsjöSörflärke
797PersdotterAnna1865-08-02SidensjöPrästbodet
798PersdotterAnna1876-06-24AnundsjöMyckelgensjö
799PersdotterAnna1832-12-08SidensjöRössjö
800PersdotterAnna1781-10-20AnundsjöSörflärke
801PersdotterAnna1795-11-09AnundsjöGalasjö
802PersdotterAnna1841-04-16AnundsjöNäs
803PersdotterAnna1846-11-30AnundsjöSeltjärn
804PersdotterAnna1884-07-02AnundsjöLångsele
805PersdotterAnna1862-09-27AnundsjöVästergensjö
806PersdotterAnna1838-04-03MultråVästerstrinne
807PersdotterAnna1776-04-09Skellefteå landsBastuträsk
808PersdotterAnna1839-05-01AnundsjöÅbosjön
809PersdotterAnna1895-11-29AnundsjöDegersjö
810PersdotterAnna1863-01-10AnundsjöÖstergensjö
811PersdotterAnna1875-05-16SjälevadNorrvästansjö
812PersdotterAnna1872-09-23BurträskBrönstjärn
813PersdotterAnna1795-12-29RagundaRagunda
814PersdotterAnna1819-10-20Skellefteå landsNyholm
815PersdotterAnna1814-08-07LövångerKräkånger
816PersdotterAnna1798NätraÖstersel
817PersdotterAnna1828-03-04Skellefteå landsKågeträsk
818PersdotterAnna1772-04-08LövångerHökmark
819PersdotterAnna1811-02-26Piteå landsStorlångträsk
820PersdotterAnna1794-04-01Skellefteå landsHögheden
821PersdotterAnna1824NätraÖden
822PersdotterAnna1790-06NätraEden
823PersdotterAnna1777-07-20Skellefteå landsKinnbäck
824PersdotterAnna1794Skellefteå landsKällbomark
825PersdotterAnna1789Skellefteå landsKällbomark
826PersdotterAnna1879-04-27KopparbergGagnef
827PersdotterAnna1870-09-09Skellefteå landsBerget
828PersdotterAnna1770-01-01Skellefteå landsDrängsmark
829PersdotterAnna1771VästanåVästanå
830PersdotterAnna1796-11-28SjälevadÖversjäla
831PersdotterAnna1863-04-23AnundsjöBergsjö
832PersdotterAnna1833-11-29NysätraStrandselet
833PersdotterAnna1783TåsjöBrattbäcken
834PersdotterAnna1779-08NätraBäck
835PersdotterAnna1801-12-26AnundsjöSkalmsjö
836PersdotterAnna1900-01-28SjälevadBillsta
837PersdotterAnna 1812-05-09NysätraBrände
838PersdotterAnna1803-05-16SjälevadBringen
839PersdotterAnna1782-01-24NysätraGumboda
840PersdotterAnna1787-01-02NysätraEstersmark
841PersdotterAnna1830-07-27ArnäsÄlvsöden
842PersdotterAnna1773-08-17SjälevadButsjöböle
843PersdotterAnna1861-01-17SjälevadSjälevad
844PersdotterAnna1786-12-06SjälevadMovattnet
845PersdotterAnna1789Älvdalen?Älvdalen?
846PersdotterAnna1863-09-29AnundsjöÖsterfanby
847PersdotterAnna1786-07-05SjälevadÖsterbillsjö
848PersdotterAnna1822-05-13StenseleVapsten
849PersdotterAnna1835-03-31SjälevadNordanås
850PersdotterAnna1821-11-01SjälevadGottne
851PersdotterAnna1820-01-02SjälevadGottne
852PersdotterAnna1792-11-01SjälevadÖversjäla
853PersdotterAnna1847-03-04SjälevadSörböle
854PersdotterAnna1770-09-29NysätraEstersmark
855PersdotterAnna1803-05-16SjälevadBringen
856PersdotterAnna1770 cirkaÅseleArksjölandet
857PersdotterAnna1774-01-07LövångerVebomark
858PersdotterAnna1783JämtlandMörsil
859PersdotterAnna1799-07-06LövångerKräkånger
860PersdotterAnna1782-05-30LövångerVebbomark
861PersdotterAnna1778ÅseleSvanaby
862PersdotterAnna1783-06-06UndersåkerUndersåker
863PersdotterAnna1796-04-05Umeå landsÖverboda
864PersdotterAnna1800-11-19SjälevadVästeralnö
865PersdotterAnna1801-11-15BurträskAndersvattnet
866PersdotterAnna1819-09-13SjälevadHörnett
867PersdotterAnna1808-12-19BjörnaHundsjö
868PersdotterAnna1813-08-05SjälevadNorrvåge 1
869PersdotterAnna1856-02-22AnundsjöVästerfannby
870PersdotterAnna1787-07-05SjälevadÖversjäla
871PersdotterAnna1818-02-04BurträskBygdeträsk
872PersdotterAnna1770 cirkaBygdeåBygdeå
873PersdotterAnna1850-03-15UllångerUllånger
874PersdotterAnna1832-09-12????
875PersdotterAnna1788-12-14BurträskBygdeträsk
876PersdotterAnna1790-06-12LövångerBrattsjön
877PersdotterAnna1777-01-03JunseleMo
878PersdotterAnna1776-07-01DegerforsHjuken
879PersdotterAnna1781-02-23SjälevadUttersjön
880PersdotterAnna1803-09-14SjälevadÖsterbillsjö
881PersdotterAnna1775-09-16Umeå landsYtterboda
882PersdotterAnna1795-09-28LyckseleLuspen
883PersdotterAnna1784-09-08BurträskRenbergsvattnet
884PersdotterAnna1778-05-10SidensjöSidensjö
885PersdotterAnna1811-02-24SjälevadÖsteralnäs
886PersdotterAnna1805-12-28SjälevadÖversjäla
887PersdotterAnna1773-12-20SjälevadNordanås
888PersdotterAnna1816-01-01Umeå landsSävar
889PersdotterAnna1770-07-26LövångerKräkånger
890PersdotterAnna1848-10-07SjälevadÖsterbillsjö
891PersdotterAnna1784-08-12LövångerNoret
892PersdotterAnna1772-03-12AnundsjöLappmarken
893PersdotterAnna1797-01-01SjälevadÖsteralnäs
894PersdotterAnna1804-08-31LyckseleGranliden
895PersdotterAnna1787ÅseleGafsele
896PersdotterAnna1784-11-24SorseleGran
897PersdotterAnna1774-09-12BygdeåBäck
898PersdotterAnna1783ÅseleHacksjö
899PersdotterAnna1828-08-20SjälevadKomnäs
900PersdotterAnna1806-10-06AnundsjöKläppsjö
901PersdotterAnna1798-01-08NysätraEstersmark
902PersdotterAnna1819-02-28SkorpedLännäs
903PersdotterAnna1801-10-21SjälevadFrämmerbilla
904PersdotterAnna1813-05-15SjälevadVästerhus
905PersdotterAnna1870-06-02GrundsundaKasa
906PersdotterAnna1838-06-23SjälevadFors
907PersdotterAnna1860-09-26BjörnaBjörnsjö
908PersdotterAnna1896-03-14AnundsjöNorrflärke
909PersdotterAnna1798-09-23NysätraKlintsjön
910PersdotterAnna1844-06-22MoGala
911PersdotterAnna1778-02-21LövångerMårtensboda
912PersdotterAnna1789-07-07LyckseleVormträsk
913PersdotterAnna1782-11-19LövångerMårtensboda
914PersdotterAnna1835-11-07SjälevadHörnett
915PersdotterAnna1863-02-22SjälevadNorrvåge
916Persdotter Anna1791-07-28SidensjöDrömme
917PersdotterAnna1804-03-20AnundsjöVästersel
918PersdotterAnna1774-03-13AnundsjöVästersel
919PersdotterAnna1803-02-11SjälevadMo
920PersdotterAnna1806-12-22NysätraEstersmark
921PersdotterAnna1781-12-28BurträskBygdsiljum
922PersdotterAnna1772-07-22LövångerMårtensboda
923PersdotterAnna1780-03-08HarmångerHarmånger
924PersdotterAnna1790-10-07SjälevadÖsterbillsjö
925PersdotterAnna1793-06-12BygdeåKorssjön
926PersdotterAnna1794-10-09LövångerKåsböle
927PersdotterAnna1772-08-24LyckseleVapsten
928PersdotterAnna1780-08-08Skellefteå landsHolmsvattnet
929PersdotterAnna1791-10-26VilhelminaLaxbäcken
930PersdotterAnna1780-03-05SjälevadVästerbacke
931PersdotterAnna1784-12-22LyckseleGran
932PersdotterAnna1795-07-30BurträskLappvattnet
933PersdotterAnna1772-12-17LyckseleRan
934PersdotterAnna1791ÅseleÄlgsjölandet
935PersdotterAnna1774-11-17BurträskBodbyn
936PersdotterAnna1789-10-25SorseleRan
937PersdotterAnna1774-03-06Skellefteå landsBastuträsk
938PersdotterAnna1793SkogÖvered
939PersdotterAnna1861-05-04NorgeMo
940PersdotterAnna1856-02-17SjälevadSörvästansjö
941PersdotterAnna1800-03-17SjälevadHörnett
942PersdotterAnna1839-08-20SjälevadVästergundsjö
943PersdotterAnna1814LövångerLövånger
944PersdotterAnna1821-09-11StrömStröm
945PersdotterAnna1780-01-18ReseleResele
946PersdotterAnna1770 cirkaÅsele?Åsele?
947PersdotterAnna1775-06-20StrömLövberga
948PersdotterAnna1809-01-06LyckseleVapsten
949PersdotterAnna1779-07-09StrömHavsnäs
950PersdotterAnna1833-01-12RamseleRamsele
951PersdotterAnna1802-09-29????
952PersdotterAnna1797-03-12DelsboMora by
953PersdotterAnna1782-03-23StrömSiljeåsen
954PersdotterAnna1793-12-15RamseleRamsele
955PersdotterAnna1790-06-11GrundsundaBanafjäl
956PersdotterAnna1775-01-06ArnäsFlärke
957PersdotterAnna1771-09-13ArnäsSmedsbyn
958PersdotterAnna1783-01-30AnundsjöÖsterfanbyn
959PersdotterAnna1775GrundsundaUltrå
960PersdotterAnna1830-09-15MoMo
961PersdotterAnna1810-06-24BjörnaUttersjö
962PersdotterAnna1785-03-04GrundsundaUltrå/Sund
963PersdotterAnna1773-06-24GrundsundaBanafjäl
964PersdotterAnna1847-04-19NordmalingKlöse
965PersdotterAnna1783-02-12ArnäsÖverön
966PersdotterAnna1774-03-08SjälevadKärrsjö
967PersdotterAnna1860-07-29Falu länOrsa
968PersdotterAnna1792-05-11SjälevadGideå
969PersdotterAnna1770-08-05NordmalingArmsjö
970PersdotterAnna1782-01-08AnundsjöYttersel
971PersdotterAnna1779-08-23ArnäsRullböle
972PersdotterAnna1807-12-13SjälevadBruket
973PersdotterAnna1780-02-22ArnäsSörälvsjö
974PersdotterAnna1812-11-14GideåFlärke
975PersdotterAnna1822-06-16BjörnaLångviken
976PersdotterAnna1784-11-14LyckseleÖrträsk
977PersdotterAnna1787-02-11ArnäsGetingstabodum
978PersdotterAnna1772-05-24SjälevadDomsjö
979PersdotterAnna1777-09-03DegerforsHjuken
980PersdotterAnna1801-03-04ArnäsNorrgidsjö
981PersdotterAnna1781-10-25ArnäsÖverön
982PersdotterAnna1775-08-22ArnäsGetingstabodum
983PersdotterAnna1781-08-12ArnäsGetingstabodum
984PersdotterAnna1870-07-13SjälevadNorrvästansjö
985PersdotterAnna1776-04-19LidenÅsen
986PersdotterAnna1816-04-01GideåVästergidsjö
987PersdotterAnna1789-08-20Umeå landsHäggnäs
988PersdotterAnna1807-12-11BurträskOrrberget
989PersdotterAnna1789-09-06ArnäsSunnansjö
990PersdotterAnna1784-06-21ArnäsRavesta
991PersdotterAnna1796-01-01ArnäsVästerlandsjö
992PersdotterAnna1780-05-08Umeå landsSävar
993PersdotterAnna1770-07-01SjälevadGala 1
994PersdotterAnna1789SjälevadSjälevad
995PersdotterAnna1788-12-13BurträskBygdsiljum
996PersdotterAnna1781-08-23NysätraÅnäset
997PersdotterAnna1774-01-19BygdeåJomark
998PersdotterAnna1798ÅseleSiksjö
999PersdotterAnna1803-03-16ArnäsNorrbrynge
1000PersdotterAnna1796-02-10ÄlvdalenAlfa
1001PersdotterAnna1826-04-23BjörnaLångviken
1002PersdotterAnna1789-06-22SjälevadNorrlungånge
1003PersdotterAnna1772-02-06SjälevadGideå
1004PersdotterAnna1778-11-25NysätraÅnäset
1005PersdotterAnna1837-09-28NoraLövvik
1006PersdotterAnna1833-06-20JunseleMo
1007PersdotterAnna1836-09-21SjälevadFors
1008PersdotterAnna1844-06-22MoGala
1009PersdotterAnna1785-03-12SidensjöVik
1010PersdotterAnna1775LappmarkenLappmarken
1011PersdotterAnna1862-05-02AnundsjöVästergensjö
1012PersdotterAnna1806-10-03StrömGrelsgård
1013PersdotterAnna1796-09-29AnundsjöKubbe
1014PersdotterAnna1780-01-30NysätraÅnäset
1015PersdotterAnna1853-04-23AnundsjöÖsterfannbyn
1016PersdotterAnna1820-04-30ÅseleTjäl
1017PersdotterAnna1801-09-30VilhelminaLatikberg
1018PersdotterAnna1793-12-03SjälevadFrämmerbilla
1019PersdotterAnna1792-06-19Skellefteå landsHjoggböle
1020PersdotterAnna1788-05-22Skellefteå landsHjoggböle
1021PersdotterAnna1827-03-12SjälevadDomsjö
1022PersdotterAnna1778Ådals-Liden?Ådals-Liden?
1023PersdotterAnna1776-07-06FjällsjöBacke
1024PersdotterAnna1793FöllingeFöllinge
1025PersdotterAnna1786ÖverlännäsÖverlännäs
1026PersdotterAnna1789-11-28AnundsjöKubbe
1027PersdotterAnna1848-02-17AnundsjöNorrflärke
1028PersdotterAnna1843-04-09StrömRisede
1029PersdotterAnna 1818-09-24SångaGårnäs
1030PersdotterAnna1799-03-25JunseleKrånge
1031PersdotterAnna Adelina1892-06-22Umeå landsHissjö
1032PersdotterAnna Agata1842-12-20ÅseleSolberg
1033PersdotterAnna Agata1815-11-05LyckseleSkurträsk
1034PersdotterAnna Agata1864-04-11VilhelminaStalon
1035PersdotterAnna Albertina1870-09-14Umeå landsBaggböle
1036PersdotterAnna Albertina1865-07-11ArnäsÖvervike
1037PersdotterAnna Albertina1862-09-24Skellefteå landsRagnvaldsträsk
1038PersdotterAnna Albertina1876-12-09SorseleNordsjö
1039PersdotterAnna Albertina1864-03-17BygdeåUltervattnet
1040PersdotterAnna Alexandra1885-02-17ArvidsjaurTjektejaur
1041PersdotterAnna Alfrida1877-10-25ArnäsÖverön
1042PersdotterAnna Almia1894-02-11NysätraFlarken
1043PersdotterAnna Amalia1899-04-21AnundsjöSörflärke
1044PersdotterAnna Amalia1867-09-06Umeå landsMickelsträsk
1045PersdotterAnna Amalia1864-03-17Umeå landsMickelsträsk
1046PersdotterAnna Amalia1854-05-01Umeå landsErsmark
1047PersdotterAnna Amanda1846-12-23NorsjöGranbergsliden
1048PersdotterAnna Amanda1882-09-12NorsjöRisliden
1049PersdotterAnna Amanda1873-03-29ÖrträskLångsele
1050PersdotterAnna Amanda1885-08-03Umeå landsKlabböle
1051PersdotterAnna Aqvilina1883-05-30LövångerNoret
1052PersdotterAnna Aqvilina1872-06-13ÅseleVarpsjö
1053PersdotterAnna Augusta1862-12-02Skellefteå landsRagvaldsträsk
1054PersdotterAnna Augusta1860-06-23Skellefteå landsBure
1055PersdotterAnna Augusta1865-05-26BurträskBodbyn
1056PersdotterAnna Augusta1862-06-21LövångerNoret
1057PersdotterAnna Augusta1878-12-04ArnäsBrunsnäs
1058PersdotterAnna Augusta1906-05-30ÅseleYxsjö
1059PersdotterAnna Augusta1859-01-11LövångerÖnnesmark
1060PersdotterAnna Augusta1864-06-22Umeå landsRödålund
1061PersdotterAnna Augusta1867-11-09BjurholmLillarmsjö
1062PersdotterAnna Augusta1879-06-18BjurholmAgnäs
1063PersdotterAnna Augusta1862-11-11NysätraBrände
1064PersdotterAnna Augustina1864-09-08NysätraKålaboda
1065PersdotterAnna Barbara1853-01-25HolmHolm
1066PersdotterAnna Barbro1801-02-21Umeå landsSörfors
1067PersdotterAnna Barbro1796ÅseleVolmsjö
1068PersdotterAnna Barbro1811-04-18Umeå landsGranlund
1069PersdotterAnna Beata1825-09-18LövångerFjälbyn
1070PersdotterAnna Beata1848-05-16NordmalingBrattsbacka
1071PersdotterAnna Beata1781-04-30NordmalingHåknäs
1072PersdotterAnna Beata1791-08-12SorseleSandsele
1073PersdotterAnna Beata1849-11-13AlanäsHavsnäs
1074PersdotterAnna Brita1816-12-15VilhelminaNästansjö
1075PersdotterAnna Brita1866-01-29AnundsjöNorrböle
1076PersdotterAnna Brita1857-02-23RamseleImnäs
1077PersdotterAnna Brita1859-07-08AnundsjöBredbyn
1078PersdotterAnna Brita1853-11-06AnundsjöMyckelgensjö
1079PersdotterAnna Brita1791-03-14ArvidsjaurLappträsk
1080PersdotterAnna Brita1798AnundsjöAnundsjö
1081PersdotterAnna Brita1826-04-01AnundsjöPullsjön
1082PersdotterAnna Brita1826-07-27AnundsjöVästerfannby
1083PersdotterAnna Brita1787-05-20SidensjöBölen
1084PersdotterAnna Brita1813-01-15NätraBredånger
1085PersdotterAnna Brita1844-05-20NätraSjögom
1086PersdotterAnna Brita1828-05-18SjälevadSjäland
1087PersdotterAnna Brita1842LappmarkenLappmarken
1088PersdotterAnna Brita1844-11-26SjälevadÖsteralnö
1089PersdotterAnna Brita1838-01-13ArnäsLakasund
1090PersdotterAnna Brita1824-04-20ÅseleGransjölandet
1091PersdotterAnna Brita 1855-05-20SorseleSkakträsk
1092PersdotterAnna Brita1828-12-29BurträskBygdsiljum
1093PersdotterAnna Brita1798-09-29NysätraGunsmark
1094PersdotterAnna Brita1802SidensjöKläppen
1095PersdotterAnna Brita1779-09-16Umeå landsDjäkneböle
1096PersdotterAnna Brita1773-01-22Umeå landsTväråmark
1097PersdotterAnna Brita1770-02-24Umeå landsGunnismark
1098PersdotterAnna Brita1778-12-09Umeå landsTäfteå
1099PersdotterAnna Brita1772-08-15BygdeåUltervattnet
1100PersdotterAnna Brita1791LövångerLövånger
1101PersdotterAnna Brita1801-07-04Umeå landsGunnismark
1102PersdotterAnna Brita1793Umeå landsStöcke
1103PersdotterAnna Brita1791-08-01Umeå landsHolmön
1104PersdotterAnna Brita1833-12-30BjörnaHemling
1105PersdotterAnna Brita1802-11-22Umeå landsGravfors
1106PersdotterAnna Brita1777-07-20Umeå landsYttertavle
1107PersdotterAnna Brita1778-04-27Umeå landsKroksjö
1108PersdotterAnna Brita1810-11-03Umeå landsVännäs
1109PersdotterAnna Brita1773-02-27Umeå landsTäfteå
1110PersdotterAnna Brita1831-09-05ArnäsStensöden
1111PersdotterAnna Brita1810-08-14NysätraTrehörningen
1112PersdotterAnna Brita1828-02-26Umeå landsVästervik
1113PersdotterAnna Brita1809-01-30NysätraTrehörningen
1114PersdotterAnna Brita1798-02-24BygdeåBobacken
1115PersdotterAnna Brita1796-11-07BurträskÅbyn
1116PersdotterAnna Brita1805-04-17Umeå landsKroksjö
1117PersdotterAnna Brita1779-09-25ArnäsStenberg
1118PersdotterAnna Brita1851-12-16ArnäsHögland
1119PersdotterAnna Brita1825-01-31DegerforsLillträsk
1120PersdotterAnna Brita1801-07-04BygdeåRatu
1121PersdotterAnna Brita1876-08-15SjälevadVästergundsjö
1122PersdotterAnna Brita1815-09-25RobertsforsFågelsång
1123PersdotterAnna Brita1837-08-19LyckseleByssträsk
1124PersdotterAnna Brita1810-10-23BjörnaLocksta
1125PersdotterAnna Brita1816-01-02SjälevadDomsjö
1126PersdotterAnna Brita1822-02-27AlanäsSiljeåsen
1127PersdotterAnna Brita1810-03-03BygdeåUltervattnet
1128PersdotterAnna Brita1815-04-16Umeå landsHemmesmark
1129PersdotterAnna Brita1810-11-25DoroteaLajksjö
1130PersdotterAnna Brita1829-06-05SjälevadÅte
1131PersdotterAnna Brita1815-07-27BygdeåRickleå
1132PersdotterAnna Brita1837-12-01ArnäsTorsböle
1133PersdotterAnna Brita1840-03-26BjurholmNorrfors
1134PersdotterAnna Brita1863-11-29BjurholmNorrfors
1135PersdotterAnna Brita1848-09-15GideåKantsjö
1136PersdotterAnna Brita1858-11-15ÖrträskVargträsk
1137PersdotterAnna Brita1781-10-31NordmalingHögland
1138PersdotterAnna Brita1795-06-27NordmalingSunnansjö
1139PersdotterAnna Brita1838-08-29LyckseleVargträsk
1140PersdotterAnna Brita1781-11-03NordmalingBjurholm
1141PersdotterAnna Brita1777-07-19BygdeåKorsjö
1142PersdotterAnna Brita1842-08-02LyckseleVargträsk
1143PersdotterAnna Brita1793-06-07NordmalingOttervattnet
1144PersdotterAnna Brita1828-01-08GudmundråNensjö
1145PersdotterAnna Brita1796-12-19Umeå landsSörfors
1146PersdotterAnna Brita1833-07-26BjörnaLocksta
1147PersdotterAnna Brita1813-07-11BjurholmBraksele
1148PersdotterAnna Brita1802-09-22NordmalingLånged
1149PersdotterAnna Brita1781-01-06ArnäsTorsböle
1150PersdotterAnna Brita1788-10-19NordmalingÄngersjö
1151PersdotterAnna Brita1789-11-24NysätraHertsånger
1152PersdotterAnna Brita1815-11-01ArnäsDekarsön
1153PersdotterAnna Brita1816-10-05GideåSvedje
1154PersdotterAnna Brita1813-04-07GideåSvedje
1155PersdotterAnna Brita1799-11-27LyckseleSkurträsk
1156PersdotterAnna Brita1824-05-29FredrikaNordanås
1157PersdotterAnna Brita1775-08-17BygdeåBrednoret
1158PersdotterAnna Brita1826-04-02GideåKantsjö
1159PersdotterAnna Brita1834-01-11Umeå stadsUmeå stad
1160PersdotterAnna Brita1848-10-26DegerforsEkorrsele
1161PersdotterAnna Brita1801-04-01Umeå landsRödå
1162PersdotterAnna Brita1774-04-15NysätraFlarken
1163PersdotterAnna Brita1787-06-28BygdeåUltervattnet
1164PersdotterAnna Brita1820-03-27FjällsjöÖn
1165PersdotterAnna Brita1867-01-09SorseleKraddsele
1166PersdotterAnna Brita1828-10-30BygdeåÖverklinten
1167PersdotterAnna Brita1827-10-08MoMo Herrgård
1168PersdotterAnna Brita1825-05-09SjälevadSjäland
1169PersdotterAnna Brita1803-09-08FjällsjöFjällsjö
1170PersdotterAnna Brita1839-08-02BjörnaBjörna
1171PersdotterAnna Brita Karolina1833-12-08LyckseleGäddträsk
1172PersdotterAnna Cecilia1800-11-25NordmalingBalfors
1173PersdotterAnna Cecilia1824-07-14BjurholmStröm
1174PersdotterAnna Charlotta1854-06-02JulitaRösten
1175PersdotterAnna Charlotta1861-09-06LövångerVebomark
1176PersdotterAnna Charlotta1831-05-15NysätraGumbodabäcken
1177PersdotterAnna Charlotta1823-12-10NysätraSkäran
1178PersdotterAnna Charlotta1785Umeå landsTavelsjö
1179PersdotterAnna Charlotta1793-01-12Umeå landsVästervik
1180PersdotterAnna Charlotta1781-08-31Umeå landsStöcksjö
1181PersdotterAnna Charlotta1805-03-07DegerforsHjuksnoret
1182PersdotterAnna Charlotta1803-03-21Umeå landsHåkmark
1183PersdotterAnna Charlotta1839-01-11BygdeåRickleå
1184PersdotterAnna Charlotta1880-11-03DegerforsSunnansjönäs
1185PersdotterAnna Charlotta1834-04-17NysätraBrände
1186PersdotterAnna Charlotta1822-06-12LövångerVebomark
1187PersdotterAnna Charlotta1871-09-25RamseleHolme
1188PersdotterAnna Charlotta1782-05-22DegerforsTegsnäset
1189PersdotterAnna Charlotta1810-07-07DegerforsHjuksnoret
1190PersdotterAnna Charlotta1815-10-18Umeå landsHörneå
1191PersdotterAnna Charlotta1809-01-13DegerforsSkivsjön
1192PersdotterAnna Charlotta1846-12-27DegerforsDegerfors
1193PersdotterAnna Charlotta1796Umeå landsSkravelsjö
1194PersdotterAnna Charlotta1820-03-10NysätraStrandfors
1195PersdotterAnna Charlotta1857-02-01ÖrträskÖrträsk
1196PersdotterAnna Charlotta1842-12-22NysätraPellboda
1197PersdotterAnna Charlotta1863-03-13BygdeåJunkboda
1198PersdotterAnna Desidora1862-05-11LyckseleKroksjö
1199PersdotterAnna Dordea1777-08-10NordmalingHögland
1200PersdotterAnna Dordea1792-01-02NordmalingÄngersjö
1201PersdotterAnna Dorotea1815-09-22LövångerHökmark
1202PersdotterAnna Dorotea1838-11-13DoroteaLångfors
1203PersdotterAnna Dorotea1807-06-16NordmalingBjurholm
1204PersdotterAnna Dorotea1813-03-27NordmalingBrattfors
1205PersdotterAnna Dorotea1835EdseleEdsele
1206PersdotterAnna Dorotea1836-08-01LövångerUttersjön
1207PersdotterAnna Eleonora1883-09-26DoroteaSvanabyn
1208PersdotterAnna Elisabet1830-12-19MoGottne
1209PersdotterAnna Elisabet1803Nätra?Nätra?
1210PersdotterAnna Elisabet1842-11-17ArnäsBrunnsnyland
1211PersdotterAnna Elisabet1867-11-16AnundsjöSolberg
1212PersdotterAnna Elisabet1847-01-19SorseleSappetavan
1213PersdotterAnna Elisabet1797-09-11LövångerBissjön
1214PersdotterAnna Elisabet1845-11-22ArnäsStybbersmark
1215PersdotterAnna Elisabet1821-09-11FjällsjöTjärnnäset
1216PersdotterAnna Elisabet1781-04-07Umeå landsYtterhiske
1217PersdotterAnna Elisabet1844-12-12Umeå landsErsmark
1218PersdotterAnna Elisabet1798-11-07BurträskBygdsiljum
1219PersdotterAnna Elisabet1809-03-08Umeå landsErsmark
1220PersdotterAnna Elisabet1806-09-26Umeå landsStöcksjö
1221PersdotterAnna Elisabet1815-10-29Umeå landsRödå
1222PersdotterAnna Elisabet1808-02-15Umeå landsOrrböle
1223PersdotterAnna Elisabet1791-07-10NederkalixNäsbyn
1224PersdotterAnna Elisabet1839-01-20ÅseleVästerås
1225PersdotterAnna Elisabet1778????
1226PersdotterAnna Elisabet1792-09-27Umeå landsInnertavle
1227PersdotterAnna Elisabet1787-07-06BurträskGammelbyn
1228PersdotterAnna Elisabet1822-12-11VibyggeråJärved
1229PersdotterAnna Elisabet1802-11-06Umeå landsInnertavle
1230PersdotterAnna Elisabet1813-03-21BygdeåUltervattnet
1231PersdotterAnna Elisabet1856-04-29MoÖstansjö
1232PersdotterAnna Elisabet1781BjärtråBjärtrå
1233PersdotterAnna Elisabet1807-07-12BjörnaLångnäset
1234PersdotterAnna Elisabet1816-06-17LövångerHökmark
1235PersdotterAnna Elisabet1825-01-09BurträskInnansjön
1236PersdotterAnna Elisabet1807-11-07SjälevadÅsliden
1237PersdotterAnna Elisabet1843-01-03ArnäsÄlvsöden
1238PersdotterAnna Elisabet1880-11-25AnundsjöHögkäl
1239PersdotterAnna Elisabet1886-07-05FredrikaViskaberg
1240PersdotterAnna Elisabet1851-05-22AlanäsHarrsjö
1241PersdotterAnna Elisabet1818-07-09LövångerÖnnesmark
1242PersdotterAnna Elisabet1846-08-12SävarSävar
1243PersdotterAnna Elisabet1799-12-21FjällsjöOrrnäs
1244PersdotterAnna Elisabet1775-02-06FjällsjöBacke
1245PersdotterAnna Elisabet1885-05-08MoFlärke
1246PersdotterAnna Elisabet1827-04-24DoroteaLavsjö
1247PersdotterAnna Elisabet1823-10-19NordmalingDjupsjö
1248PersdotterAnna Elisabet1843-02-07????
1249PersdotterAnna Elisabet1781-03-18LyckseleÖreström
1250PersdotterAnna Elisabet1812-02-03GideåSörgidsjö
1251PersdotterAnna Elisabet1825-09-20NordmalingÄngersjö
1252PersdotterAnna Elisabet1846-11-15ArnäsStybbersmark
1253PersdotterAnna Elisabet1821-10-26GrundsundaUltrå
1254PersdotterAnna Elisabet1786-06-17Umeå landsStöcke
1255PersdotterAnna Elisabet1819-04-17GideåÖnskanäset
1256PersdotterAnna Elisabet1778-08-29GrundsundaUltrå
1257PersdotterAnna Elisabet1857-04-15GideåFlärke
1258PersdotterAnna Elisabet1828-11-07GrundsundaGidböle
1259PersdotterAnna Elisabet1801-10-17ArnäsGetingstabodum
1260PersdotterAnna Elisabet1799-08-10ArnäsGetingstabodum
1261PersdotterAnna Elisabet1818-08-15ArnäsTorsböle
1262PersdotterAnna Elisabet1781-06-10LyckseleGäddträsk
1263PersdotterAnna Elisabet1846-07-08GideåFlygsjö
1264PersdotterAnna Elisabet1826-11-05GideåLångvattnet
1265PersdotterAnna Elisabet1843-06-03ArnäsAngsta
1266PersdotterAnna Elisabet1776-03-11Umeå landsSpöland
1267PersdotterAnna Elisabet1796-11-17ArnäsFlygsjö
1268PersdotterAnna Elisabet1868-09-10KronobergNäskott
1269PersdotterAnna Elisabet1822-03-24Skellefteå landsBäck
1270PersdotterAnna Elisabet1869-01-07AlanäsAlanäs
1271PersdotterAnna Elisabet1856-01-05ÅseleAvasjö
1272PersdotterAnna Elisabet1825-01-28VilhelminaLatikberg
1273PersdotterAnna Elonora1801-11-03NordmalingLögdeå
1274PersdotterAnna Elvira1908-12-19NordmalingNorrbyn
1275PersdotterAnna Emelinda1888-07-17VilhelminaHornsjö
1276PersdotterAnna Erika1852-08-12NorsjöLillholmträsk
1277PersdotterAnna Erika1881-01-11DoroteaLångfors
1278PersdotterAnna Erika1833-09-19NorsjöTjärn
1279PersdotterAnna Erika1871-02-13VännäsNilsland
1280PersdotterAnna Erika1845-01-02ArnäsLunne
1281PersdotterAnna Erika1858-03-31NordingråRävsön 5:1
1282PersdotterAnna Erika1843-10-01ÅseleÖsternoret
1283PersdotterAnna Erika1854-09-22Umeå landsAnsmark
1284PersdotterAnna Erika1849-12-12ÅseleSiksjö
1285PersdotterAnna Erika1851-12-02GideåVästergissjö
1286PersdotterAnna Erika1879-05-22LyckseleAjaur
1287PersdotterAnna Erika1825-02-03Skellefteå landsSkellefteå lands
1288PersdotterAnna Erika1855-05-25FredrikaHolmsele
1289PersdotterAnna Erika1840-08-15DoroteaTannsjö
1290PersdotterAnna Erika1871-06-01ÅseleVarpsjö
1291PersdotterAnna Erika1871-11-30DoroteaVäster-Ormsjö
1292PersdotterAnna Erika1819-05-01ÅseleAvasjö
1293PersdotterAnna Erika1851-05-18Umeå landsStöcke
1294PersdotterAnna Erika1838-03-10TåsjöSkansnäset
1295PersdotterAnna Erika1809-11-26VilhelminaVilhelmina
1296PersdotterAnna Erika1847-01-30BurträskAndersvattnet
1297PersdotterAnna Eufemia1881-09-16FredrikaNorrfors
1298PersdotterAnna Eufrosyna1871-03-11NysätraBrände
1299PersdotterAnna Eufrosyna1869-10-12BurträskÅbyn
1300PersdotterAnna Eufrosyna1887-11-04DegerforsSkivsjön
1301PersdotterAnna Eufrosyna1864-09-29Umeå landsNyliden
1302PersdotterAnna Eufrosyna1871-03-11ÖrträskÖrträsk
1303PersdotterAnna Eugenia1886-04-10AnundsjöSolberg
1304PersdotterAnna Eva1833-09-07LövångerBissjön
1305PersdotterAnna Evelina1883-05-06ArnäsBygdom
1306PersdotterAnna Evelina1888-12-24ArnäsBrunnsnyland
1307PersdotterAnna Evelina1885-07-09BjörnaMattarbodum
1308PersdotterAnna Evelina1881-05-22ArnäsStranne
1309PersdotterAnna Evelina1882-05-06GideåHundsjö
1310PersdotterAnna Evelina1892-06-19Umeå landsRönnbäck
1311PersdotterAnna Evelina Augusta1876-01-01VilhelminaUlvoberg
1312PersdotterAnna Fredrika1863-06-04Umeå landsBerg
1313PersdotterAnna Fredrika1816Kronobergs länHjertberga
1314PersdotterAnna Fredrika1824-01-27SävarBotsmark
1315PersdotterAnna Fredrika1837-12-09StenseleBastuträsk
1316PersdotterAnna Fredrika 1864-11-11StenseleSkarvsjö
1317PersdotterAnna Fredrika1838-07-31BurträskBackviken
1318PersdotterAnna Fredrika1816-01-01Umeå landsBacken
1319PersdotterAnna Fredrika1829-11-12Umeå landsNorrfors
1320PersdotterAnna Fredrika1820-02-16Umeå landsTväråmark
1321PersdotterAnna Fredrika1812-06-13BurträskForsliden
1322PersdotterAnna Fredrika1864-03-27ÖrträskSkarda
1323PersdotterAnna Fredrika1802-07-02LövångerFjällbodan
1324PersdotterAnna Fredrika1865-09-27LyckseleVänjaurbäck
1325PersdotterAnna Fredrika1849-03-31DoroteaLavsjö
1326PersdotterAnna Fredrika1862-05-08BurträskKlysterberget
1327PersdotterAnna Fredrika1820-09-10BurträskInnansjön
1328PersdotterAnna Fredrika1807-02-08BurträskMjödvattnet
1329PersdotterAnna Fredrika1837-02-31Umeå landsFlurkmark
1330PersdotterAnna Fredrika1841-08-31BurträskÅbyn
1331PersdotterAnna Fredrika1851-10-20NysätraEstersmark
1332PersdotterAnna Fredrika1838-11-14BurträskBygdeträsk
1333PersdotterAnna Fredrika1859-10-25BjurholmBastuträsk
1334PersdotterAnna Fredrika1851-03-26NysätraSvenmarken
1335PersdotterAnna Fredrika1861-11-30BygdeåÖverklinten
1336PersdotterAnna Fredrika1817-10-25Skellefteå landsSkellefteå lands
1337PersdotterAnna Fredrika1858-05-06LövångerNoret
1338PersdotterAnna Fredrika1847-12-11NysätraFlarken
1339PersdotterAnna Gunilla1821-03-13SorseleGran
1340PersdotterAnna Gustav1845-01-30NysätraFlakabäcken
1341PersdotterAnna Gustav1864-06-11BodumFlyn
1342PersdotterAnna Gustava1865-10-12VilhelminaSvannäs
1343PersdotterAnna Gustava1865-10-12VilhelminaSvannäs
1344PersdotterAnna Gustava1848-06-03BurträskÅbyn
1345PersdotterAnna Gustava1876-03-05VilhelminaSiksjö
1346PersdotterAnna Gustava1878-04-05ÖrträskÖrträsk
1347PersdotterAnna Gustava1826-11-29LövångerNoret
1348PersdotterAnna Gustava1873-11-13LövångerBissjön
1349PersdotterAnna Gustava1846-06-08BjörnaNyliden
1350PersdotterAnna Gustava1843-03-30BjurholmAgnäs
1351PersdotterAnna Gustava1834-07-13NordmalingBergsjö
1352PersdotterAnna Gustava1872-05-06ÅseleTennsjö
1353PersdotterAnna Gustava1841-12-19LövångerUttersjön
1354PersdotterAnna Gustava1854-09-19VilhelminaHacksjö
1355PersdotterAnna Gustava1844-12-19LövångerUttersjön
1356PersdotterAnna Görgina1866-03-17NorgeNorge
1357PersdotterAnna Helena1870-08-27NorsjöHemmingen
1358PersdotterAnna Helena1843-05-16Skellefteå landsBurvik
1359PersdotterAnna Helena1872-10-06Skellefteå landsSkråmträsk
1360PersdotterAnna Helena1806-01-24ArnäsMyckling
1361PersdotterAnna Helena1773-12Umeå landsVästerteg
1362PersdotterAnna Helena1793-12-21Umeå landsNyby
1363PersdotterAnna Helena1802-11-10BygdeåNorum
1364PersdotterAnna Helena1820-03-15Umeå landsKassjö
1365PersdotterAnna Helena1782-01Umeå landsGubböle
1366PersdotterAnna Helena1798-01-24NederkalixNäsbyn
1367PersdotterAnna Helena1794Umeå landsVästerteg
1368PersdotterAnna Helena1781-10-04Umeå landsHössjö
1369PersdotterAnna Helena1848-01-21Umeå landsSkravelsjö
1370PersdotterAnna Helena1778-05-21Umeå landsVästerteg
1371PersdotterAnna Helena1803-02-05Umeå landsBotsmark
1372PersdotterAnna Helena1826-09-07BygdeåSjulsmark
1373PersdotterAnna Helena1817-01-28BurträskHögliden
1374PersdotterAnna Helena1840Ådalsliden?Krånged?
1375PersdotterAnna Helena1830-06-10NorsjöBastutjärn
1376PersdotterAnna Helena1785-09-11NordmalingHummelholm
1377PersdotterAnna Helena1783-01-01NordmalingBredträsk
1378PersdotterAnna Helena1796-05-07NordmalingDjupsjö
1379PersdotterAnna Helena1812-06-26ArnäsMyckling
1380PersdotterAnna Helena1776-01-01Umeå landsVästerhiske
1381PersdotterAnna Helena1812-08-25GideåFlygsjö
1382PersdotterAnna Helena1782-02-07BygdeåSikeå
1383PersdotterAnna Helena1783-12-27Umeå landsHissjö
1384PersdotterAnna Helena1777-04-18ArnäsHjälta
1385PersdotterAnna Helena1789-08-25ArnäsHjälta
1386PersdotterAnna Helena1847-10-19NordmalingAspeå
1387PersdotterAnna Helena1848-01-03RamseleRamsele
1388PersdotterAnna Hildur1907-10-20AnundsjöSolberg
1389PersdotterAnna Johanna1848-07-21NorsjöGranbergsliden
1390PersdotterAnna Johanna1871-12-03VännäsOrrböle
1391PersdotterAnna Johanna1872-06-10VilhelminaHacksjö
1392PersdotterAnna Johanna1849-07-08NysätraHertzånger
1393PersdotterAnna Johanna1876-04-04AnundsjöTvärlandsböle
1394PersdotterAnna Johanna1821-04-11Umeå landsPålböle
1395PersdotterAnna Johanna1831-01-06Skellefteå landsStrömfors
1396PersdotterAnna Johanna1818-12-18Umeå landsSävar
1397PersdotterAnna Johanna1852-06-24Stensele Västansjö
1398PersdotterAnna Johanna1873-03-28StenseleLångbäck
1399PersdotterAnna Johanna1872-06-10VilhelminaHacksjö
1400PersdotterAnna Johanna1842-07-31Umeå landsNorrfors
1401PersdotterAnna Johanna1811-04-03Umeå landsFällforsån
1402PersdotterAnna Johanna1843-08-26Umeå landsNyåker
1403PersdotterAnna Johanna1889-07-26AnundsjöSunnesta
1404PersdotterAnna Johanna1872-12-27VilhelminaSkansholm
1405PersdotterAnna Johanna1865-06-22SjälevadVästerås
1406PersdotterAnna Johanna1888-08-18BjörnaLeding
1407PersdotterAnna Johanna1871-06-24DoroteaGranås
1408PersdotterAnna Johanna1839-09-25Umeå landsÖverboda
1409PersdotterAnna Johanna1825-09-05NysätraDegerfors
1410PersdotterAnna Johanna1824-03-20DoroteaAvaträsk
1411PersdotterAnna Johanna1845-07-04NysätraKlintsjön
1412PersdotterAnna Johanna1882-08-22BygdeåÖverklinten
1413PersdotterAnna Johanna1863-01-26Umeå landsNyliden
1414PersdotterAnna Johanna1831-01-06Skellefteå landsSkellefteå lands
1415PersdotterAnna Johanna1863-11-27BygdeåSakrisborg
1416PersdotterAnna Johanna1863-01-07FjällsjöTjärrnäs
1417PersdotterAnna Johanna1871-06-07BjurholmNordanås
1418PersdotterAnna Johanna1865-12-06NordmalingÄngersjö
1419PersdotterAnna Johanna1837-03-25NordmalingLånged
1420PersdotterAnna Johanna1846-05-28GrundsundaBanafjäl
1421PersdotterAnna Johanna1861-11-14DegerforsNyåkertjärn
1422PersdotterAnna Johanna1858-07-14BygdeåStorrödningsberget
1423PersdotterAnna Johanna1842-07-31Umeå landsUmeå lands
1424PersdotterAnna Josefina1893-07-12Umeå landsVästerhiske
1425PersdotterAnna Josefina1889-10-03DegerforsOlofsberg
1426PersdotterAnna Josefina1859-09-18VilhelminaUlvoberg
1427PersdotterAnna Josefina1882-05-13StenseleSandvik
1428PersdotterAnna Josefina1854-12-09StenseleStensele
1429PersdotterAnna Josefina1863-03-03Umeå landsStöcke
1430PersdotterAnna Justina1885-04-13MalåRentjärn
1431PersdotterAnna Karolina1882-11-11VännäsVänfors
1432PersdotterAnna Karolina1901-10-30AnundsjöJärvberget
1433PersdotterAnna Karolina1875-04-11AnundsjöKubbe
1434PersdotterAnna Karolina1874-12-09LyckseleVänjaurbäck
1435PersdotterAnna Karolina1863-11-29BjörnaLångviken
1436PersdotterAnna Karolina1854-01-23LövångerHökmark
1437PersdotterAnna Karolina1873-11-27Umeå landsAnsmark
1438PersdotterAnna Karolina1836-03-17JörnHögheden
1439PersdotterAnna Karolina1864-03-01VännäsGranlund
1440PersdotterAnna Karolina1878-01-07BurträskLappvattnet
1441PersdotterAnna Karolina1845-12-13VilhelminaTresunda
1442PersdotterAnna Karolina1880-10-27ArnäsÖvervike
1443PersdotterAnna Karolina1852-02-08Umeå landsStrand
1444PersdotterAnna Karolina1864-01-25DegerforsGranö
1445PersdotterAnna Karolina1858-04-22SävarTäfteå
1446PersdotterAnna Karolina1838-11-01ArnäsBrunsnyland
1447PersdotterAnna Karolina1851-06-30DegerforsHjuken
1448PersdotterAnna Karolina1858-06-19DegerforsHjuken
1449PersdotterAnna Karolina1865-05-19ÅseleHolmträsk
1450PersdotterAnna Karolina1826-08-25ÅseleSiksjö
1451PersdotterAnna Karolina1887-03-23AnundsjöInnertellmo
1452PersdotterAnna Karolina1855-02-16ÅseleLomsjö
1453PersdotterAnna Karolina1872-12-16DegerforsStorberget
1454PersdotterAnna Karolina1875-06-20DegerforsStorberget
1455PersdotterAnna Karolina1835-10-04DegerforsTegsnäset
1456PersdotterAnna Karolina1832-12-08DegerforsTegsnäset
1457PersdotterAnna Karolina1860-10-21LyckseleVänjaurbäck
1458PersdotterAnna Karolina1827-03-18ÅseleÄlgsjö
1459PersdotterAnna Karolina1866-05-24Umeå landsErsmark
1460PersdotterAnna Karolina1871-08-14AnundsjöStavarn
1461PersdotterAnna Karolina1841-12-31BurträskIllvädersträsk
1462PersdotterAnna Karolina1863-08-16MoMo Bruk
1463PersdotterAnna Karolina1873-11-07Umeå landsAnsmark
1464PersdotterAnna Karolina1884-08-10Umeå landsAnsmark
1465PersdotterAnna Karolina1843-10-28DegerforsTväråträsk
1466PersdotterAnna Karolina1835-11-27LövångerUttersjön
1467PersdotterAnna Karolina1824-04-27Umeå landsTjälamark
1468PersdotterAnna Karolina1843-07-15FredrikaHäggsjöbäcken
1469PersdotterAnna Karolina1870-05-17BygdeåSmårödningen
1470PersdotterAnna Karolina1888-09-20ArnäsJärved
1471PersdotterAnna Karolina1854-04-07DegerforsTväråträsk
1472PersdotterAnna Karolina1859-07-27GrundsundaHusums sågverk
1473PersdotterAnna Karolina1857-03-20DegerforsÅttonträsk
1474PersdotterAnna Karolina1852-02-03ArnäsHögbyn
1475PersdotterAnna Karolina1846-07-02DegerforsMesele
1476PersdotterAnna Karolina1863-12-24Umeå landsBrattjärn
1477PersdotterAnna Karolina1854-08-12ArnäsArnäs
1478PersdotterAnna Karolina1862-11-08DoroteaLavsjö
1479PersdotterAnna Karolina1858-08-28TärnaKlippen
1480PersdotterAnna Karolina1835-09-28ÅdalslidenHexmo
1481PersdotterAnna Karolina1875-06-17BurträskSlyberget
1482PersdotterAnna Karolina1874-03-04StenselePauträsk
1483PersdotterAnna Karolina1880-09-28DoroteaLajksjö
1484PersdotterAnna Karolina1850-04-03BodumBöle
1485PersdotterAnna Karolina1862-02-09Umeå landsVästerTeg
1486PersdotterAnna Karolina1855-11-05DoroteaAvaträsk
1487PersdotterAnna Karolina1868-12-11Umeå landsÖverboda
1488PersdotterAnna Karolina1854-04-27ÅseleÄlgsjö
1489PersdotterAnna Karolina1851-01-23VännäsNäsåker
1490PersdotterAnna Karolina1831-12-02BjurholmOttervattnet
1491PersdotterAnna Karolina1840-07-09GrundsundaUltrå
1492PersdotterAnna Karolina1856-01-16ArnäsBygdom
1493PersdotterAnna Karolina1859-10-30NordmalingDjupsjö
1494PersdotterAnna Karolina1873-08-16BjurholmStröm
1495PersdotterAnna Karolina1861-12-27GrundsundaÄllön
1496PersdotterAnna Karolina1853-09-24GrundsundaFanby
1497PersdotterAnna Karolina1860-01-16NordmalingStenberg
1498PersdotterAnna Karolina1841-09-03GideåLomviken
1499PersdotterAnna Karolina1845-04-15SävarRisbäck
1500PersdotterAnna Karolina1842-10-06ArnäsSvartby
1501PersdotterAnna Karolina1861-04-14BjörnaUddersjö
1502PersdotterAnna Karolina1868-03-30TrehörningsjöKarlsviken
1503PersdotterAnna Karolina1863-05-05GideåHattsjö
1504PersdotterAnna Karolina1866-07-11DegerforsLillsandsjön
1505PersdotterAnna Karolina1849-01-07GideåFlärke
1506PersdotterAnna Karolina1870-10-11LyckseleByskträsk
1507PersdotterAnna Karolina1866-10-28FredrikaHemstad
1508PersdotterAnna Karolina1846-09-30VännäsHolmbäck
1509PersdotterAnna Karolina1866-12-09DegerforsHögfällan
1510PersdotterAnna Karolina1855-08-30BjörnaHemsjö
1511PersdotterAnna Karolina1853-01-25GideåTrehörningsjö
1512PersdotterAnna Karolina1878-04-07VilhelminaJärvsjö
1513PersdotterAnna Karolina1856-12-29VilhelminaNästansjö
1514PersdotterAnna Karolina1878-01-19BygdeåÅkullsjön
1515PersdotterAnna Karolina1881-05-28BygdeåÅkullsjön
1516PersdotterAnna Karolina1839-07-19VilhelminaSkansholm
1517PersdotterAnna Karolina1836-08-08VilhelminaMalgovik
1518PersdotterAnna Karolina1873-03-03Umeå landsKroksjö
1519PersdotterAnna Karolina1893-06-01ÅseleTorvsjö
1520PersdotterAnna Katarina1891-05-26VilhelminaSvannäs
1521PersdotterAnna Katarina1866-08-20HolmsundHolmsund
1522PersdotterAnna Katarina1815-10-25Umeå landsInnertavle
1523PersdotterAnna Katarina1902-07-14AnundsjöHädanberg
1524PersdotterAnna Katarina1816-04-15SkorpedMosjö
1525PersdotterAnna Katarina1783-03-23Skellefteå landsMyckle
1526PersdotterAnna Katarina1866-04-14Umeå landsBjensjön
1527PersdotterAnna Katarina1845-09-27ArnäsPrästbordet
1528PersdotterAnna Katarina1821-08-23ÅseleTjäl
1529PersdotterAnna Katarina1827-10-03Skellefteå landBurvik
1530PersdotterAnna Katarina1865-09-01AnundsjöÖstergensjö
1531PersdotterAnna Katarina1858-02-08VilhelminaGransjö
1532PersdotterAnna Katarina1861-07-16AnundsjöAldertjärn
1533PersdotterAnna Katarina1867-09-22Umeå landsÖverboda
1534PersdotterAnna Katarina1853-03-05AnundsjöVästersel
1535PersdotterAnna Katarina1860-10-05SjälevadGene
1536PersdotterAnna Katarina1840-04-16Umeå landsHäggnäs
1537PersdotterAnna Katarina1831-12-24AnundsjöNordsjö
1538PersdotterAnna Katarina1800-09-05ÅdalslidenVästabäck
1539PersdotterAnna Katarina1858-11-28Umeå landsUmeå lands
1540PersdotterAnna Katarina1827-08-12SkogSkog
1541PersdotterAnna Katarina1858-11-28Umeå landsUmeå lands
1542PersdotterAnna Katarina1782-08-14BurträskStorkåge
1543PersdotterAnna Katarina1777-10-27Skellefteå landsKusmark
1544PersdotterAnna Katarina1814-01-05Umeå landsHörnefors
1545PersdotterAnna Katarina1812-03-30Skellefteå landsMyckle
1546PersdotterAnna Katarina1863-04-05Umeå landsDegerbäcken
1547PersdotterAnna Katarina1847-10-17RamseleKrången
1548PersdotterAnna Katarina1805-06-11ArvidsjaurAkkavare
1549PersdotterAnna Katarina1807-10-19EdseleGideåberg
1550PersdotterAnna Katarina1788Skellefteå landsYttervik
1551PersdotterAnna Katarina1844-11-12Skellefteå landsGummark
1552PersdotterAnna Katarina1796-03-10Skellefteå landsSkellefteå lands
1553PersdotterAnna Katarina1822-02-15BygdeåLegdeå
1554PersdotterAnna Katarina1820-11-28BygdeåLegdeå
1555PersdotterAnna Katarina1808-06-07RobertsforsRobertsfors
1556PersdotterAnna Katarina1828-06-16SidensjöMyre
1557PersdotterAnna Katarina1838-11-09SorseleSaxnäs
1558PersdotterAnna Katarina1870-04-26VännäsNyby
1559PersdotterAnna Katarina1822-12-17NysätraKålaboda
1560PersdotterAnna Katarina1868-01-02Umeå landsTavelsjö
1561PersdotterAnna Katarina1818-02-10Umeå landsStröm
1562PersdotterAnna Katarina1846-01-27Umeå landsÖverboda
1563PersdotterAnna Katarina1827-12-03AnundsjöMellansel
1564PersdotterAnna Katarina1828-10-25Umeå landsNorrfors
1565PersdotterAnna Katarina1819-03-28BygdeåBjursjön
1566PersdotterAnna Katarina1876-12-08ArnäsÖvervike
1567PersdotterAnna Katarina1851-06-12StenseleBastuträsk
1568PersdotterAnna Katarina1804-09-24BygdeåBäck
1569PersdotterAnna Katarina1872-01-13SjälevadÖsterås
1570PersdotterAnna Katarina1803-06-20BygdeåBäck
1571PersdotterAnna Katarina1870-11-16MoVästeralnö 3
1572PersdotterAnna Katarina1812-07-31NoraLöfvik
1573PersdotterAnna Katarina1819-02-21StenseleKaskelougt
1574PersdotterAnna Katarina1801-01-20BygdeåUltervattnet
1575PersdotterAnna Katarina1796-09-12NysätraFlarken
1576PersdotterAnna Katarina1835-11-15ArnäsNäset
1577PersdotterAnna Katarina1850-02-22Umeå landsBaggböle
1578PersdotterAnna Katarina1780-10-06BygdeåRickleå
1579PersdotterAnna Katarina1772-03-15BygdeåRobertsfors
1580PersdotterAnna Katarina1783-02-02Umeå landsKroksjö
1581PersdotterAnna Katarina1777-02-19LövångerVebomark
1582PersdotterAnna Katarina1806-08-20BurträskTorrbergsliden
1583PersdotterAnna Katarina1781-10-15DegerforsDegerfors
1584PersdotterAnna Katarina1783-06-15Umeå landsSävar
1585PersdotterAnna Katarina1785-10-05Umeå landsBaggböle
1586PersdotterAnna Katarina1774-02-25DegerforsDegerfors
1587PersdotterAnna Katarina1784-06-17Umeå landsTavelsjö
1588PersdotterAnna Katarina1814-01-02Umeå landsHissjö
1589PersdotterAnna Katarina1822-09-24NysätraKlintsjön
1590PersdotterAnna Katarina1849-11-25MoMo
1591PersdotterAnna Katarina1789-10-19Umeå landsSävar
1592PersdotterAnna Katarina1797ÅseleStennäs
1593PersdotterAnna Katarina1805-01-18Umeå landsBussjön
1594PersdotterAnna Katarina1789-11-15Umeå landsGravmark
1595PersdotterAnna Katarina1797-08-18Umeå landsRöbäck
1596PersdotterAnna Katarina1782-04-17Umeå landsStrand
1597PersdotterAnna Katarina1782-11-07DegerforsDegerfors
1598PersdotterAnna Katarina1838-04-22Umeå landsStöcke
1599PersdotterAnna Katarina1770-04-01Umeå landsTväråmark
1600PersdotterAnna Katarina1821-01-06Umeå landsInnertavle
1601PersdotterAnna Katarina1850-04-05Umeå landsVästansjö
1602PersdotterAnna Katarina1814-01-25Umeå landsHåkmark
1603PersdotterAnna Katarina1806-12-14Umeå landsVästerteg
1604PersdotterAnna Katarina1787-01-11Skellefteå landsGärdsmark
1605PersdotterAnna Katarina1780-03-03Umeå landsVästerteg
1606PersdotterAnna Katarina1785-10-28Umeå landsDegernäs
1607PersdotterAnna Katarina1811-01-17NysätraNybyn
1608PersdotterAnna Katarina1858-06-16VännäsMjösjö
1609PersdotterAnna Katarina1807-04-03Umeå landsRödålund
1610PersdotterAnna Katarina1783-09-25Högsjö
1611PersdotterAnna Katarina1797-11-01NysätraEstersmark
1612PersdotterAnna Katarina1789-11-09LövångerSvarttjärn
1613PersdotterAnna Katarina1792-05-17BurträskAndersvattnet
1614PersdotterAnna Katarina1798-11-11Umeå landsNorrmjöle
1615PersdotterAnna Katarina1854-02-17StenseleJoranträsk
1616PersdotterAnna Katarina1827-07-25ArnäsTorsböle
1617PersdotterAnna Katarina1808-08-05Umeå landsRödålund
1618PersdotterAnna Katarina1815-08-14VilhelminaBäsksele
1619PersdotterAnna Katarina1898-09-15BjörnaBjörna
1620PersdotterAnna Katarina1827-04-30Umeå landsRöbäck
1621PersdotterAnna Katarina1828-10-26SjälevadÅte
1622PersdotterAnna Katarina1797-10-22LyckseleBastuträsk
1623PersdotterAnna Katarina1835-04-25ArnäsNäset
1624PersdotterAnna Katarina1856-03-01JunseleEdsbacken
1625PersdotterAnna Katarina1807-06-02VilhelminaMalgovik
1626PersdotterAnna Katarina1795-08-09Umeå landsSkravelsjö
1627PersdotterAnna Katarina1842-08-12BurträskAndersvattnet
1628PersdotterAnna Katarina1789-08-13Umeå landsSävar
1629PersdotterAnna Katarina1810-09-11NysätraEstersmark
1630PersdotterAnna Katarina1801-10-16LövångerNäset
1631PersdotterAnna Katarina1800-08-09BurträskLjusvattnet
1632PersdotterAnna Katarina1810-03-01LyckseleBastuträsk
1633PersdotterAnna Katarina1845-07-05LövångerHökmark
1634PersdotterAnna Katarina1847-04-27BjörnaNyliden
1635PersdotterAnna Katarina1806-11-29BurträskHösjöälven
1636PersdotterAnna Katarina1819-01-31ArnäsVästerlandsjö
1637PersdotterAnna Katarina1857-05-06BjörnaBjörnsjö
1638PersdotterAnna Katarina1814-12-07BurträskGammelbyn
1639PersdotterAnna Katarina1792-07-14Skellefteå landsFalmark
1640PersdotterAnna Katarina1804-12-28Umeå landsSkravelsjö
1641PersdotterAnna Katarina1803-12-09BygdeåBäck
1642PersdotterAnna Katarina1794-12BurträskRotsjön
1643PersdotterAnna Katarina1841-08-10Umeå landsKlabböle
1644PersdotterAnna Katarina1831-09-21BjörnaBjörnsjö
1645PersdotterAnna Katarina1789-10-04ÅseleÅsele
1646PersdotterAnna Katarina1775-03-22BurträskBygdeträsk
1647PersdotterAnna Katarina1824-01-29LövångerFjälbyn
1648PersdotterAnna Katarina1782????
1649PersdotterAnna Katarina1801-04-17BygdeåTrysjön
1650PersdotterAnna Katarina1822-05-03NysätraSvenmarken
1651PersdotterAnna Katarina1865-10-19VännäsNorra Österselet
1652PersdotterAnna Katarina1846-10-14SävarSävar
1653PersdotterAnna Katarina1803-04-18Skellefteå landsFalmark
1654PersdotterAnna Katarina1843-11-24ArnäsOvansjö
1655PersdotterAnna Katarina1813-09-09BygdeåNorum
1656PersdotterAnna Katarina1834-08-16DoroteaLångfors
1657PersdotterAnna Katarina1830-08-06DoroteaSvanaby
1658PersdotterAnna Katarina1800-02-21Skellefteå lands
1659PersdotterAnna Katarina1846-10-16BygdeåRisböle
1660PersdotterAnna Katarina1808-10-06BygdeåDalkarlså
1661PersdotterAnna Katarina1862-04-26NysätraGumboda
1662PersdotterAnna Katarina1829-04-15Umeå landsStöcksjö
1663PersdotterAnna Katarina1817-02-15LövångerVebomark
1664PersdotterAnna Katarina1798-03-05BygdeåRickleå
1665PersdotterAnna Katarina1870-01-29VilhelminaVilhelmina
1666PersdotterAnna Katarina1826-09-14NysätraKålaboda
1667PersdotterAnna Katarina1842-01-20SävarTäftböle
1668PersdotterAnna Katarina1787-02-17BygdeåRickleå
1669PersdotterAnna Katarina1817-11-19BurträskInnansjön
1670PersdotterAnna Katarina1827-09-08NordmalingTorrböle
1671PersdotterAnna Katarina1811-06-15Umeå landsPengsjö
1672PersdotterAnna Katarina1827-09-25GrundsundaUltrå
1673PersdotterAnna Katarina1805-09-11GrundsundaNyland
1674PersdotterAnna Katarina1843-11-27ArnäsOvansjö
1675PersdotterAnna Katarina1819-03-09ArnäsÖvervike
1676PersdotterAnna Katarina1850-01-27HolmönHolmön
1677PersdotterAnna Katarina1814-06-16ArnäsSmedsbyn
1678PersdotterAnna Katarina1799-02-16GrundsundaNyland
1679PersdotterAnna Katarina1858-08-14BjurholmÖreström
1680PersdotterAnna Katarina1814-01-02NordmalingGräsmyr
1681PersdotterAnna Katarina1821-06-17BjurholmVännäs
1682PersdotterAnna Katarina1808Umeå landsStöcke
1683PersdotterAnna Katarina1831-03-12ArnäsVästerlandsjö
1684PersdotterAnna Katarina1799-12-04ArnäsRavesta
1685PersdotterAnna Katarina1787-02-21DegerforsTvåråträsk
1686PersdotterAnna Katarina1817-12-15NordmalingDjupsjö
1687PersdotterAnna Katarina1790-05-02Umeå landsNorrmjöle
1688PersdotterAnna Katarina1793-01-22NordmalingDjupsjö
1689PersdotterAnna Katarina1846-04-29BjurholmNorrfors
1690PersdotterAnna Katarina1807-02-06NordmalingJärnäs
1691PersdotterAnna Katarina1822-02-08GrundsundaKasa
1692PersdotterAnna Katarina1772-12NordmalingÖrsbäck
1693PersdotterAnna Katarina1784-10-21GrundsundaGrundsunda
1694PersdotterAnna Katarina1805-10-24NordmalingHyngelsböle
1695PersdotterAnna Katarina1849-02-23ArnäsArnäs
1696PersdotterAnna Katarina1861-10-10NordmalingÄngersjö
1697PersdotterAnna Katarina1788-04-26GrundsundaGideåbacka
1698PersdotterAnna Katarina1818-08-20Umeå landsNorrmjöle
1699PersdotterAnna Katarina1794-10-09GrundsundaNyland
1700PersdotterAnna Katarina1869-07-31NordmalingBergsjö
1701PersdotterAnna Katarina1865-05-16NordmalingMullsjö
1702PersdotterAnna Katarina1814-11-12GrundsundaGodmark
1703PersdotterAnna Katarina1858-04-22GrundsundaHusums sågverk
1704PersdotterAnna Katarina1820-04-09GrundsundaRönnholm
1705PersdotterAnna Katarina1815-04-22ArnäsSunnansjö
1706PersdotterAnna Katarina1833-05-17GrundsundaGodmersta
1707PersdotterAnna Katarina1842-10-04ArnäsBrösta
1708PersdotterAnna Katarina1800-03-03GrundsundaGodmersta
1709PersdotterAnna Katarina1812-06-17NordmalingDjupsjö
1710PersdotterAnna Katarina1816-12-04GrundsundaSkademark
1711PersdotterAnna Katarina1862-12-22GideåVästergidsjö
1712PersdotterAnna Katarina1779-02-23Umeå landsVästerhiske
1713PersdotterAnna Katarina1808-02-13BjörnaLocksta
1714PersdotterAnna Katarina1779-05-31DegerforsDegerfors
1715PersdotterAnna Katarina1834-01-02MoSöderå
1716PersdotterAnna Katarina1784-07-06Umeå landsRöbäck
1717PersdotterAnna Katarina1817-01-15ÅseleSöråsele
1718PersdotterAnna Katarina1855-03-17VännäsTväråbäck
1719PersdotterAnna Katarina1785-11-24DegerforsGranön
1720PersdotterAnna Katarina1803-09-02Umeå landsBrännland
1721PersdotterAnna Katarina1783-09-25Umeå landsGrubbe
1722PersdotterAnna Katarina1875-09-20NordmalingLevar
1723PersdotterAnna Katarina1854-05-30Umeå landsHörnefors
1724PersdotterAnna Katarina1826-04-20BurträskBurträsk
1725PersdotterAnna Katarina1795-10-31NordmalingBastuträsk
1726PersdotterAnna Katarina1835-10-26GideåFlärke
1727PersdotterAnna Katarina1865-09-01TrehörningsjöKarlsviken
1728PersdotterAnna Katarina1831-02-24VännäsNyby
1729PersdotterAnna Katarina1798-06-13ArnäsGrundsjö
1730PersdotterAnna Katarina1840-05BjörnaHemling
1731PersdotterAnna Katarina1857-04-01ArnäsVästerlandsjö
1732PersdotterAnna Katarina1834-10-15BjörnaLocksta
1733PersdotterAnna Katarina1846-06-11LövångerMångbyn
1734PersdotterAnna Katarina1825-08-15NordmalingHörnsjö
1735PersdotterAnna Katarina1818-09-06BjörnaMattarbodum
1736PersdotterAnna Katarina1809-07-28GideåVästergidsjö
1737PersdotterAnna Katarina1845-09-07ArnäsTorsböle
1738PersdotterAnna Katarina1799-10-27NordmalingSunnansjö
1739PersdotterAnna Katarina1843-08-28BjurholmNyland
1740PersdotterAnna Katarina1771-11-22Umeå landsPengsjö
1741PersdotterAnna Katarina1815-03-05ArnäsVallen
1742PersdotterAnna Katarina1809-12-05SjälevadNorrvåge
1743PersdotterAnna Katarina1848-11-10VilhelminaDjupdal
1744PersdotterAnna Katarina1839-06-06SjälevadVästergärdal
1745PersdotterAnna Katarina1844-10-27SjälevadBringen
1746PersdotterAnna Katarina1802-04-08JunseleVallen
1747PersdotterAnna Katarina1796-05-14NysätraGrimsmark
1748PersdotterAnna Katarina1858-10-30Umeå landsVästansjö
1749PersdotterAnna Katarina1816-10-21JunseleÖvra
1750PersdotterAnna Katarina1785????
1751PersdotterAnna Katarina1793-09-01LövångerÖnnesmark
1752PersdotterAnna Katarina1791-05-30FjällsjöOrrnäs
1753PersdotterAnna Katarina Dorotea1865-07-05TärnaStröm
1754PersdotterAnna Klara Sofia1856-01-19DegerforsRödå
1755PersdotterAnna Kristina1811-03-20AnundsjöHädanberg
1756PersdotterAnna Kristina1816-06-28AnundsjöLångsele
1757PersdotterAnna Kristina1873-03-02AnundsjöMyckelgensjö
1758PersdotterAnna Kristina1831-02-05ViksjöViksjö
1759PersdotterAnna Kristina1802-07-01AnundsjöBrandkäl
1760PersdotterAnna Kristina1842-12-06ÖverlännäsÖverlännäs
1761PersdotterAnna Kristina1828-09-27AnundsjöÖsterfanbyn
1762PersdotterAnna Kristina1836-08-17AnundsjöBredbyn
1763PersdotterAnna Kristina1846-01-15Umeå landsUmeå lands
1764PersdotterAnna Kristina1841-10-20VilhelminaBäsksjö
1765PersdotterAnna Kristina1861-03-15AnundsjöVursjön
1766PersdotterAnna Kristina1874-10-26TåsjöStornäset
1767PersdotterAnna Kristina1824-06-02AnundsjöJärvberget
1768PersdotterAnna Kristina1868-03-20AnundsjöYttersel
1769PersdotterAnna Kristina1877-10-22AnundsjöSeltjärn
1770PersdotterAnna Kristina1827-11-18Umeå landsStöcksjö
1771PersdotterAnna Kristina1861-09-08AnundsjöVästergensjö
1772PersdotterAnna Kristina1887-02-14AnundsjöBrattsjö
1773PersdotterAnna Kristina1861-02-25SorseleÖrnäs
1774PersdotterAnna Kristina1857-09-21VännäsSpöland
1775PersdotterAnna Kristina1810-06-14DoroteaHarrsjöhöjden
1776PersdotterAnna Kristina1814-01-07Umeå landsHäggnäs
1777PersdotterAnna Kristina1777-10-27Skellefteå landsErsmark
1778PersdotterAnna Kristina1875-04-18SidensjöNyland
1779PersdotterAnna Kristina1872-02-12RamseleLungsjö
1780PersdotterAnna Kristina1789NätraSkrike
1781PersdotterAnna Kristina1869-07-28Umeå landsSörfors
1782PersdotterAnna Kristina1815-04-07ArvidsjaurAkkavare
1783PersdotterAnna Kristina1812-12-16Umeå landsTavelsjö
1784PersdotterAnna Kristina1818-06-30Umeå landsBjensjö
1785PersdotterAnna Kristina1872-04-18AnundsjöStavarn
1786PersdotterAnna Kristina1848-12-22NorsjöRisliden
1787PersdotterAnna Kristina1858-12-14NorsjöRålund
1788PersdotterAnna Kristina1824-10-16Sorsele Hällnäs
1789PersdotterAnna Kristina1816-07-17Umeå landsSörfors
1790PersdotterAnna Kristina1780-11-08BygdeåBobacken
1791PersdotterAnna Kristina1794-02-22NysätraHertzånger
1792PersdotterAnna Kristina1847-10-30ArnäsDekarsön
1793PersdotterAnna Kristina1847-08-18Ådalsliden?Ådalsliden?
1794PersdotterAnna Kristina1845-10-28VännäsSpöland
1795PersdotterAnna Kristina1832-07-04MoSkortsjö 3
1796PersdotterAnna Kristina1831-04-15MoSkortsjö 3
1797PersdotterAnna Kristina1822-03-15ArnäsFaresta
1798PersdotterAnna Kristina1807-12-05NysätraBrännfors
1799PersdotterAnna Kristina1861-08-07VilhelminaGransjö
1800PersdotterAnna Kristina1823-08-14ÅseleLillögda
1801PersdotterAnna Kristina1807-11-05ArnäsKvaved
1802PersdotterAnna Kristina1802-02-27SjälevadVägersta
1803PersdotterAnna Kristina1799-06-18LövångerHökmark
1804PersdotterAnna Kristina1835-12-14Umeå landsNorrfors
1805PersdotterAnna Kristina1867-02-16AnundsjöÖsterfanbyn
1806PersdotterAnna Kristina1856-11-18AnundsjöNorrflärke
1807PersdotterAnna Kristina1821-01-11LövångerÖnnesmark
1808PersdotterAnna Kristina1839-10-06BygdeåÅkullsjön
1809PersdotterAnna Kristina1790-06-01SidensjöBölen
1810PersdotterAnna Kristina 1804-10-27ÅseleRissjön
1811PersdotterAnna Kristina1801-11-24LövångerSelet
1812PersdotterAnna Kristina1805-09-23Umeå landsHolmön
1813PersdotterAnna Kristina1770-03-27Umeå landsGubböle
1814PersdotterAnna Kristina1807-11-21Umeå landsRöbäck
1815PersdotterAnna Kristina1815-02-11SjälevadNorrlungånger
1816PersdotterAnna Kristina1833-01-20LyckseleÅttonträsk
1817PersdotterAnna Kristina1790-06-16Umeå landsVästerhiske
1818PersdotterAnna Kristina1775-04-17Umeå landsBösta
1819PersdotterAnna Kristina1775-10-08Umeå landsBullmark
1820PersdotterAnna Kristina1803-09-08Umeå landsSävar
1821PersdotterAnna Kristina1799-12-26Umeå landsHåkmark
1822PersdotterAnna Kristina1807-07-05BygdeåNäs
1823PersdotterAnna Kristina1789-05-04Umeå landsTålsmark
1824PersdotterAnna Kristina1795-02-19Umeå landsBotsmark
1825PersdotterAnna Kristina1788-09-03LyckseleÅmsele
1826PersdotterAnna Kristina1774-02-13BygdeåBobacken
1827PersdotterAnna Kristina1807-07-17Umeå landsObbola
1828PersdotterAnna Kristina1786-10-27Umeå landsHörnefors bruk
1829PersdotterAnna Kristina1785-09-08NysätraGumboda
1830PersdotterAnna Kristina1794-05-21Umeå landsSävar
1831PersdotterAnna Kristina1891-03-18AnundsjöNorrböle
1832PersdotterAnna Kristina1789-08-16Umeå landsDegernäs
1833PersdotterAnna Kristina1780-01-24BygdeåRickleå
1834PersdotterAnna Kristina1843-12-01ÅseleLångvattnet
1835PersdotterAnna Kristina1846-03-24AnundsjöBjörnbäck
1836PersdotterAnna Kristina1792-09-18Umeå landsSävar
1837PersdotterAnna Kristina1784-07-27Umeå landsSävar
1838PersdotterAnna Kristina1811Umeå landsHolmön
1839PersdotterAnna Kristina1804-05-07VilhelminaStorsele
1840PersdotterAnna Kristina1786-03-10RåneåPrästholm
1841PersdotterAnna Kristina1841-11-22SelångerNäfsta
1842PersdotterAnna Kristina1875-12-03AnundsjöÖstergensjö
1843PersdotterAnna Kristina1864-07-01BjörnaLeding
1844PersdotterAnna Kristina1866-10-01ÖrträskÖrträsk
1845PersdotterAnna Kristina1823-01-07SkorpedLännäs
1846PersdotterAnna Kristina1825-07-25AnundsjöRisbäck
1847PersdotterAnna Kristina1878-10-08ÅseleLångvattnet
1848PersdotterAnna Kristina1850-08-11BjörnaNyliden
1849PersdotterAnna Kristina1792-09-15BurträskLappvattnet
1850PersdotterAnna Kristina1830-12-11Umeå landsInnertavle
1851PersdotterAnna Kristina1807-04-19Umeå landsTavelsjö
1852PersdotterAnna Kristina1824-05-16BjörnaBjörna
1853PersdotterAnna Kristina1805-09-07BygdeåNorum
1854PersdotterAnna Kristina1812-02-24LövångerFjällboda
1855PersdotterAnna Kristina1809-02-06BjörnaKärrsjö
1856PersdotterAnna Kristina1878-08-02BjörnaNybyn
1857PersdotterAnna Kristina1875-05-01BjörnaNyliden
1858PersdotterAnna Kristina1770-01-19ArnäsTävra
1859PersdotterAnna Kristina1816-11-27FredrikaLögdasund
1860PersdotterAnna Kristina1807-11-02Umeå landsHörneå
1861PersdotterAnna Kristina1877-02-19AnundsjöHögkäl
1862PersdotterAnna Kristina1805-12-06Umeå landsStöcksjö
1863PersdotterAnna Kristina1800-06-12SkorpedHolm
1864PersdotterAnna Kristina1835-11-13AnundsjöHädanberg
1865PersdotterAnna Kristina1809-08-03LyckseleKnaften
1866PersdotterAnna Kristina1827-07-01SjälevadKroksta
1867PersdotterAnna Kristina1858-09-02DoroteaAvaträsk
1868PersdotterAnna Kristina1874-12-07LövångerNoret
1869PersdotterAnna Kristina1899-02-04StenseleGardsjönäs
1870PersdotterAnna Kristina1835-07-27BjörnaKärrsjö
1871PersdotterAnna Kristina1861-01-10DoroteaGranås
1872PersdotterAnna Kristina1823-03-24DoroteaLångsele
1873PersdotterAnna Kristina1854-02-16DoroteaSörfors
1874PersdotterAnna Kristina1815-12-04NysätraGumboda
1875PersdotterAnna Kristina1810-02-12DoroteaAvaträsk
1876PersdotterAnna Kristina1877-07-04Umeå landsStöcke
1877PersdotterAnna kristina1789-02-13ArnäsBygdom
1878PersdotterAnna Kristina1823-07-21NordmalingBaggård
1879PersdotterAnna Kristina1843-03-09NordmalingTallberg
1880PersdotterAnna Kristina1808-03-24????
1881PersdotterAnna Kristina1835-07-31BjurholmMariebäck
1882PersdotterAnna Kristina1812-11-06GrundsundaBanafjäl
1883PersdotterAnna Kristina1832-02-17BjurholmMariebäck
1884PersdotterAnna Kristina1864-01-22NordmalingLånged
1885PersdotterAnna Kristina1815-11-17GrundsundaBanafjäl
1886PersdotterAnna Kristina1843-06-08NordmalingHögbränna
1887PersdotterAnna Kristina1811-04-26BjörnaGideå
1888PersdotterAnna Kristina1843-05-03BjurholmNordås
1889PersdotterAnna Kristina1805-08-15LyckseleRisliden
1890PersdotterAnna Kristina1845-02-21BjurholmNäsmark
1891PersdotterAnna Kristina1869-06-13BjurholmHögliden
1892PersdotterAnna Kristina1824-08-24NordmalingTallberg
1893PersdotterAnna Kristina1773-09-20GrundsundaLakamark
1894PersdotterAnna Kristina1851-11-03NordmalingTorrböle
1895PersdotterAnna Kristina1823-05-30NordmalingLögdeå
1896PersdotterAnna Kristina1810GrundsundaRönnholm
1897PersdotterAnna Kristina1784-06-13ArnäsMyckling
1898PersdotterAnna Kristina1828-03-02NordmalingNordsjö
1899PersdotterAnna Kristina1869-02-15NordmalingOlofsfors
1900PersdotterAnna Kristina1803-05-24GrundsundaVästerstensäter
1901PersdotterAnna Kristina1863-04-05Umeå landsUmeå lands
1902PersdotterAnna Kristina1779-08-23ArnäsFlärke
1903PersdotterAnna Kristina1792-06-25Umeå landsStöcke
1904PersdotterAnna Kristina1844-03-22GrundsundaUltrå
1905PersdotterAnna Kristina1855-11-28NordmalingNyåker
1906PersdotterAnna Kristina1844-04-12NordmalingVästansjö
1907PersdotterAnna Kristina1842-07-28Umeå landsUmeå lands
1908PersdotterAnna Kristina1793-01-13NordmalingTorrböle
1909PersdotterAnna Kristina1792-09-22NordmalingHörnsjö
1910PersdotterAnna Kristina1774-11-17NordmalingÖre
1911PersdotterAnna Kristina1820-01-31NordmalingRöviken
1912PersdotterAnna Kristina1803-03-10NordmalingKlubbsjö
1913PersdotterAnna Kristina1807-01-28Umeå landsObbola
1914PersdotterAnna Kristina1812-03-18NordmalingAspeå
1915PersdotterAnna Kristina1798-01-12NordmalingLevar
1916PersdotterAnna Kristina1785-05-12NordmalingOrrböle
1917PersdotterAnna Kristina1814-01-06NordmalingAspeå
1918PersdotterAnna Kristina1843-12-09BjurholmStröm
1919PersdotterAnna Kristina1805-06-21ArnäsÄlvsöden
1920PersdotterAnna Kristina1878-09-04BjurholmHögås
1921PersdotterAnna Kristina1879-01-03MoMo
1922PersdotterAnna Kristina1816-05-04ArnäsKvaved
1923PersdotterAnna Kristina1853-09-27Umeå landsNyland
1924PersdotterAnna Kristina1833-04-30GideåFlärke
1925PersdotterAnna Kristina1818-11-09Umeå landsHäggnäs
1926PersdotterAnna Kristina1830-03-31FredrikaStennäs
1927PersdotterAnna Kristina1808-07-03DegerforsHjuken
1928PersdotterAnna Kristina1822-03-03GideåFlärke
1929PersdotterAnna Kristina1838-05-19GideåFlärke
1930PersdotterAnna Kristina1816-02-12ArnäsTorsböle
1931PersdotterAnna Kristina1852-05-16NordmalingNorrbyn
1932PersdotterAnna Kristina1847-12-04DegerforsRamsele
1933PersdotterAnna Kristina1798-11-18NordmalingBaggård
1934PersdotterAnna Kristina1837-01-21FredrikaKlippen
1935PersdotterAnna Kristina1793-12-22ArnäsSunnansjö
1936PersdotterAnna Kristina1798-05-31SjälevadÖstansjö
1937PersdotterAnna Kristina1879-11-27BjurholmNorrholmsjö
1938PersdotterAnna Kristina1811-01-29GideåVästergidsjö
1939PersdotterAnna Kristina1813-02-23NordmalingRöviken
1940PersdotterAnna Kristina1864-09-03BjörnaHemling
1941PersdotterAnna Kristina1861-02-06SidensjöVästerkäl
1942PersdotterAnna Kristina1857-08-18SjälevadÖverbilla
1943PersdotterAnna Kristina1864-01-11MoSöderå
1944PersdotterAnna Kristina1841-08-27ÅseleSandsjö
1945PersdotterAnna Kristina1857-12-18FjällsjöMårdsjö
1946PersdotterAnna Kristina1833-08-23VilhelminaDalasjö
1947PersdotterAnna Kristina1834-01-19SkorpedJohannisberg
1948PersdotterAnna Kristina1852SkinnskattebergSkinnskatteberg
1949PersdotterAnna Kristina1815-06-24NätraÖden
1950PersdotterAnna Kristina1850-01-24MoGottne
1951PersdotterAnna Kristina1872-05-31JunseleÖfra
1952PersdotterAnna Kristina1856-03-08BygdeåUltervattnet
1953PersdotterAnna Kristina1809-01-13FjällsjöTjärnnäset
1954PersdotterAnna Kristina Petronella1810-02-16LyckseleRan
1955PersdotterAnna Kristofera1869-03-15ÅseleGafsele
1956PersdotterAnna Lovisa1860-08-31BurträskNybrännet
1957PersdotterAnna Lovisa1826-01-22Skellefteå lands
1958PersdotterAnna Lovisa1873-01-14BurträskSlyberget
1959PersdotterAnna Lovisa1854-05-03JörnStavaträsk
1960PersdotterAnna Lovisa1839-01-06Piteå landsPiteå lands
1961PersdotterAnna Lovisa1826-01-02DegerforsHjuken
1962PersdotterAnna Lovisa1847-02-12Umeå landsStöcke
1963PersdotterAnna Lovisa1863-04-30SävarStorliden
1964PersdotterAnna Lovisa1865-04-04Umeå landsHaddingen
1965PersdotterAnna Lovisa1847-05-26Umeå landsRödånäs
1966PersdotterAnna Lovisa1827-03-26SävarSävar
1967PersdotterAnna Lovisa1844-11-05DegerforsKrånged
1968PersdotterAnna Lovisa1841-09-05BygdeåRatu
1969PersdotterAnna Lovisa1835-01-17StenseleSandviken
1970PersdotterAnna Lovisa1865-06-04LyckseleVänjaurbäck
1971PersdotterAnna Lovisa1856-05-19Umeå LandsTavelsjö
1972PersdotterAnna Lovisa1850 cirkaJämtlandOrrviken
1973PersdotterAnna Lovisa1854-12-02DegerforsBjurfors
1974PersdotterAnna Lovisa1823-04-21Umeå landsVästerhiske
1975PersdotterAnna Lovisa1862-03-12GideåTrehörningsjö
1976PersdotterAnna Lovisa1821-08-31Umeå landsHåkmark
1977PersdotterAnna Lovisa1842-10-22NysätraGrimsmark
1978PersdotterAnna Lovisa1825-01-25NysätraKlintsjön
1979PersdotterAnna Lovisa1859-01-07VilhelminaIdvattnet
1980PersdotterAnna Lovisa1894-09-02LyckseleHögås
1981PersdotterAnna Lovisa1806-05-12Umeå stadsUmeå stad
1982PersdotterAnna Lovisa1855-02-22NordmalingNorrbyn
1983PersdotterAnna Lovisa1873-01-28LyckseleVormsele
1984PersdotterAnna Lovisa1839-07-23LyckseleRuskträsk
1985PersdotterAnna Lovisa1860-07-01NysätraSkäran
1986PersdotterAnna Lovisa1871-08-05DoroteaBellvik
1987PersdotterAnna Lovisa1844-06-29BygdeåBäck
1988PersdotterAnna Lovisa1884-10-22TärnaTärna
1989PersdotterAnna Lovisa1857-02-26Umeå landsKåddis
1990PersdotterAnna Lovisa1842-09-04BjurholmAgnäs
1991PersdotterAnna Lovisa1840-12-08NordmalingÖre
1992PersdotterAnna Lovisa1827-08-11NordmalingHörnsjö
1993PersdotterAnna Lovisa1853-06-28GrundsundaÖsterstensäter
1994PersdotterAnna Lovisa1820-10-18NordmalingHyngelsböle
1995PersdotterAnna Lovisa1843-04-01VännäsNyby
1996PersdotterAnna Lovisa1858-09-06Umeå landsHörnefors
1997PersdotterAnna Lovisa1869-07-25TrehörningsjöKarlsviken
1998PersdotterAnna Lovisa1869-02-23ÖrträskÖrträsk
1999PersdotterAnna Lovisa1860-08-25ÖrträskÖrträsk
2000PersdotterAnna Lovisa1812-06-22BygdeåYtterklinten
2001PersdotterAnna Lovisa1884-12-20ÅseleVarpsjö
2002PersdotterAnna Lovisa1871-06-27BjurholmStennäs
2003PersdotterAnna Lovisa1820-01-30DegerforsPetisträsk
2004PersdotterAnna Lovisa1811-04-17NordmalingOlofsfors
2005PersdotterAnna Lovisa1871-07-02TrehörningsjöHerberget
2006PersdotterAnna Lovisa1850-12-17BygdeåSikeå
2007PersdotterAnna Lovisa1835-09-16Umeå landsHåkmark
2008PersdotterAnna Lovisa1853-09-04Umeå landsTrehörningen
2009PersdotterAnna Lovisa1871-06-23ÅseleGafsele
2010PersdotterAnna Lovisa1866-10-05Umeå landsVästervik
2011PersdotterAnna Lovisa1871-04-19ÅseleSöråsele
2012PersdotterAnna Lovisa1826-11-22Umeå landsKassjö
2013PersdotterAnna Lovisa1860-12-11VilhelminaStensele
2014PersdotterAnna Lovisa Eugenia1865-01-18Umeå landsUmeå lands
2015PersdotterAnna Magadlena1815-08-09Umeå landsHössjö
2016PersdotterAnna Magdalena1816-02-23Umeå landsHäggnäs
2017PersdotterAnna Magdalena1778-12-03Skellefteå landsFalmark
2018PersdotterAnna Magdalena1838-09-02Umeå landsStröm
2019PersdotterAnna Magdalena1811-11-07Umeå landsStrömbäck
2020PersdotterAnna Magdalena1819-04-16Umeå landsStöcksjö
2021PersdotterAnna Magdalena1844-07-27JörnJörn
2022PersdotterAnna Magdalena1827-06-17Skellefteå landsKlintträsk
2023PersdotterAnna Magdalena1854-12-05EdseleGideåberg
2024PersdotterAnna Magdalena1797-12-20Skellefteå landsByske
2025PersdotterAnna Magdalena1814-07-28Umeå landsObbola
2026PersdotterAnna Magdalena1789-09-08Skellefteå landsMyckle
2027PersdotterAnna Magdalena1823-01-31Umeå landsStöcke
2028PersdotterAnna Magdalena1800-06-09LövångerSelet
2029PersdotterAnna Magdalena1837-08-02VännäsKolksele
2030PersdotterAnna Magdalena1867-02-24DegerforsGransjön
2031PersdotterAnna Magdalena1783-07-04Umeå landsGrisbacka
2032PersdotterAnna Magdalena1807-11-22Skellefteå landsBäck
2033PersdotterAnna Magdalena1845-11-19BygdeåBjänsjöå
2034PersdotterAnna Magdalena1803-08-17BygdeåUltervattnet
2035PersdotterAnna Magdalena1807-04-10BygdeåBjänfors
2036PersdotterAnna Magdalena1845-08-15DegerforsStorsandsjön
2037PersdotterAnna Magdalena1846-01-17DegerforsRamsele
2038PersdotterAnna Magdalena1824-08-29Umeå landsStöcke
2039PersdotterAnna Magdalena1827-04-18Umeå landsSörfors
2040PersdotterAnna Magdalena1841-12-16StenseleUmbyn
2041PersdotterAnna Magdalena1798-02-15BygdeåNorum
2042PersdotterAnna Magdalena1829-08-31BjörnaBjörna
2043PersdotterAnna Magdalena1795-07-15Umeå landsHissjö
2044PersdotterAnna Magdalena1790-11-10Umeå landsHössjö
2045PersdotterAnna Magdalena1788-11-22BygdeåNorum
2046PersdotterAnna Magdalena1787-08-17LyckseleRuskträsk
2047PersdotterAnna Magdalena 1833-04-10DegerforsKvarnträsk
2048PersdotterAnna Magdalena1794-08-28Umeå landsSävar
2049PersdotterAnna Magdalena1811-04-05Umeå landsLångviken
2050PersdotterAnna Magdalena1803-02-17LövångerNorbyn
2051PersdotterAnna Magdalena1828-07-12SävarGunnismark
2052PersdotterAnna Magdalena1827-01-06DegerforsGranön
2053PersdotterAnna Magdalena1851-07-22ÅseleForsnäs
2054PersdotterAnna Magdalena1838-02-15Umeå landsStöcke
2055PersdotterAnna Magdalena1797-09-05Umeå landsObbola
2056PersdotterAnna Magdalena1796-07-26Umeå landsKlabböle
2057PersdotterAnna Magdalena1783-12-23Umeå landsSävar
2058PersdotterAnna Magdalena1826-08-08Umeå landsStöcksjö
2059PersdotterAnna Magdalena1806-05-01BygdeåNorum
2060PersdotterAnna Magdalena1854-09-23SkorpedSjöland
2061PersdotterAnna Magdalena1855-10-09DegerforsHäggnäs
2062PersdotterAnna Magdalena1825-08-12SävarGravmark
2063PersdotterAnna Magdalena1835-05-08NysätraLund
2064PersdotterAnna Magdalena1792-11-27Umeå landsHissjö
2065PersdotterAnna Magdalena1791-09-19Umeå landsTäfteå
2066PersdotterAnna Magdalena1794-02-16Umeå landsDegernäs
2067PersdotterAnna Magdalena1823-10-25Umeå landsHissjö
2068PersdotterAnna Magdalena1779-12-22Umeå landsGrisbacka
2069PersdotterAnna Magdalena1823-11-21Umeå landsStöcksjö
2070PersdotterAnna Magdalena1819-12-13BygdeåSikeå
2071PersdotterAnna Magdalena1805-05-26Umeå landsHöglunda
2072PersdotterAnna Magdalena1844-10-19Umeå landsBjenberg
2073PersdotterAnna Magdalena1883-03-09BjörnaBacke
2074PersdotterAnna Magdalena1802-08-03Umeå landsHissjö
2075PersdotterAnna Magdalena1827-12-14SävarGravmark
2076PersdotterAnna Magdalena1830-04-26BygdeåUltervattnet
2077PersdotterAnna Magdalena1881-05-29BjörnaHemling
2078PersdotterAnna Magdalena1797-02-19Umeå landsVästerteg
2079PersdotterAnna Magdalena1797-05-24Umeå landsGravmark
2080PersdotterAnna Magdalena1796-10-03Umeå landsInnertavle
2081PersdotterAnna Magdalena1791-09-21BurträskRenbergsvattnet
2082PersdotterAnna Magdalena1874-06-25BjörnaHemling
2083PersdotterAnna Magdalena1796-06-28NysätraKlintsjön
2084PersdotterAnna Magdalena1835-04-20ArnäsLakasund
2085PersdotterAnna Magdalena1821-11-12BygdeåGullmark
2086PersdotterAnna Magdalena1838-07-20LyckseleByssträsk
2087PersdotterAnna Magdalena1815-12-28Umeå landsNyåker
2088PersdotterAnna Magdalena1835-01-02Umeå landsSörfors
2089PersdotterAnna Magdalena1821-02-23Umeå landsVästerhiske
2090PersdotterAnna Magdalena1784-06-17BygdeåRickleå
2091PersdotterAnna Magdalena1793-11-20BygdeåÖverklinten
2092PersdotterAnna Magdalena1841-01-12BygdeåBobacken
2093PersdotterAnna Magdalena1786-02-03BygdeåSikeå
2094PersdotterAnna Magdalena1828-12-27BygdeåYttre Storbäcken
2095PersdotterAnna Magdalena1809-02-08Umeå landsKlabböle
2096PersdotterAnna Magdalena1784-04-18BurträskMjövattnet
2097PersdotterAnna Magdalena1783-12Umeå landsTväråmark
2098PersdotterAnna Magdalena1804-07-26Umeå landsHissjö
2099PersdotterAnna Magdalena1857-02-11NordmalingHummelholm
2100PersdotterAnna Magdalena1817-08-12BygdeåGryssjön
2101PersdotterAnna Magdalena1835-09-15BygdeåÅkulla
2102PersdotterAnna Magdalena1800-11-17BygdeåBäck
2103PersdotterAnna Magdalena1801-01-16BygdeåBobacken
2104PersdotterAnna Magdalena1798-12-17BygdeåBobacken
2105PersdotterAnna Magdalena1801-05-18NysätraKlintsjön
2106PersdotterAnna Magdalena1850-02-01ÅseleGafsele
2107PersdotterAnna Magdalena1822-07-27Umeå landsSörböle
2108PersdotterAnna Magdalena1845-01-29Umeå landsHåkmark
2109PersdotterAnna Magdalena1806-07-01BygdeåStrandholm
2110PersdotterAnna Magdalena1847-01-05DoroteaBergvattvet
2111PersdotterAnna Magdalena1824-03-26NysätraBrände
2112PersdotterAnna Magdalena1835-01-27BjurholmVästerås
2113PersdotterAnna Magdalena1827-07-15Umeå landsRöbäck
2114PersdotterAnna Magdalena1857-12-11NysätraBrände
2115PersdotterAnna Magdalena1806-12-29ArnäsHögland
2116PersdotterAnna Magdalena1780-03-01DegerforsDegerfors
2117PersdotterAnna Magdalena1840-09-11Umeå landsSörmjöle
2118PersdotterAnna Magdalena1815-02-26Umeå landsPengsjö
2119PersdotterAnna Magdalena1843-01-15VännäsHögland
2120PersdotterAnna Magdalena1840-03-07NordmalingHummelholm
2121PersdotterAnna Magdalena1844-05-21NordmalingGräsmyr
2122PersdotterAnna Magdalena1801-10-29Umeå landsDegerbäcken
2123PersdotterAnna Magdalena1800-11-10NordmalingMariebäck
2124PersdotterAnna Magdalena1830-03-17BjurholmBalfors
2125PersdotterAnna Magdalena1828-12-16NordmalingRöviken
2126PersdotterAnna Magdalena1826-09-30NordmalingHummelholm
2127PersdotterAnna Magdalena1866-03-31NordmalingHummelholm
2128PersdotterAnna Magdalena1828-01-12DegerforsRödå
2129PersdotterAnna Magdalena1848-11-01SävarMickelsträsk
2130PersdotterAnna Magdalena1861-07-31BjörnaGideå
2131PersdotterAnna Magdalena1820-02-19GideåNorrgidsjö
2132PersdotterAnna Magdalena1823-10-03NordmalingBredvik
2133PersdotterAnna Magdalena1841-03-04BjurholmBastuträsk
2134PersdotterAnna Magdalena1783-11-15DegerforsDegerfors
2135PersdotterAnna Magdalena1784-02-12Umeå landsNorrmjöle
2136PersdotterAnna Magdalena1830-02-23NordmalingNordsjö
2137PersdotterAnna Magdalena1843-08-14BjurholmStrömåker
2138PersdotterAnna Magdalena1828-08-03BjurholmBjurholm
2139PersdotterAnna Magdalena1817-10-20DegerforsDegerfors
2140PersdotterAnna Magdalena1828-02-29NysätraGumboda
2141PersdotterAnna Magdalena1802-09-24Umeå landsNyby
2142PersdotterAnna Magdalena1800-12-13LyckseleFlakaträsk
2143PersdotterAnna Magdalena1828-05-09GideåHattsjö
2144PersdotterAnna Magdalena1818-07-14BygdeåSikeå
2145PersdotterAnna Magdalena1802-11-13Umeå landsStöcksjö
2146PersdotterAnna Magdalena1808-05-23Umeå landsSävar
2147PersdotterAnna Magdalena1811LyckseleSkurträsk
2148PersdotterAnna Magdalena1848-03-19VännäsHögland
2149PersdotterAnna Magdalena1832-07-16NysätraHertzånger
2150PersdotterAnna Magdalena1796-02-07NordmalingAspeå
2151PersdotterAnna Magdalena1816-08-14Umeå landsObbola
2152PersdotterAnna Magdalena1814-07-18Umeå landsHäggnäs
2153PersdotterAnna Magdalena1796-11-27Umeå landsVännäs
2154PersdotterAnna Magdalena1820-12-23Umeå landsHäggnäs
2155PersdotterAnna Magdalena1796-10-10Umeå landsÖverrödå
2156PersdotterAnna Magdalena1818-05-08NysätraÅnäset
2157PersdotterAnna Magdalena1824-12-15Umeå landsÅdala
2158PersdotterAnna Magdalena1805-05-06BygdeåYtterklinten
2159PersdotterAnna Magdalena1834-05-12Umeå landsSörmjöle
2160PersdotterAnna Magdalena1826-10-20BygdeåSikeå
2161PersdotterAnna Magdalena1814-08-21NysätraBrände
2162PersdotterAnna Magdalena1864-11-18BygdeåSjulsmark
2163PersdotterAnna Magdalena1828-01-02NysätraFlarken
2164PersdotterAnna Magdalena1833-11-08VilhelminaLatikberg
2165PersdotterAnna Magdalena1822-11-12Umeå landsFlurkmark
2166PersdotterAnna Magdalena1845-01-06VilhelminaBäsksjö
2167PersdotterAnna Maglena1817-09-04Umeå landsKolksele
2168PersdotterAnna Maglena1853-04-14ÅseleTorvsjö
2169PersdotterAnna Marareta1845-12-15ArnäsUtanlandsjö
2170PersdotterAnna Margareta1800-07-03AnundsjöNorrflärke
2171PersdotterAnna Margareta1808-10-12AnundsjöStorsele
2172PersdotterAnna Margareta1806-01-27Skellefteå landsÅbyn
2173PersdotterAnna Margareta1833-05-11Skellefteå landsKågeträsk
2174PersdotterAnna Margareta1826-09-21AnundsjöDegersjö
2175PersdotterAnna Margareta1836-08-30AnundsjöMyckelgensjö
2176PersdotterAnna Margareta1849-05-16AnundsjöVästersel
2177PersdotterAnna Margareta1824-03-15ReseleHermansjö
2178PersdotterAnna Margareta1806-07-02AnundsjöÖnskan
2179PersdotterAnna Margareta1870-01-08TåsjöStröm
2180PersdotterAnna Margareta1843-04-21VilhelminaLaxbäcken
2181PersdotterAnna Margareta1849-01-08NorsjöBastutjärn
2182PersdotterAnna Margareta1819-02-16Umeå landsGrubbe
2183PersdotterAnna Margareta1816-01-24Skellefteå landsHjoggböle
2184PersdotterAnna Margareta1846-02-12JörnTallberg
2185PersdotterAnna Margareta1864-12-23NorsjöTjärnberg
2186PersdotterAnna Margareta1773-06-19Skellefteå landsInnervik
2187PersdotterAnna Margareta1872-12-11MalåSandfors
2188PersdotterAnna Margareta1839-12-17NorsjöHornsträsk
2189PersdotterAnna Margareta1835-06-21Skellefteå landsKvanforsliden
2190PersdotterAnna Margareta1818-03-01Skellefteå landsKvanforsliden
2191PersdotterAnna Margareta1790-04-15Skellefteå landsÅnäset
2192PersdotterAnna Margareta1803-12-04Skellefteå landsBöle
2193PersdotterAnna Margareta1866-03-01NysätraKlintsjön
2194PersdotterAnna Margareta1852-09-29LövångerHökmark
2195PersdotterAnna Margareta1785-07-23Skellefteå landsFurunäs
2196PersdotterAnna Margareta1797-01-16BurträskKyrkbordet
2197PersdotterAnna Margareta1798-10-16Skellefteå landsHjoggböle
2198PersdotterAnna Margareta1798-03-08NysätraEstersmark
2199PersdotterAnna Margareta1869-12-24SjälevadFors
2200PersdotterAnna Margareta1834-07-15NysätraBrände
2201PersdotterAnna Margareta1817-01-29AnundsjöPullsjö
2202PersdotterAnna Margareta1827-05-28BurträskHaratjälen
2203PersdotterAnna Margareta1867-05-29TärnaÄngesdal
2204PersdotterAnna Margareta1806SjälevadSkortsjö
2205PersdotterAnna Margareta1824-11-29StenseleNorska Vapsten
2206PersdotterAnna Margareta1859-10-17DegerforsGranåker
2207PersdotterAnna Margareta1900-04-22AnundsjöSödersel
2208PersdotterAnna Margareta1861-04-05GideåGideå bruk
2209PersdotterAnna Margareta1815-03-14Sorsele Sandsjö
2210PersdotterAnna Margareta1843-04-18Umeå landsUmeå lands
2211PersdotterAnna Margareta1818-10-12LyckseleKnaften
2212PersdotterAnna Margareta1791-12-06Umeå landsVästervik
2213PersdotterAnna Margareta1915-02-23FredrikaLöfås
2214PersdotterAnna Margareta1846-10-02AnundsjöSkalmsjö
2215PersdotterAnna Margareta1787-09-07Umeå landsStöcksjö
2216PersdotterAnna Margareta1793-01-24Umeå landsHissjö
2217PersdotterAnna Margareta1800-09-13Umeå landsRöbäck
2218PersdotterAnna Margareta1858-10-07BjörnaLeding
2219PersdotterAnna Margareta1772-08-28Umeå landsStöcksjö
2220PersdotterAnna Margareta1837-06-01GideåJakobsskatan
2221PersdotterAnna Margareta1793Umeå landsStöcke
2222PersdotterAnna Margareta1818-07-19BygdeåDalkarlså
2223PersdotterAnna Margareta1844-10-10BurträskHögliden
2224PersdotterAnna Margareta1837-11-16AnundsjöVästergensjö
2225PersdotterAnna Margareta1779-09-22Umeå landsRöbäck
2226PersdotterAnna Margareta1849-04-01GideåRullnäs
2227PersdotterAnna Margareta1794-06-06NysätraGunsmark
2228PersdotterAnna Margareta1823-03-03ÅdalsLidenÅdalsLiden
2229PersdotterAnna Margareta1771-09Umeå landsVästerteg
2230PersdotterAnna Margareta1799-07-03Sidensjö?Sidensjö?
2231PersdotterAnna Margareta1795-12-23Umeå landsKassjö
2232PersdotterAnna Margareta1771-03-13Umeå landsRöbäck
2233PersdotterAnna Margareta1791-10-18AnundsjöNorrflärke
2234PersdotterAnna Margareta1834-01-27LyckseleLidsträsk
2235PersdotterAnna Margareta1822-08-14AnundsjöÖnskan
2236PersdotterAnna Margareta1794-01-20BurträskÅträsk
2237PersdotterAnna Margareta1823-12-07LövångerYttre Vebomark
2238PersdotterAnna Margareta1826-01-07ArnäsGimot
2239PersdotterAnna Margareta1788-09-28AnundsjöNorrflärke
2240PersdotterAnna Margareta1794-09-11BurträskBursiljum
2241PersdotterAnna Margareta1811-12-20Umeå landsStugunäs
2242PersdotterAnna Margareta1835-11-29ArnäsOvansjö
2243PersdotterAnna Margareta1818-10-09BurträskBurträsk
2244PersdotterAnna Margareta1831-11-05BygdeåIvarsboda
2245PersdotterAnna Margareta1829-08-12Umeå landsTavelsjö
2246PersdotterAnna Margareta1808-09-02ÅseleGafsele
2247PersdotterAnna Margareta1833-06-01AnundsjöHädanberg
2248PersdotterAnna Margareta1842-05-20NordmalingDjupsjö
2249PersdotterAnna Margareta1799-09-08BygdeåBobacken
2250PersdotterAnna Margareta1876-02-23TärnaJoeström
2251PersdotterAnna Margareta1772-02-20BygdeåDjäkneboda
2252PersdotterAnna Margareta1851-08-09Umeå landsKroksjö
2253PersdotterAnna Margareta1853-02-21LövångerBöle
2254PersdotterAnna Margareta1853-03-20DoroteaHäggås
2255PersdotterAnna Margareta1826-12-21Umeå landsStrömbäck
2256PersdotterAnna Margareta1800-03-24RamseleNyland
2257PersdotterAnna Margareta1855-10-05SjälevadLövsjö
2258PersdotterAnna Margareta1802-04-30NysätraEstersmark
2259PersdotterAnna Margareta1811-12-10NysätraBrände
2260PersdotterAnna Margareta1819-07-10Umeå landsSörböle
2261PersdotterAnna Margareta1825-07-12LövångerMårtensbodan
2262PersdotterAnna Margareta1822-08-05Skellefteå landsGranbergsliden
2263PersdotterAnna Margareta1808-10-06Umeå landsBraxele
2264PersdotterAnna Margareta1811-06-02</